DICE: توصیه می کنیم Battlefield 4 را به صورت کامل بر روی Xbox 360 نصب کنید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
261614_xbx_b.png

نسخه Xbox 360 بازی Battlefield 4 یک نصب الزامی 2 گیگابایتی به همراه 12 گیگابایت فایل اضافه است. استدیو DICE توصیه کرده است که آن اطلاعات نیز نصب شود.
طی جدیدترین آپدیت EA Blog استدیو DICE تایید کرده است که شما برای اجرای بازی Battlefield 4 بر روی Xbox 360 نیاز به یک نصب اجباری به حجم 2 GB را دارید. همچنین گفته شده که دیسک اول Battlefield 4 دارای محتویات بخش چند نفره با حجم 6.6 GB و دیسک دوم دارای مراحل اصلی با حجم 5.8 GB می باشد. شما می توانید آنها را با دیسک نیز اجرا کنید اما در ادامه بلاگ آمده:
ما شدیدا توصیه می کنیم که برای بهترین تجربه ممکن در Battlefield 4 نصب های اضافه را انجام دهید.
ظاهرا اگر به دنبال لذت بردن از Battlefield 4 به طور کامل هستید، بایستی به فکر خالی کردن بخشی از فضای کنسول خود باشید.
VG247

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
چرا این بازی BF3 رو حالت Ultra روی pc خودم بازی میکنم به شدت کیفیتش از دموی توی E3 که روی Xbox 360 ران شد پایینه چرا همیشه خود

بازی از دموهای بازی پایین تره وقتی بازی میکنی همه چی مدل ها تعداد Vertex هاش کمه LowPoly (هر چدر بیشتر باشه شیئ نرم تره )انقدر بی کیفیته حتی Texturs ها خیلی ظعیفه (کیفیت بافت روی مدل ) من که نفهمیدم چرا برا همین تا اخر نرفتم ؟؟؟

حالا اعصابم خورده اخه دیونه ی BF4 شدم اما به خاطر کیفیت پایین BF3 میترسم.....#:-s

نامردین اگر جواب ندین...........:d

یه سوال پرسیدم فنی؟از اساتید BF کم هم نیستن به خودشون زحمت پاسخ هم نمیدن...رفیقا که میتونن جواب من رو بدن نیمشه.......:d

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
اگه سونی زودتر از مایکروسافت PS3 رو معرفی میکرد، مایکرو یاد میگرفت که حداقل یک هارد 20 گیگ لازمه روی هر کنسول! مثل نسل بعد که هممون در جریانیم! 30~40 مگابایت حافظه ی داخلیه XB360 حتی برای سیو بازی ها هم کم میاد، چه برسه برای نصب بازی و DLC!
تک تک جزعیات رو نگاه کنید، ضعف توشون موج میزنه!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
اگه سونی زودتر از مایکروسافت PS3 رو معرفی میکرد، مایکرو یاد میگرفت که حداقل یک هارد 20 گیگ لازمه روی هر کنسول! مثل نسل بعد که هممون در جریانیم! 30~40 مگابایت حافظه ی داخلیه XB360 حتی برای سیو بازی ها هم کم میاد، چه برسه برای نصب بازی و DLC!
تک تک جزعیات رو نگاه کنید، ضعف توشون موج میزنه!

ماکروسافت حق انتخاب به کاربراش داد که حافظه جانبی رو خودشون انتخاب کنن نه مثل سونی زورکی بگذاره رو دستگاه و 100 دلار قیمت رو ببره بالا.. شاید یکی نخواد از هارد استفاده بکنه چرا باید پولش رو بده؟ (اشاره غیر مستقیم به زور چپون کردن کینکت در XBOX ONE):d

360 مموری کارت داشت و سال بعد هم هارد رو اضافه کرد الان هم می تونی از فلش استفاده کنی
و مهم ترین قضیه که سونی رو مجبور به اضافه کردن هارد کرد سرعت کم بلوری بود که باید حتما مقداری از بازی ها روی هارد نصب می شد (سیگار کشیدن های اسنیک که یادت هست):d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
ماکروسافت حق انتخاب به کاربراش داد که حافظه جانبی رو خودشون انتخاب کنن نه مثل سونی زورکی بگذاره رو دستگاه و 100 دلار قیمت رو ببره بالا.. شاید یکی نخواد از هارد استفاده بکنه چرا باید پولش رو بده؟ (اشاره غیر مستقیم به زور چپون کردن کینکت در XBOX ONE):d

360 مموری کارت داشت و سال بعد هم هارد رو اضافه کرد الان هم می تونی از فلش استفاده کنی
و مهم ترین قضیه که سونی رو مجبور به اضافه کردن هارد کرد سرعت کم بلوری بود که باید حتما مقداری از بازی ها روی هارد نصب می شد (سیگار کشیدن های اسنیک که یادت هست):d

توروخدا اینو یادآوری نکن :|

نمیدونم این بشر immortal تشریف داره؟ تو لودینگا 20 دقیقه هی سیگار میکشید نمیمرد؟ :|

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128

خوشم میاد خودتونم میدونید یه قضیه رو ولی باز کتمان میکنیدش! هارد که بسیار واجبه واسه DLC و آپدیت و کلی چیز دیگه میشه به زور چپوندن؟ بعد دقیقا روی کدوم کنسول هارد 20 گیگابایتی سونی 100 دلار قیمت خورده؟ چیزی که همه میدونیم اینه که سونی سخت افزارشو زیر قیمت تموم شده ی خودش میفروخت! پس این حرفی که شما میزنید واسه خاطر پول هارد میزاشت کاملا رد شدست! ولی کینکت به قول خودتون احترام و پیشرفت فناوریه و مایکروسافت داره لطف میکنه که سخت افزارشو بدون حق انتخاب میفروشه!

واقعا جالبه! به هیلو میرسیم متا مهم نمیشه! به GT ولی مهمترین چیز متاست!
به هارد سونی میرسیم به زور چپوندن و ندادن حق انتخابه ولی برعکس فروش کینکت پیشبرد فناوریه!
به اجازه ندادن فروش بازیه دسته دوــه، کار مایکروسافت پیشرفت قلمداد میشد، ولی از مزیت های اوریجینال بازی خریدن، تعویضش با 20 30 تومن ضرره!

حرف های شما زمین تا آسمون تناقض داره! بشینید پیش خودتون یه برانداز کلی بکنید تا کامنت هاتون از این به بعد سطحش بالاتر بره.

KAVEH125

کاربر سایت
Jul 17, 2014
11
دوستان من هم dvd 1 هم 2 رو نصبیدم!!اما بازم وقتی وارد بازی میشم میگه دو گیگ رو نصب کن!!بعد دو تا دکمه داره!!یکی از بازی میاد بیرون یکی هم ریست میکنه!!
چ کنم!؟

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
دوستان من هم dvd 1 هم 2 رو نصبیدم!!اما بازم وقتی وارد بازی میشم میگه دو گیگ رو نصب کن!!بعد دو تا دکمه داره!!یکی از بازی میاد بیرون یکی هم ریست میکنه!!
چ کنم!؟
لطفا قبل از اینکه تاپیک زیرخاکی رو بالا بیارید یکم توی انجمن بگردید
http://forum.bazicenter.com/thread75828/

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر