DICE: توصیه می کنیم Battlefield 4 را به صورت کامل بر روی Xbox 360 نصب کنید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
261614_xbx_b.png

نسخه Xbox 360 بازی Battlefield 4 یک نصب الزامی 2 گیگابایتی به همراه 12 گیگابایت فایل اضافه است. استدیو DICE توصیه کرده است که آن اطلاعات نیز نصب شود.
طی جدیدترین آپدیت EA Blog استدیو DICE تایید کرده است که شما برای اجرای بازی Battlefield 4 بر روی Xbox 360 نیاز به یک نصب اجباری به حجم 2 GB را دارید. همچنین گفته شده که دیسک اول Battlefield 4 دارای محتویات بخش چند نفره با حجم 6.6 GB و دیسک دوم دارای مراحل اصلی با حجم 5.8 GB می باشد. شما می توانید آنها را با دیسک نیز اجرا کنید اما در ادامه بلاگ آمده:
ما شدیدا توصیه می کنیم که برای بهترین تجربه ممکن در Battlefield 4 نصب های اضافه را انجام دهید.
ظاهرا اگر به دنبال لذت بردن از Battlefield 4 به طور کامل هستید، بایستی به فکر خالی کردن بخشی از فضای کنسول خود باشید.
VG247

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
مگه بازيش امده ؟؟!!

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
نه این پک ها برای تبلیغاته که تو مغازه ها میذارن تا کسانی که اطلاع ندارن متوجه بشن و اگه خواستن پیش خرید کنن از فروشگاه.

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
چرا این بازی BF3 رو حالت Ultra روی pc خودم بازی میکنم به شدت کیفیتش از دموی توی E3 که روی Xbox 360 ران شد پایینه چرا همیشه خود

بازی از دموهای بازی پایین تره وقتی بازی میکنی همه چی مدل ها تعداد Vertex هاش کمه LowPoly (هر چدر بیشتر باشه شیئ نرم تره )انقدر بی کیفیته حتی Texturs ها خیلی ظعیفه (کیفیت بافت روی مدل ) من که نفهمیدم چرا برا همین تا اخر نرفتم ؟؟؟

حالا اعصابم خورده اخه دیونه ی BF4 شدم اما به خاطر کیفیت پایین BF3 میترسم.....#:-s

نامردین اگر جواب ندین...........:d

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
میشه واضح تر بگی؟ :-/

این بازی های که اسم بردم احتیاج به نصب برای بهبود کیفیت ندارن و شما از روی دیسکم اجرا کنی بازم همون کیفیت رو میدن بهت

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
این بازی های که اسم بردم احتیاج به نصب برای بهبود کیفیت ندارن و شما از روی دیسکم اجرا کنی بازم همون کیفیت رو میدن بهت
چه حرف بی ربطی زدی!!
الان GTA V که نزدیک 7 گیگ احتیاج به نصب اجبازی داره بازی نیست ولی GeOW 3 و HALO 4 و اینا بازیند ؟
BF4 هم 2 راه برای بازیش روی X360 داشته یکی اینکه از کیفیت و جزئیات( منظور تعداد شیء در محیط و بقیه موارد نه تکسچر و شادو و ... ) بازی کم کنه یا اینکه یه مقدار نصب اجباری بده و بازی با بیشترین کیفیت ممکن اجرا بشه!
حالا شما که فن GTA V هستید و از نام کاربریتون معلومه اون جواب سوال بالایی رو بدید تا ما هم که متوجه نشدیم، متوجه بشیم:|

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
چه حرف بی ربطی زدی!!
الان GTA V که نزدیک 7 گیگ احتیاج به نصب اجبازی داره بازی نیست ولی GeOW 3 و HALO 4 و اینا بازیند ؟
BF4 هم 2 راه برای بازیش روی X360 داشته یکی اینکه از کیفیت و جزئیات( منظور تعداد شیء در محیط و بقیه موارد نه تکسچر و شادو و ... ) بازی کم کنه یا اینکه یه مقدار نصب اجباری بده و بازی با بیشترین کیفیت ممکن اجرا بشه!
حالا شما که فن GTA V هستید و از نام کاربریتون معلومه اون جواب سوال بالایی رو بدید تا ما هم که متوجه نشدیم، متوجه بشیم:|

من نمی دونم چه جوری بگم شما متوجه بشین

الان ما سه تا بازی با کیفیت داریم HALO 4 و GEARS 3 و BF4
این سه بازی قراره بر روی یک کنسول که 360 هست عرضه بشن
دوتای اول بدون اینکه دو گیگ نصب اجباری داشته باشند کیفیت خودشون رو حفظ کردن و در بهترین کیفیت دارن اجرا می شن
بازی سوم که BF4 باشه باید دو گیگ نصب بکنه تا کیفیت خودش رو به دست بیاره و اگر نصبی نباشه بازی بی کیفیت هست

حالا سئوال پیش میاد با توجه به موارد بالا ضعف از طرف کی هست

کنسول 360..؟ یا بازی ساز..؟
اگر ضعف از کنسول هست پس چرا 343 و EPIC این مشکل رو حل کردن و احتیاج به نصب ندارن..؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
من نمی دونم چه جوری بگم شما متوجه بشین

الان ما سه تا بازی با کیفیت داریم HALO 4 و GEARS 3 و BF4
این سه بازی قراره بر روی یک کنسول که 360 هست عرضه بشن
دوتای اول بدون اینکه دو گیگ نصب اجباری داشته باشند کیفیت خودشون رو حفظ کردن و در بهترین کیفیت دارن اجرا می شن
بازی سوم که BF4 باشه باید دو گیگ نصب بکنه تا کیفیت خودش رو به دست بیاره و اگر نصبی نباشه بازی بی کیفیت هست

حالا سئوال پیش میاد با توجه به موارد بالا ضعف از طرف کی هست

کنسول 360..؟ یا بازی ساز..؟
اگر ضعف از کنسول هست پس چرا 343 و EPIC این مشکل رو حل کردن و احتیاج به نصب ندارن..؟

یعنی واقعا نمیدونی ؟ اگه قرار بود dice بشینه مثل بازی های انحصاری بازی رو optimize کنه که تا 100 سال دیگه هم بازی عرضه نمیشد .جالبه میای این وسط فقط اسم انحصاری میاری یه چندتا multi platfrom نام ببر در این مورد ببینیم. یعنی یک سری چیز هایی میگی بعضی وقتا :| نه جدا انتظار داری بشینن مثل انحصاری برات optimize کنن ؟ .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
یعنی واقعا نمیدونی ؟ اگه قرار بود dice بشینه مثل بازی های انحصاری بازی رو optimize کنه که تا 100 سال دیگه هم بازی عرضه نمیشد .جالبه میای این وسط فقط اسم انحصاری میاری یه چندتا multi platfrom نام ببر در این مورد ببینیم. یعنی یک سری چیز هایی میگی بعضی وقتا :| نه جدا انتظار داری بشینن مثل انحصاری برات optimize کنن ؟ .

Crysis 2 و Crysis 3 سلام می رسونن :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
الان واقعا اومدی این دو تا بازی رو با BF مقایسه کردی؟ :| هر چند که افت فریم شدید و بافت های ضعیف همین بازی ها روی کنسول هم سلام میرسونن.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
الان واقعا اومدی این دو تا بازی رو با BF مقایسه کردی؟ :| هر چند که افت فریم شدید و بافت های ضعیف همین بازی ها روی کنسول هم سلام میرسونن.

من قصدتم مقایسه نیست بحث اون نصب اجباری بود
BF4 به شدت مشکلات باگ و فریم و بافتهای ضعیفش بیشتر از Crysis هست تو کنسولها و گرافیکشم به مراتب پایین تر هست

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo

crysis نه اصلا مشکل نداشت فقط افت فریم داشت بافت های واقعا ضعیف داشت مشکل دیگه نبودش. dice داره میگه با این نصب چنین مشکلاتی کمتر رو برو بشین. این که x360 دیگه چیزی مثل blue-ray نداره و مشکل فضا داره از خود 360 هست اگرنه ps3 الزاما به نصب این بازی احتیاج نداره. پس فقط تقصیر سازنده نیست و این که اخر نسل هم هست زیاد انتظار نداشته باشین.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من قصدتم مقایسه نیست بحث اون نصب اجباری بود
BF4 به شدت مشکلات باگ و فریم و بافتهای ضعیفش بیشتر از Crysis هست تو کنسولها و گرافیکشم به مراتب پایین تر هست
من که این چنین چیزی ندیدم. البته از یه CoD و Xbox فن بوی هم انتظار ندارم قبول کنه :D حداقلش من پدر بتلفید رو در آوردم روی کنسول ها و هر روز هم چندین ساعتم در کنار کسی میگذره که توی کرایسیس و رنک جهانی نفر 7 ام دنیا هست و هر روز 1-2 ساعت شاهد بازی کردنش هستم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
crysis نه اصلا مشکل نداشت فقط افت فریم داشت بافت های واقعا ضعیف داشت مشکل دیگه نبودش. dice داره میگه با این نصب چنین مشکلاتی کمتر رو برو بشین. این که x360 دیگه چیزی مثل blue-ray نداره و مشکل فضا داره از خود 360 هست اگرنه ps3 الزاما به نصب این بازی احتیاج نداره. پس فقط تقصیر سازنده نیست و این که اخر نسل هم هست زیاد انتظار نداشته باشین.

من میگم مگه نمی گین 360 مشکل داره پس چرا این مشکل رو بازی سازهای دیگه ندارن..؟

من که این چنین چیزی ندیدم. البته از یه CoD و Xbox فن بوی هم انتظار ندارم قبول کنه :D حداقلش من پدر بتلفید رو در آوردم روی کنسول ها و هر روز هم چندین ساعتم در کنار کسی میگذره که توی کرایسیس و رنک جهانی نفر 7 ام دنیا هست و هر روز 1-2 ساعت شاهد بازی کردنش هستم.

بابا بیخیال من خودم هیتر Crysisم دیگه همه می دونن ولی خدای از گرافیکش اصلا نمیشه گذشت تو این محیط بزرگ همچین گرافیکی روی 360 یک چیز غیر ممکن هست ولی شما اون 2 گیگ BF3 رو نصب نکن بعد ببین چی میشه

بعد تو همه چی رو تو مولتی می بینی

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
از همین الان عزای عمومی به خاطر سوالات 100 صفحه ای تو بخش 360 اعلام می‌دارم. :|

SuperUser

کاربر سایت
Jun 7, 2013
387
پلتفرم های مایکروسافت دوباره بهترین میزبانان Battlefield!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر