اعتراض یک رپر به عرضه ی بازی جی تی ای 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
Daz Dillinger در یک نامه ی رسمی از راک استار بدلیل استفاذه ی یکی از آهنگ های او در بازی جی تی ای 5 بدون اجازه و پرداخت پول به رپر اعتراض کرد.
اسم این ترک ها:C-Walk و But the Cavi Hit که در این بازی وجود دارند است.او با تعرض اعلام کرد که قیمت هر دو آهنگ را $4,271.00گذاشته است.
همکار او Dogg Pound به ناشر و سازنده ی بازی گفت:یا باید مبلغ پول را بیشتر کنید یا همه ی کپی های این بازی را خراب کنید.
Dillinger به TMZ اعلام کرد که این کار راک استار بی احرامی به آهنگ های یک خواننده است و او اجازه نمی دهد که راک استار از زیر این کار در رود و فرار کند.
او به راک استار 14 روز فرصت داد.
GTA 5: Rapper Wants Game Recalled Over Track Inclusion - IGN

• Like
Reactions: Changed_Man 50

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
البته یه نکته هست این میون که توجه نمیکنین. اکثر این آهنگا با هدف به تصویر کشیدن وضعیت رادیو های حال حاضر آمریکا انتخاب شدن. نه اینکه صرفا خوب یا بد باشن. برای مثال الان به یه رادیو پاپ گوش بدین صد در صد (حداقل) یدونه آهنگ از ریانا میشنوین. چینش کلی آهنگ ها هم با همین هدف صورت گرفته و عامه پسند بودن در اولویت بوده. حالا این میون بعضی آهنگای خوب هم پیدا میشن که طبیعیه.
الان یکی بیاد مثلا آهنگای رپ اینو با GTA San Andreas مقایسه کنه مشخصه که کدوم یکی برنده میشن. داستان San Andreas و زمان رخ دادنش تقریبا همزمان با دوران طلایی رپ و hip-hop بود و طبیعیه که آهنگاش سطح بالاتری داشته باشن در مقایسه با الان.
من خودم نظرم اینه ممکنه با اکثریت آهنگای بازی حال نکنم ولی همینا بیشترین همخونی رو با جامعه توی بازی دارن.
البته آهنگ Odgens' Nut Gone Flake - The Small Faces یه چیز دیگس. :D

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
خب، طرف کاملا حق داره و راکستار موظف هست که هزینه رو پرداخت کنه! :-/

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
البته یه نکته هست این میون که توجه نمیکنین. اکثر این آهنگا با هدف به تصویر کشیدن وضعیت رادیو های حال حاضر آمریکا انتخاب شدن. نه اینکه صرفا خوب یا بد باشن. برای مثال الان به یه رادیو پاپ گوش بدین صد در صد (حداقل) یدونه آهنگ از ریانا میشنوین. چینش کلی آهنگ ها هم با همین هدف صورت گرفته و عامه پسند بودن در اولویت بوده. حالا این میون بعضی آهنگای خوب هم پیدا میشن که طبیعیه.
الان یکی بیاد مثلا آهنگای رپ اینو با GTA San Andreas مقایسه کنه مشخصه که کدوم یکی برنده میشن. داستان San Andreas و زمان رخ دادنش تقریبا همزمان با دوران طلایی رپ و hip-hop بود و طبیعیه که آهنگاش سطح بالاتری داشته باشن در مقایسه با الان.
من خودم نظرم اینه ممکنه با اکثریت آهنگای بازی حال نکنم ولی همینا بیشترین همخونی رو با جامعه توی بازی دارن.
البته آهنگ Odgens' Nut Gone Flake - The Small Faces یه چیز دیگس. :D
west coast classics هست دیگه :d:-"

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
west coast classics هست دیگه :d:-"
آره ولیبه طور کلی گفتم. :d آهنگای West Coast رو اگه با SA مقایسه کنیم مطمئنا از نظر تنوع و تعداد کمتره.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
از رکستار بعید بود این حرکت به هر حال قطعا رضایت خواننده جلب خواهد شد

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
349
:))
وقتی کسی رو نمی شناسید دلیلی نداره بقیه هم نشناسن .

بله عكس شم صادقه! كسي رو ميشه گفت معروف كه كسايي كه اون سبك رو دنبال نميكنن بشناسن هم شما كه رپ دوست داري هم مني كه كانتري دوس دارم جفتمون بشناسيم

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
من که یا non stop میگوشم یا rebel این آهنگ work kelly rowland خیلی باحاله:d آهنگ این یارو هم به گوشم نخورد

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
تو gta iv lost and damned آهنگای متال میذاشت ( کانیبال کورپس ) که خیلی عالی بودند ! ولی اینجا نمیدونم چرا یه متال درست حسابی نداره !

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
تو gta iv lost and damned آهنگای متال میذاشت ( کانیبال کورپس ) که خیلی عالی بودند ! ولی اینجا نمیدونم چرا یه متال درست حسابی نداره !
چینش آهنگ ها بر اساس داستان و شخصیت ها صورت میگیره. برای مثال آهنگای country به خاطر محیط های حومه ای san andreas و همچنین شخصیت trevor تو بازی قرار داده شده. تو TL&D هم به خاطر مرتبط بودن داستان با MC چینش آهنگاها اونطوری بود.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
مبلغی که خواسته 4هزار دلاره یا 400 هزار دلار ؟ اون دو تا صفر اخرش گیجم کرد :D
و اهنگ
daz dilinger کسی میدونه تو کدوم کانال رادیوش پخش میشه ؟؟؟

به نظرم این رپر باید یک پولی هم به راکستار بده اهنگش رو تو این بازی به این بزرگی پخش کرده

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
چینش آهنگ ها بر اساس داستان و شخصیت ها صورت میگیره. برای مثال آهنگای country به خاطر محیط های حومه ای san andreas و همچنین شخصیت trevor تو بازی قرار داده شده. تو TL&D هم به خاطر مرتبط بودن داستان با MC چینش آهنگاها اونطوری بود.
دقیقا اینو میدونم . ولی برای سلایق مختلفم میذاشتن بد نبود ! اون آهنگ مکزیکیه کجاییه ... :| مثلا لزوم وجود اون چیه ؟ :|

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
اینجوری که بوش میاد پای یه هموطن به Rockstar باز شده ...

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
این بابا تازه باید بیاد یه پولی هم به راکستار بده که اهنگاشو تو بازی به این بزرگی گذاشته.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر