اعتراض یک رپر به عرضه ی بازی جی تی ای 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
Daz Dillinger در یک نامه ی رسمی از راک استار بدلیل استفاذه ی یکی از آهنگ های او در بازی جی تی ای 5 بدون اجازه و پرداخت پول به رپر اعتراض کرد.
اسم این ترک ها:C-Walk و But the Cavi Hit که در این بازی وجود دارند است.او با تعرض اعلام کرد که قیمت هر دو آهنگ را $4,271.00گذاشته است.
همکار او Dogg Pound به ناشر و سازنده ی بازی گفت:یا باید مبلغ پول را بیشتر کنید یا همه ی کپی های این بازی را خراب کنید.
Dillinger به TMZ اعلام کرد که این کار راک استار بی احرامی به آهنگ های یک خواننده است و او اجازه نمی دهد که راک استار از زیر این کار در رود و فرار کند.
او به راک استار 14 روز فرصت داد.
GTA 5: Rapper Wants Game Recalled Over Track Inclusion - IGN

• Like
Reactions: Changed_Man 50

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,559
نام
حسین
همین که اهنگشون در کنار اهنگ 2pacتو بازیه باید برن افتخار کنن:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سر vice city بود ، اهنگ wana be متیکل جکسون گذاشته بودن ، بعد سونی اعتراض کرد ، تو نسخه های بعدش پاک کردن.

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
دلش خوشه ها، تمام بازی هارو جمع کنن؟ خوب یه آپدیت میدن و آهنگ رو ازش حذف میکنن :D والا من اولین باریه اسم این خوانندرو میشنوم! تازه باعث میشه چند میلیون نفر آهنگشو بشنون که یکم به معروفیتش کمک کنه! فاز اینا چیه من نمیدونم :D

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
کل رادیو بازی مشکل داره :D هیچی متال نداشت، راک هم تمام آهنگاش تو سطح متوسط بود و هیچ چیز خاصی نداشت، ازونور هم که Non Stop Pop FM کلا آهنگای ریانا و ... که اعصاب آدم خورد می شه. تنها آهنگی که واقعا ارزش لایسنس کردن داشت Radio GaGa بود که از بس پخشش کردن پدرشو در آوردن :D باید واقعا یک فکری به حالش بکنن و آپدیت با آهنگ ها بیشتر بدن.
یکی از دلایلی که GTA و امثال این بازی ها رو PC بیشتر کیف می دن همین رادیو کاستومه که خودت هرچی می خوای گوش می دی. :D
رادیو بازی خیلی هم خوب بود حالا یه سری از این هنرمندا رو ما نمیشناسیم یا خوشمون نمیاد ازشون دلیل نمیشه بد باشه :d
بهترین آهنگ برا من my ambitionz az a ridah بود:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
برن یه 10,000$ بندازن جلوش ببنده دهنشُ :-" :D

هرچند اگه *R ــه که چیز هم دستش نمیدن >:) :D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
مطمئناً به پولی میرسه این وسط ولی اگه ایران بود بهش میگفتن : بیا بگیرش دستت حاجی ! if you know what i mean
heh.gif
24.gif

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
بهترین کانال REBEL RADIO بود :D !
خصوصا آهنگای جانی کش ( جنرال لی ) و WAYLON JENNINGS :D

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
رادیو بازی خیلی هم خوب بود حالا یه سری از این هنرمندا رو ما نمیشناسیم یا خوشمون نمیاد ازشون دلیل نمیشه بد باشه :d
بهترین آهنگ برا من my ambitionz az a ridah بود:d

تو پیج فیسبوک بازی هم مردم از کیفیت پایین‌تر ساندترک‌ها نسبت به عنوانهای گذشته انتقاد کردند.

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
من همش وقت بازی رادیو رو قطع میکنم.سکوت در بازی بیشتر حال میده.یارو هم حرف زیادی زده

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
کل رادیو بازی مشکل داره :D هیچی متال نداشت، راک هم تمام آهنگاش تو سطح متوسط بود و هیچ چیز خاصی نداشت، ازونور هم که Non Stop Pop FM کلا آهنگای ریانا و ... که اعصاب آدم خورد می شه. تنها آهنگی که واقعا ارزش لایسنس کردن داشت Radio GaGa بود که از بس پخشش کردن پدرشو در آوردن :D باید واقعا یک فکری به حالش بکنن و آپدیت با آهنگ ها بیشتر بدن.
یکی از دلایلی که GTA و امثال این بازی ها رو PC بیشتر کیف می دن همین رادیو کاستومه که خودت هرچی می خوای گوش می دی. :D

دقیقا... نامردا قدیم ایرون میدنی... اسلایری میذاشتن این نسخه که برهوت بود
این اهنگ رو هم از دست نده robert plant big log

emad_hs

کاربر سایت
Aug 12, 2012
113
تازه باید افتخار هم کنه حالا رفته شکایت کرده

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
از لحاظ کپی رایت R کار اشتباهی کرده و جریمه اش رو هم باید پرداخت کنه ! :D
اما این خواننده رپر فکر رده که الان چند ده میلیون نفر تو دنیا آهنگش رو شنیدند ؟ و جقدر معروف شده الان ؟ حتی با اینه شکایتی که کرده ؟ من میگم یه پولیم باید بده R :D

اگه ایران بود بجای اینکه یه پولی بدن آهنگ و بزارن تو بازی تازه یه مزایده می زاشتن پولی ام می گرفتن هر بچه مایی میومد پول می داد و یه آهنگ می ساخت می زاشتن تو رادیو :D

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
کلا OST بازی زیاد بهم نچسبید به جز Britney Spears va Modjo va Rihanna va Dr Dre va 2pac و بالاخره آهنگ شاخ:

West End Girls از Pet Shop Boys که فقط کافیه شب تو بیابون موقع رانندگی بهش گوش بدین ببینین چه حس خاصی میده.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر