پیشنمایش MGSV

آیا Ground Zeroes و The Phantom Pain مجموعاً یک بازی هستند و یا 2 بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    42
  • نظرسنجی بسته شده است .

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
لینک دانلود تمامی تریلر هایی که از بازی منتشر شده :
METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN - Official Site

این عکس از صفحه رسمی بازیه جایی که تریلرها رو گذاشتن اگه دقت کنید زده MGSV The Phantom Pain: Mission Ground Zeroes یعنی GZ رو یکی از مراحل TPP اعلام کرده که این نشون میده احتمال زیاد بازی یکیه و در یک پکیج منتشر میشه

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
امید ؟؟؟؟ :-O
عالی بود ... ! نَخسته :D !
حاجی لازم میدونی بیام بحث های تحلیلگرانه و پیشبینی انجام بدم ؟ :))
یادتون نره اولین کسی که گفت اون قطعه تو سر باس لاشه هلیکوپتره من بودم :D !

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
امید ؟؟؟؟ :-O
عالی بود ... ! نَخسته :biggrin1: !
حاجی لازم میدونی بیام بحث های تحلیلگرانه و پیشبینی انجام بدم ؟ :))
یادتون نره اولین کسی که گفت اون قطعه تو سر باس لاشه هلیکوپتره من بودم :biggrin1: !

من و بقیه منتظر هر تحلیل و پیش بینی هستیم :D
لاشه هلیکوپتر ؟ من نگغتم لاشه هلیکوپتر اما باشه یادم می مونه که تو گفتی :D

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
بهترین پیش نمایشی بود که تا حالا دیدم . کل سری متال گیر وبازی نکردم . اما خیلی دوست دارم ببینیم مکانیزم های گیم پلی بازی چه طوریه . تریلر بازی رو همدیدم . چیی که برای من به شدت جای سوال بود این بود که ... ؟

چرا با اون همه گلولهای که اسنیک میخوره ، نمیمیره !!
چرا اسنیک جوون شده !؟
چه طوری به یه فن دفاعشخصی ، دشمن و میکشه !! ( البته انگار بیهوش میکنه ! )
هوش مصنوعی دشمن ها خیلی ضعیفه واز طرفی انگار فیزیک تو بازی معنایی نداره ! دشمن مقابلش که فلان قدر وزنشه رو با یه دستو حرکت دفاع شخصی ، چندین متر پرت میکنه تو اسمون !!!! ( نمیدونم دلیلش چیه ! )
صدای گلوله های بازی هم چون مونو تک کاناله هست و اینطوری ظبط شده ، خیلی به نظرم افتضاح ود ! صدا گذاری باید مثل بتلفیلد باشه که بازیباز دستش و میذاره رو ماشه ، از تیراندازی لذت ببره . صدای گلوله ها تو بتلفید کاملا واقعیه ! حتی کال اف هم مزخرفه !

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021
:d!Excellent Omid age hasn't slowed you down on bit
خیلی کامل,طبقه بندی شده و مرتب بود فقط یه چندتا اشتباه خیلی جزئی اوایل متن بود که اوناهام در مقیاس با این حجم مطلب و زحمتی که براش کشیده شده اصلاً دیده نمیشه,در مجموع بسیار عالی
من با تغییر نوار سلامت و آهسته شدن صحنه توو اون مواقع مشکلی ندارم با توجه به Open world شدنش ولی خدایی این مارک کردن هیچ جوره توو کتم نمیره;ایشاللا یا حذف شه یا On/Off داشته باشه یا با توجه به تغییرات دیگه کمک حال باشه توو بازی
این قدرت بدنی و CQC رئیس هم رسماً ترکونده خدایی روو دستش نیست:dالبته اگه Boss زنده بود که BigBoss انگشت کوچیکشم نمیشد:d
صدای ساترلند هم خیلی خوبه یعنی همینطور بیشتر این ورژن انگلیسی GZ رو میبینم بیشتر باهاش ارتباط قرار میکنم;اصلاً احساس میکنم بعد اتفاقات MGS3 صدای اسنیک باید همینجوری میشد قشنگ رنج و سختی و غم کشتن باس رو توو صداش حس میکنم!به هر حال درسته آخر PW اون حرفایه آتشین رو زد ولی به قول Donna Burke:The sins never die!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
عالی بود پسر. نمیدونم چرا تاپیک رو الان دیدم. البته هنوز وقت نکردم کامل بخونم ولی باز دمت گرم که اینقدر زحمت میکشی! :D

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
همون طوری که دوستان گفتند،بهترین تاپیک حال حاضر در بین سایت های ایرانی .........
امید جان واقعا ترکوندی....یعنی دمت گرم اساسی...
من به شما افتخار می کنم که اینقدر دقیق و با نظم در مورد این عنوان(فراتر از شاهکار) تاپیک زدی...
تحلیل هم بی نظیر هستش.:x:-*:bighug:

his0160

کاربر سایت
Apr 29, 2009
68
این ترانه روی تریلر از مایک الد فیلد هست اصلا باورم نمیشد با این سن تونسته بخونه .تا یادم هست با ترانه های اون بزرگ شدم خوب شد که با این ترانه یکدفعه برگشت به عرصه.احتمالا قدیما از خوانندهای محبوب کوجیما بوده .

mahdiyar1361

کاربر سایت
Feb 14, 2013
72
نمی دونم چرا یکبار دسته چپ بیگ باس یکبار هم دسته راستش قطع شده نشون داده شده

از استاد بعیده همچین کاری:-b شاید هم باز از این کار استاد منظوری داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر