راهنمایی در بازی GTA V

jankoz

کاربر سایت
Aug 28, 2015
2
سلام به همه دوستان
من تو مرحله ای که یک ایمیل اومده توش چند تا عکسه میگه چند تا ماشین پیدا کن یکیشو پیدا کردم ولی بقیه رو هر چی دنبالش گشتم نتو نستم
پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید اگه میشه یه تصویر از نقشه رو بزاری تا راحتر پیداش کنم.
با تشکر

milan021

کاربر سایت
Aug 23, 2015
22
سلام به همه دوستان
من تو مرحله ای که یک ایمیل اومده توش چند تا عکسه میگه چند تا ماشین پیدا کن یکیشو پیدا کردم ولی بقیه رو هر چی دنبالش گشتم نتو نستم
پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید اگه میشه یه تصویر از نقشه رو بزاری تا راحتر پیداش کنم.
با تشکر
از این سایت استفاده کن
مرحله مربوطه رو پیدا کن تو نقشه مشخص کرده برات
Grand Theft Auto V Game Guide & Walkthrough

jankoz

کاربر سایت
Aug 28, 2015
2
سلام به همه
من تو 85 درصد گیر کرده ام بعد از اینکه مایکل کشته شد و نوشته ها اومد دیگه مرحله ای برام نمیاد لطفا راهنمایی کنید

shahriyar ps4

کاربر سایت
Aug 9, 2015
36
نام
شهریار
سلام دوستان من نقشه کامل تبدیل شدن به حیوان رو دارم اما وقتی میرم شماره ۱ رو پیدا کنم چیزی نیست لطفا راهنمایی کنید
مرسی.

Brigand

کاربر سایت
Feb 9, 2015
55
نام
Hamid x
لطفا بزار نقشتو ما هم استفاده کنیم .. ممنون.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان لطفا هر کی سیو با پول زیاد داره برای gta v ps 4 بزاره خواهشا من لازمش دارم ...

king_nigh

کاربر سایت
Nov 2, 2012
17
نام
امیر
سلام دوستان من فیفا 16 دیجیتال و nba 2k16 از سایت psn خریدمو هنوز با کسی شر نکردم ، اگه کسی دیتا و بازی gta v به من شر کنه حاضرم باش شر کنم اخه هنوز انلاین gta v بازی نکردم. هر بازی رو با قیمت 207 هزار تومن با گیفت کارت از سایت ماتریکس گیم خریدم مطمئن باشین
لطفا پیشنهاد بدین

12121

کاربر سایت
Nov 6, 2015
2
لود نشدن مرحله gta v

سلام.من مرحله 41 گیر کردم.مرحله BLITZ PLAY 2 (سرقت ماشین حمل پول که سه نفر با هم میرن .بعد از مرحله خرید ماسک) رو که کامل میرم.بعد ماشین آشغالی رو از بین میبرم.و سوار ماشین چهار در میشم و مایکل هم بهم زنگ می زنه.بعدش باید برم تو شخصیت مایکل ولی نمیره.گیر کرده توی اون قسمتش.خیلی توی اینترنت گشتم ولی جوابی پیدا نکردم.کرک بازی هم reloaded هست.باید کرک جدید نصب کنم ؟؟؟؟؟ لطفا بگید چیکار کنم.ممنون :((:((:((

آخرین ویرایش:

motv

کاربر سایت
Dec 31, 2010
45
نام
محمد عمرانی
چطور میشه اسلحه خرید؟

بازی میگه اسلحه دوربین دار بخر و دوربینش رو عوض کن من اسلحه رو انتخاب میکنم دکمه buy رو میزنم و پول کم میشه بعد مثلا میگه دوربینش رو فلان مدل بخر منم میخرم پول هم کم میشه اما بعدش back میزنم میام بیرون از مغازه میگه برگرد و اسلحه دوربین دار بخر !!!. دو نفر از کاراکتر ها به این مرحله خرید اسلحه رسیدن و گیر کردن

دکمه های دیگه مثل toggle و ... رو که نوشته همه رو میزنم اما کار نمیکنه. لطفا کمک کنید بازی خوابیده

nikancraft

کاربر سایت
Jan 18, 2016
43
نام
نیکان
من مرحله ای که تروور شکنجه میده و مایکل با یه دوربین دار می خواد با استفاده از اطلاعات که پشت تلفن با شکنجه بهش میدن یه نفر رو توی یه پارتی(خونه ای پیش ساحل)شناسایی کنه گیر کردم.چند باری طرف رو با شخصیت ترورر شکنجه میدم بعد میاد پیش مایکل و نمی دونم باید چکار کنم...
به حرف های مرده گوش کن دیگه
مثلا مرده چپ دسته
روی بالکن وایساده داره سیگار میکشه ریش هم داره بلوزش هم قرمزه

alirez4

کاربر سایت
Mar 28, 2016
95
نام
AlirezA
سلام دوستان .. جالبه من یبار بازیو تو PS3 تموم کردم .. دوباره دارم تو PS4 میرم ولی تو یه مرحله گیر کردم :|
دیگه کم آوردم .. ببینم کسی هست کمکم کنه .. ممنون میشم
مرحله 56 Monkey Business
اینم لینک مرحله: 56: Monkey Business - Main missions - Quests & Missions - Grand Theft Auto V - Game Guide and Walkthrough

باید برم کنار رودخونه تا برای FIB یه ماموریت انجام بده ولی با هر سه شخصیت .. چه شب و چه روز میرم این پیغام رو میده:
photo_2016-03-31_07-33-17.jpg

ممنون میشم جواب بدید

AGENṪ 47

کاربر سایت
Nov 24, 2011
30
نام
Arsalan
سلام دوستان .. جالبه من یبار بازیو تو PS3 تموم کردم .. دوباره دارم تو PS4 میرم ولی تو یه مرحله گیر کردم :|
دیگه کم آوردم .. ببینم کسی هست کمکم کنه .. ممنون میشم
مرحله 56 Monkey Business
اینم لینک مرحله: 56: Monkey Business - Main missions - Quests & Missions - Grand Theft Auto V - Game Guide and Walkthrough

باید برم کنار رودخونه تا برای FIB یه ماموریت انجام بده ولی با هر سه شخصیت .. چه شب و چه روز میرم این پیغام رو میده:
View attachment 57906

ممنون میشم جواب بدید
موقعی که آیکون B ظاهر هست با ترور یه تاکسی بگیر به منطقه مورد نظر، فقط وقتی تو تاکسی نشستی Skip رو بزن. احتمالا مشکل حل میشه.

• Like
Reactions: alirez4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر