راهنمایی در بازی GTA V

sobhan93

کاربر سایت
Jan 27, 2011
9
اقا ماموریت و مرحله هاش کجان ؟ به هرکی زنگ میزنم هیچ فایده نداره

میشه راهنمایی کنید ؟

من هیچی از این بازی تمیدونم

بعد از اون مرحله اول که بانک میزنیمو فرار میکنیم دیگه هیچی دیگه! 3 روزی دارم توی خیابون ولگردی میکنمو چیت میزنم ادم میکشم!

اقا یکی بما هم یاد بده ثواب داره بخدا

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
سلام خدمت همگی
من بیشتر مراحل رو انجام دادم و دیگه مراحل اصلی از رو نقشه پاک شده چیکار کنم ؟ یعنی چیزی نمیاد رو نقشه از نسخه ایکس باکس
ممنون

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
سلام خدمت همگی
من بیشتر مراحل رو انجام دادم و دیگه مراحل اصلی از رو نقشه پاک شده چیکار کنم ؟ یعنی چیزی نمیاد رو نقشه از نسخه ایکس باکس
ممنون
آخرین مرحله که انجام دادید چی‌ بود ؟ چند درصد از بازی رو رفتید ؟

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
آخرین مرحله که انجام دادید چی‌ بود ؟ چند درصد از بازی رو رفتید ؟

فکر میکنم اون مرجله که با هلیکوپتر یه عملیات انجام میدند
البته الان چند ماه بود ولش کرده بودم یادم نیست دقیا چند درصد ولی میدونم کامل نیست
تموم بشه ریسرت نمیشه بازی ؟ تیتراژ بزنه

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
سلام. اقا من همون اول بازی ک با ماشین اماندا میریم تعقیب کامیون رو گیر مردم بعد ک تموم میشه میگه باید ماشین رو تعمیر کنید ولی دیگه نمیدونم کجا باید برم؟ همون اوایل بازی هست باید چیکار کنم.؟

hsaknig

کاربر سایت
Dec 18, 2012
111
دوست عزیز تو نقشه مثله اسپری رنگ پاش میمونه

- - -ویرایش - - -

سلام. اقا من همون اول بازی ک با ماشین اماندا میریم تعقیب کامیون رو گیر مردم بعد ک تموم میشه میگه باید ماشین رو تعمیر کنید ولی دیگه نمیدونم کجا باید برم؟ همون اوایل بازی هست باید چیکار کنم.؟

دوست عزیز تو نقشه مثله اسپری رنگ پاش میمونه

sam127

کاربر سایت
Dec 30, 2014
4
همچنان مشکل دارم من وقتی میخوام برم مرحله L یا با مایکل یا با تروو وسطای جاده که دارم میرم 7.8 تا ماشین که تو نقشه دایره قرمز رنگه بهم حمله میکنن قبلشم یه بنده خدایی بهم زنگ میزنه و بعدش حمله میکنن هرچی هم میکشمشون بازم میان و یکیشونم که کشته میشه درجه پلیسم میشه 3.4 ستاره و همزمان بهم حمله میکنن هم دایره قرمزا هم پلیسا اینجارو چیکار باید بکنم.اون مرحله ای هستش که با یه هواپیما کوچیکتر باید اون هواپیما را تعقیب کنی بعدشم واردش بشی چند نفرو که پشت ماشینا سنگر گرفتن را بکشی بعدشم با چتر بپری پایین هواپیما هم سقوط میکنه تو دریا اون مرحله را با ترور رد کردم بعد اون مرحله مرحله HS هستش که مایکل و ترور میرن زنگ خطر بانک را میزنن تا ببینن پلیسا کی میان اونم رد کردم بعدش مرحله L هستش که باید برم به سمت نقشه جایگاه L که وارد اون مرحله بشم تو راه که دارم میرم اینا حمله میکنن اینجارو باید چیکار کنم؟

myusac

کاربر سایت
Oct 11, 2012
4
سلام

من تازه این بازی رو نصب کردم توی بعد از مرحله ای که پسر سفید پوسته رو از تو قایق نجات میدی مرحله ای نمیاد برام فقط یه علامت سوال (strangers and freak) تو نقشه هست رو به روی خونه ی سیاه پوسته نمیدونم باید چیکار کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
همچنان مشکل دارم من وقتی میخوام برم مرحله L یا با مایکل یا با تروو وسطای جاده که دارم میرم 7.8 تا ماشین که تو نقشه دایره قرمز رنگه بهم حمله میکنن قبلشم یه بنده خدایی بهم زنگ میزنه و بعدش حمله میکنن هرچی هم میکشمشون بازم میان و یکیشونم که کشته میشه درجه پلیسم میشه 3.4 ستاره و همزمان بهم حمله میکنن هم دایره قرمزا هم پلیسا اینجارو چیکار باید بکنم.اون مرحله ای هستش که با یه هواپیما کوچیکتر باید اون هواپیما را تعقیب کنی بعدشم واردش بشی چند نفرو که پشت ماشینا سنگر گرفتن را بکشی بعدشم با چتر بپری پایین هواپیما هم سقوط میکنه تو دریا اون مرحله را با ترور رد کردم بعد اون مرحله مرحله HS هستش که مایکل و ترور میرن زنگ خطر بانک را میزنن تا ببینن پلیسا کی میان اونم رد کردم بعدش مرحله L هستش که باید برم به سمت نقشه جایگاه L که وارد اون مرحله بشم تو راه که دارم میرم اینا حمله میکنن اینجارو باید چیکار کنم؟
يه جايي يادمه همچين مشكلي رو داشتم
اين جا شما تا چند وقتي با مايكل و ترور نميتوني وارد شهر لوس سانتوس بشي و بايد با فرانكلين مرحله ها رو ادامه بدي تا بعد از يه مدتي مشكلت توي داستان حل بشه و ميتوني بازي كني تا اون موقع هم يادمه مايكل توي خونه ي ترور(توي بيابون)زندگي ميكرد.اميدوارم تونسته باشم كمكتون كنم.

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
سلام دوستان
تو مدرسه پرواز همون مراحل اولش باید فرود بیام تو باند...چرخها رو باز میکنم و S رو هم میزنم و هواپیما فرود میاد اما میگه ناتمام و خطا میزنه...
تو مپ هم وسط باند یه دایره میاد که منظورش رو نفهمیدم.
اگه چیزی رو انجام ندادم لطفا بگید چه کار باید بکنم موقع فرود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر