FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

amirsoleyman

کاربر سایت
Oct 4, 2013
40
با سلام من به یه مشکل خیلی پیچدیده بر خوردم نمیدونم چه کار کنم. من با cfw بازی می کنم که چند روز پیش بن شدم از طرفی جواب security question فیفا یوتی یادم رفته بود پس نمی تونم دیگه پول هارو انتقال بدم می گه باید با کنسول یه security question جدید انتخاب کنی تورو خدا کمکم کنید میشه با یه کنسول دیگه وصل بشم ( اون کنسول مشکلی نداره ) چون یک هفته قبل از این که بن بشم یه مسی از تو پک در اوردم کلی ذوق کرده بودم تازه نزدیک 250k هم coin دارم نمیدونم چیکار کنم یا میشه اکانت origin خودم رو روی یه psid دیگه واره کنم (برای مثال psid دوستم) چون دیگه اصلا حال ندارم از نو شروع کنم.

sepehr398

کاربر سایت
Sep 14, 2013
47
سلام دوباره ب همه:d من این پیام رو میفرستم ب امید این ک یکی جواب بده
من الان تیم خودم رو بستم میخواستم بگم کسی پیشنهادی برای بهتر شدنش داره؟ این ترکیب منه:bPl FIFA 14 Ultimate Team Squad | Futhead البته یه چن تا بازیکن دیگه دارم
ب نظرتون چ کنم بهتر شه؟
2-یه سری بازیکن ها رنگ کارت طلایی نیست آبی مشکی و .. هست اون ها جه فرقی داره؟

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
من الان تیم خودم رو بستم میخواستم بگم کسی پیشنهادی برای بهتر شدنش داره؟ این ترکیب منه:bPl FIFA 14 Ultimate Team Squad | Futhead البته یه چن تا بازیکن دیگه دارم
ب نظرتون چ کنم بهتر شه؟

دوست عزیز تیمت خوبه ...فقط به نظر من ....اتوو....کمپانی.....و کلیشی رو هم بخر دیگه یه تیم کامل میشه........

کارت های مشکی و آبی ....قدرت بازیکناش اگه توجه کرده باشی بیشتره.............

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال

Reza_Sezar

کاربر سایت
Feb 7, 2014
126
نام
علیرضا
سلام
دوستان من چندتا مشکل دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.

۱- این contract چیه داستانش؟ یسری بازیکن هارو خریدم که بعد از چند مدت یه علامت ورقه میاد بغلشون و باید برم contract بخرم و بزنم روشون که چندتا بازی دیگه بکنند برام. چجوری یکاری کنم همیشه بمونن با یه قرارداد خوب؟

۲-بازیکن هام مثل چی مصدوم میشن و تازه رفتم بدنساز و پزشک خوب استخدام کردم. موثر هست؟

۳- کلا کارمند ها چقدر موثرن؟ مثلا دوتا مربی بدنساز میتونم بیارم که بهتر بشن بازیکنام؟

۴-این تمرین ها که میفروشه برای ۱ بازیکنه فقط؟ یا کل تیم؟ خوب هست بخرم؟

ممنون

Reza_Sezar

کاربر سایت
Feb 7, 2014
126
نام
علیرضا
آقا سوال مارو که جواب نداد هیچکس! ولی ما رفتیم اشکان دژاگه و خریدیم میاد ۱ بازی میکنه contract لازم میشه! نمیدونیم چیکارش بکنیمم

ςℜαζϒ Åηℐξℒ

کاربر سایت
Mar 10, 2013
89
آقا سوال مارو که جواب نداد هیچکس! ولی ما رفتیم اشکان دژاگه و خریدیم میاد ۱ بازی میکنه contract لازم میشه! نمیدونیم چیکارش بکنیمم

نمیتونی قرارداد همشیگی ببندی! :D. پیشنهاد من: تا جایی که میتونی سرمربی بخر که روی کاردش نوشته Negotiation +3%. در ضمن سرمربی هات تکراری نباشن. من الان به اندازه ای مربی دارم که در مجموع هر چی قرارداد ببندم 42 درصد اضافه میشه. قرارداد رو هم از تو مارکت از قسمت consumables میتونی بخری.

ب نظرتون چ کنم بهتر شه؟

به نظرم تو خط حمله به جای نگردو، یووتیج رو بگیر! :D. من با سوارز، فن پرسی، آگوئرو و جووتیچ همشون بازی کردم و بعد از آگوئرو جووتیچ بهترین مهاجمی هست که باهاش بازی کردم :D. قیمتش هم خیلی عالیه :D.

دفاع چپ هم حتما کلیشی رو بگیر. هم از نظر دفاعی هم از لحاظ تهاجمی فوق العادست. اگه سکه هات کشید، حتما حتما رونی رو برای پست CAM بگیر. همکاریش با یووتیچ العادست :D. پاس های عمقی هوایی ـش هم بهترین خصوصیتشه :D.

دفاع راست هم من زابالتا رو ترجیح میدم :D.

ramin_k

کاربر سایت
Sep 11, 2013
41
سلام....من حدوداا 1000000 fifa coins دارم ...هر 100000 تاشو به قیمت 20000 هزار تومن میفروشم....اگر کسی هم کل شو بخواد بهش تخفیف میدم....اونجوری میشه هر 100000 تا 15000هزار تومن.....هر کی خواست برام پیام بذاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر