FIFA 14 Multiplayer

سلام به همه
همونطور که می دونید این بازی 10 روز دیگه میاد
کسانی که بازی رو پیش خرید کردن آیدی Origin خودشون رو بدن اینجا بنویسم

HoseinHarami
qozmyox
LTC-Shahrad
r1ycc
Sarab_mr

اینم در جواب Erfan_021 :

مولتی پلیر خیلی قابلیت داره
اولا اینکه بازی لول بنده شده هست و شما هر بازی می کنی یا هر کاری می کنی XP میگیری و با اون لول ها کار های مختلفی می کنی
مثلا با پول توی بازی که از بازی کردن می تونی بدست بیاری کفش می خری یا لباس یا قابلیت های آنلاین مثل اینکه دروازبانت قوی تر بشه
بعد با اون کفش ها می تونی تو بازی استفاده کنی
مثلا از طریق مود PRO Clubs که شما یک بازیکن می سازی و تقویت می کنی
مود Pro Club اینطوریه که یک بازیکن با مشخصات دلخواه می سازی.بعد توی یک کلوب عضو میشی و مثلا با هم قرار می زارید این ساعت همه آنلاین شید برید بازی.و تیمتون رو قوی می کنید.
توی سایت Orpf.ir که برای Fifa و PES هست تو قسمت فیفا یک بخش برای همین گذاشته که می خوان یک تیم بسازن ایرانی که خارجی ها رو هوتوتو بسابیم به الک :D
مود های زیادی داره به طوری که دفعه اولت باشه بری انلاین مخت هنگ می کنه
Team play
head to head
play as a player
tournmant
Ultimate team
بعد یک چیز مهم !
هر چند روز یک بازی فیفا یک Challenge ایجاد می کنه که آفلاینه
شما انتخاب می کنی سطح بازی رو (آسان-سخت ) که XP های مختلف میده
مثلا الان ساخته شده Beginner 800 میده
semi-pro 900
و همینطور میره بالا
بعد شما یک رتبه داری توی فصل که باید افزایش بده
با بازی های مختلف
از طریق منوی Season
امیدوارم مفید بوده باشه

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
سلام دوستان، ببخشید سوال داشتم، من تا حالا فوتبال آنلاین بازی نکردم، وضعیت پینگ رو بازی چقدر تاثیر میزاره ؟ مثلا اینطوریه که تکل زنی دقیق هم باشه بعد خطا بشه ؟

دوست عزیز پینگ اصلی ترین چیز توی بازی مثل فوتباله چون کافیه پینگ بالا باشه که یا تایم اوت میده یا لگ میزنه و بازی گیر میکنه یا اینکه وقتی شوت میزنید یا پاس میدید چند ثانیه بعد عمل میکنه
پس پینگ مهم ترین چیز ممکنه توی فوتبال

vahidking

کاربر سایت
May 9, 2012
349
نام
مجید (وحید)
دوست عزیز پینگ اصلی ترین چیز توی بازی مثل فوتباله چون کافیه پینگ بالا باشه که یا تایم اوت میده یا لگ میزنه و بازی گیر میکنه یا اینکه وقتی شوت میزنید یا پاس میدید چند ثانیه بعد عمل میکنه
پس پینگ مهم ترین چیز ممکنه توی فوتبال

خو پس هیچی :) ا این پینگ کشور ما نمشه ازی کرد :)

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
سلام خدمت دوستان گرامی از بابت اینکه سوال رو اینجا مطرح میکنم پوزش میخوام.من و دوستم که در ی شهر دور هستن میخوایم بازی fifa 12 آنلاین بازی کنیم اما متاسفانه زمانی که من ایشون رو invite میکنم یا ایشون منو با error:longer avalible روبرو میشیم.کسی از دوستان میتونه کمک کنه.پینگمون هم فکر نمیکنم بد باشه(50تا40)

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
سلام خدمت دوستان گرامی از بابت اینکه سوال رو اینجا مطرح میکنم پوزش میخوام.من و دوستم که در ی شهر دور هستن میخوایم بازی fifa 12 آنلاین بازی کنیم اما متاسفانه زمانی که من ایشون رو invite میکنم یا ایشون منو با error:longer avalible روبرو میشیم.کسی از دوستان میتونه کمک کنه.پینگمون هم فکر نمیکنم بد باشه(50تا40)
کسی از دوستان جواب سوال منو نمیدونه؟؟؟

mohammadpcg

کاربر سایت
Sep 23, 2013
9
سلام دوستان من یک بازی fifa 14 دارم که ultimate team 2 هست حالا من می خوام برم دانشگاه و دیگر نیاز به این بازی ندارم اگر کسی می خواد pm بده
قیمت در سایت orginal k%y =90 هست
اما من از کف 60 و سقف 70 میدم هرکی خواست pm بده
m_pcg@yahoo.com :yahooms
steam : mohammadpcg1
orgin: m_pcg
ممنون بهتر میشه از استیم پیام بدین همیشه هستم یا از همین سایت.

sadeghkorda

کاربر سایت
Jan 9, 2013
22

شما بازیو کامل از اورجین هر دوتاتون دانلود کردین ؟

sepehr398

کاربر سایت
Sep 14, 2013
47
سلام به همگی و امیدوارم خوشحال باشید و سلامت:)
من کلا تو کف فیفا آنلاین و فیفا اولتیمیت بودم مخصوصا اولتیمیت بعد از مدت ها حالا ک البته خیلی ب زمان فیفا 15 نمونده پک فیزیکی فیفا 14 اورجینال ب دستم رسیده:
میخواستم بدونم من که تازه پک فیفا ب دستم رسیده برای بازی آنلاین باید چی کار کنم؟ چه جوری وارد اولتیمیت تیم شم؟؟؟؟؟ میشه کلا بهم توضیح بدین چ جوری وارد اولتیمیت شم و چ جوری تیم بسازم؟ میشه بگین به نظرتون بهترین تیمی ک با پول اولیه میتونم بسازم چیه؟ چه جوری اصلا پول به دست میارن؟؟؟ اگه زحمتی نبود جواب من رو هم بدین :) ممنون
یه چیز دیگه راستی:
اصلا چ جوری میشه بازیکن خرید فروش کرد؟ سایت مارکت ک میگید futhead هس؟چرا هر بازیکن چند قیمت متفاوت داره؟ میشه کلا نکات اینجوری رو واسه یه تازه وارد بگید هر چی به نظرتون مهمه؟:)
بازم مرسی خواهشا اگه میتونین سریع تر جواب بدین;)

ImanHellBoy

کاربر سایت
Dec 29, 2013
11
نام
ایمان
سلام
من یه سوال داشتم
من با 256 مخابرات تو PS3 بازیای FIFA 14 و BF4 رو آنلاین زدم و خیلی کم لگ و DLY داشتم
به نظر شما با PC هم میتونم این بازیارو با این نت آنلاین بازی کنم یا نه؟

sadeghkorda

کاربر سایت
Jan 9, 2013
22
سلام به همگی و امیدوارم خوشحال باشید و سلامت:)
من کلا تو کف فیفا آنلاین و فیفا اولتیمیت بودم مخصوصا اولتیمیت بعد از مدت ها حالا ک البته خیلی ب زمان فیفا 15 نمونده پک فیزیکی فیفا 14 اورجینال ب دستم رسیده:
میخواستم بدونم من که تازه پک فیفا ب دستم رسیده برای بازی آنلاین باید چی کار کنم؟ چه جوری وارد اولتیمیت تیم شم؟؟؟؟؟ میشه کلا بهم توضیح بدین چ جوری وارد اولتیمیت شم و چ جوری تیم بسازم؟ میشه بگین به نظرتون بهترین تیمی ک با پول اولیه میتونم بسازم چیه؟ چه جوری اصلا پول به دست میارن؟؟؟ اگه زحمتی نبود جواب من رو هم بدین :) ممنون
یه چیز دیگه راستی:
اصلا چ جوری میشه بازیکن خرید فروش کرد؟ سایت مارکت ک میگید futhead هس؟چرا هر بازیکن چند قیمت متفاوت داره؟ میشه کلا نکات اینجوری رو واسه یه تازه وارد بگید هر چی به نظرتون مهمه؟:)
بازم مرسی خواهشا اگه میتونین سریع تر جواب بدین;)

تو اینترنت سرچ کن کامل توضیح داده شده - با پیروزی هایی که به دست میاری - پ/ل میگیری - تو استور التیمیت خرید بازیکنه دیگه

- - -ویرایش - - -

سلام
من یه سوال داشتم
من با 256 مخابرات تو PS3 بازیای FIFA 14 و BF4 رو آنلاین زدم و خیلی کم لگ و DLY داشتم
به نظر شما با PC هم میتونم این بازیارو با این نت آنلاین بازی کنم یا نه؟

برا فیفا فریندلی جواب میده %90 ولی season شاید نه - اگه پین خوب باشه جواب میده واسه هردو -ولی ماشالا پینگ که همیشه هم خوب ه:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر