راهنمایی مراحل بازی Castlevania Lords of Shadow

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
سلام به همه ..
من اونجایی که اون یارو هست با چکش که وقتی جونش تموم میشه تبدیل به یه موجود دیگه میشه ،اون موجود رو هم میکشم یه آخرای جونش که میرسه یه چیز قرمز رنگی به مجسمه های اطرافش منتقل میشه ..
فکر کنم باید اون مجسمه ها رو خراب کنم ولی هرچقدر میزنم اون مجسمه ها چیزیشون نمیشه ... لطفا راهنمایی کنید.../

J_C

کاربر سایت
Sep 9, 2013
16
سلام به همه ..
من اونجایی که اون یارو هست با چکش که وقتی جونش تموم میشه تبدیل به یه موجود دیگه میشه ،اون موجود رو هم میکشم یه آخرای جونش که میرسه یه چیز قرمز رنگی به مجسمه های اطرافش منتقل میشه ..
فکر کنم باید اون مجسمه ها رو خراب کنم ولی هرچقدر میزنم اون مجسمه ها چیزیشون نمیشه ... لطفا راهنمایی کنید.../

داداش مطمئنی مجسمه ها نمیشکنه؟
باید همه مجسمه ها رو بشکنی اگه مجسمه نمیشکنه فک کنم ایراد از بازیته !

- - -ویرایش - - -

سلام به همه ..

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid

- - -ویرایش - - -

احتمالا بازی مشکل داری چون ردش کردم ولی جلوتر هم وقتی که زمان دکمه زنی میرسه قاطی میکنه .. فکر کنم باید کرک رو عوض کنم../
ممنون

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود

آقا این قسمت فینال و مبارزه با ساتا(ابلیس) رو چگونه تمامش کنیم هرکار میکنیم نه خونش کم میشه که کاری میشه کرد؛ این بابا هم هی حفره میسازه کلی از این شیطان ها میان با داس که زرتی میزنن بهم و میمیرم جریان چیه؟
15077307185444911234.jpg

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
درود

آقا این قسمت فینال و مبارزه با ساتا(ابلیس) رو چگونه تمامش کنیم هرکار میکنیم نه خونش کم میشه که کاری میشه کرد؛ این بابا هم هی حفره میسازه کلی از این شیطان ها میان با داس که زرتی میزنن بهم و میمیرم جریان چیه؟
15077307185444911234.jpg

آقا شما نگاه کن به اون عصاش هروقت قرمز شد با نیروی آبی بزنش وهروقت هم که آبی شد با نیروی قرمز../

persia_ahj

کاربر سایت
Feb 4, 2011
14
آقا من هرچی این دکمه ها رو می زنم نمی چرخونه! داستانش چیه؟ چیکار کنم؟

- - -ویرایش - - -

شما به ترتیب DWAS رو بزن سنگ رو پرتاب میکنه (از چپ به راست بخون یعنی اول D)

آقا من هرچی این دکمه ها رو می زنم نمی چرخونه! داستانش چیه؟ چیکار کنم؟

persia_ahj

کاربر سایت
Feb 4, 2011
14
چند لحظه قبل اینکه سنگه بهت برسه اینا دکمه ها رو بزن .. یه کمی بدقلقه../
قبل از اینکه سنگه بهش برسه که باید اول با زنجیر بگیرتش خوب؟! بعدش هم که با زنجیر سنگ رو گرفت هرچی دکمه ها رو می زنم کاری نمی کنه! :((

J_C

کاربر سایت
Sep 9, 2013
16
قبل از اینکه سنگه بهش برسه که باید اول با زنجیر بگیرتش خوب؟! بعدش هم که با زنجیر سنگ رو گرفت هرچی دکمه ها رو می زنم کاری نمی کنه! :((

داداش تو تنظیمات گرافیکی بازی تغییراتی بده و بازی رو تو تنظیمات پایین تر بازی کن بدون دردسر این مرحله رو تموم میکنی
پسر عموی من هم همین مشکل رو داشت رفتم همه تنضیماتش رو off یا low کردم رزولیشن رو هم اوردم پایین راحت سنگ رو پرتاب کرد

persia_ahj

کاربر سایت
Feb 4, 2011
14
داداش تو تنظیمات گرافیکی بازی تغییراتی بده و بازی رو تو تنظیمات پایین تر بازی کن بدون دردسر این مرحله رو تموم میکنی
پسر عموی من هم همین مشکل رو داشت رفتم همه تنضیماتش رو off یا low کردم رزولیشن رو هم اوردم پایین راحت سنگ رو پرتاب کرد

پسر فایده نداشت! هر کاری می کنم این سنگ لعنتی رو نمی چرخونه! :-(
رمز یا ترینر یا حتی سیوی هست که بتونم این مرحله رو رد کنم؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,398
نام
مسلم
پسر فایده نداشت! هر کاری می کنم این سنگ لعنتی رو نمی چرخونه! :-(
رمز یا ترینر یا حتی سیوی هست که بتونم این مرحله رو رد کنم؟
با تریگر دسته راحت تر میتونی بچرخونیش . جلوتر که بری هم یه بار دیگه باید همین حرکت را بزنی
اگه خواستی سیو خودم را برات بزارم ؟ ( ولی سیو کامل هست )

persia_ahj

کاربر سایت
Feb 4, 2011
14
با تریگر دسته راحت تر میتونی بچرخونیش . جلوتر که بری هم یه بار دیگه باید همین حرکت را بزنی
اگه خواستی سیو خودم را برات بزارم ؟ ( ولی سیو کامل هست )

آره اگه بی زحمت سیو هات و بزاری برام ممنونت می شم...مرسی

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,398
نام
مسلم
آره اگه بی زحمت سیو هات و بزاری برام ممنونت می شم...مرسی
اول از سیوهات یه کپی بگیر بعد این را جایگزین کن . مسیر سیوش اینه :
X:\Users\xxx\AppData\Local\EMU\Steam

سیو :
AppData