Dualshock 4 در PC قابل استفاده خواهد بود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
نام
آرش
20130611_ps4_dual_shock_4.jpg

ظاهرا دارندگان رایانه های شخصی یک گزینه جدید علاوه بر کنترل Xbox one برای بازی دارند. یکی از سازندگان در نمایشگاه PAX امسال تایید کرده است که شما می توانید از کنترلر Dualshock 4 در انجام بازی های PC بهره ببرید.
اکثرا گیمرها از کنترلر Xbox 360 استفاده می کنند. اما اگر همینطورکه اعلام شده است نیازی به موارد متفرقه برای استفاده از Dualshock 4 نباشد، این کنترلر انتخاب جدید بازیکن ها خواهدبود. Dualshock 4 را از طریق بلوتوث نیز می توان به کامپیوتر متصل کرد و پس لمسی این کنترلر مانند یک پد لپتاب کار خواهد کرد. DS4 در غرفه بازی Galak-Z به نمایش در آمده است. سازندگان این بازی گفته بوده اند که چون هنوز نسخه PS4 دارای مشکلاتی است، ما از یک نسخه دمو در بهره برده ایم. بازی Transistor نیز گزارش شده که از همین روش استفاده کرده است.
به نظر شما آیا PC گیمرها، به کنترلر های Xbox One و یا PS4 اصلا نیازی خواهند داشت؟
منبع

بسیار هم عالی می توانیم بار دیگر محصولات ابر شاهکار سونی را تجربه کنیم

به نظر شما آیا PC گیمرها، به کنترلر های Xbox One و یا PS4 اصلا نیازی خواهند داشت؟
بهتره اینجوری بپرسیم که با وجود دسته ی بینقص X1 اصلا PC گیمرها به دسته ی PS4 که طرحش از 15 16 سال پیش چندان فرقی نکرده نیازی خواهند داشت

اتفاقا این پد لمسی خیلی برای پیسی باز ها کارآمدترش میکنه تا دسته Xbox one

آخرین ویرایش:
به نظر من در این نسل ارگونومی کنترلر 360 خیلی خیلی از کنترلر ps3 بهتر بود x1 هم همون طرح عالیه 360 رو تکمیل کرده ولی کنترلر جدید ps4 انگار فقط کش اومده
فن هیچ کدوم نیستم، بستگی به انحصاری هایی که در آینده میان اول ps4 و بعد احتمالا x1 رو میگیرم

PC گیمرا کدوم رو ترجیح میدن؟:d

:bighug:only sony . Make Belive:bighug:

بهتره اینجوری بپرسیم که با وجود دسته ی بینقص X1 اصلا PC گیمرها به دسته ی PS4 که طرحش از 15 16 سال پیش چندان فرقی نکرده نیازی خواهند داشت

شما بعد از چند ساعت کار کردن با DS4 به نقض هاش پی بردید؟

دمت گرم رفیق و با تشکر ازت برای زدن تاپیک این خبر.

بهترین خبر ممکن بود برای من .چون خودم روی pc هم دسته ایکس باکس360 دارم هم دسته ps3 رو با برنامه موشن جوی وصل میکنم و از طریق یه دانگل بلوتوث خوب که 2.1with edr هست وایرلس بازی میکنم.

باید بگم خودم 99.9 درصد بازیهای pc رو با دسته ps3 بازی میکنم و سرعت عمل بعلاوه d pad عالی بعلاوه سبکی دسته بعلاوه مثل خر نگه داشتن شارژ دسته و چند تا موارد دیگه واقعا اصلا دسته 360 جایی برای من نداره در pc gaming

امیدوارم سونی مسخره بازی در نیاره و این کنترلر به صورت رسمی از طرف خودش برای pc معرفی بشه.
هر چند خودش هم این کار رو نکنه برو بچز برنامه نویس ردیفش میکنن مثل دسته ps3.

همین دسته ای که شما میگی مال 15 16 سال پیشه به نظر من از دسته X1 هم خیلی بهتره چون فقط میتونم بگم اونقدر که این دسته خوش دسته اصلا نمیشه با دسته x1 مقایسه کرد چون سنگینی این دسته ایکس باکس با اون شوک های ....

تو همه بازیا نه ولی بازیای ورزشی و رزمی به شدت نیاز هست البته ناگفته نمونه برای این بازیا گیمپدهای جفتی 20 تومنی هم جوابگو هست ، گیمپدهای X1 و PS4 بیشتر به درد کسایی میخوره که عادت به بازی کردن با گیمپد دارن ...

واسه منی که با دسته فقط SF و Fifa بازی میکنم همین 20 تومنی ها کفایت میکنه, لازم نیست بیشتر برم تو خرج:">

دسته 360 و حالا One ، بهترین حالتی هست که یه دسته میتونه طراحی بشه اصلا ! ( کاری به شارژ و چیزای دیگه ندارم )

خود
ارگونومی دسته اصلا از این بهتر امکان نداره ! تو هر ژانر بازی بگی فوق العاده هست ، مخصوصا جدیدا که D-Pad هم عوض شده

کوچکترین ایرادی از طراحی این دسته نمیتونم بگیرم ، رو PC هم با دسته 360 مخصوص کامپیوتر بازی میکنم

تو همه بازیا نه ولی بازیای ورزشی و رزمی به شدت نیاز هست البته ناگفته نمونه برای این بازیا گیمپدهای جفتی 20 تومنی هم جوابگو هست ، گیمپدهای X1 و PS4 بیشتر به درد کسایی میخوره که عادت به بازی کردن با گیمپد دارن ...

گیم پد باید به صورت رسمی پشتیبانی بشه و دکمهای گیم پد دقیقا مثل کنسول چیده بشه ایکونهای دکمها هم مثل کنسول باشه .گیم پد جفتی 20 تومن پشتیبانی نمیشه .انالوگ میدی سمت راست جهت بالا میره داخل بازی.
باید با امولاتور دسته رو بعنوان گیم پد 360 به خرد pc بدی که بعضی موارد امولاتور یا جواب نمیده یا کرش میکنه و یا مشکلات دیگه.

بعدش دستهای جدید برای کنسولها بی سیم هستن که دیگه مکافات سیم 1 متری یا 2 متری نداری.
البته شرکتهای دیگه هم دسته بی سیم میزنن برای pc ولی در برابر دستهای بی سیم کنسول قیمت سر به فلک میکشه و صرف با دسته کنسوله .حتی از نظر کیفیت مونتاژ دسته
کیفیت دستهای کنسول بالاتره.

یه pc gamer صد در صد برای ps4 رو ترجیح میده ! از این بابت مطمئنم !
مگر این که اون بازی دکمه های دسته ی ps4 رو ساپورت نکنه ! مثلا دایره و .. نداشته باشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
Back