TOP 15|لیستی از 15 شخصیّت منفی دنیای گیم از نظر خودم!

شما از کدام شخصیّت منفی بیشتر خوشتان می آید

• مجموع رای دهنده‌ها
    368

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
به‌نظر من رتبه‌ی جوکر برایه یه لیسته مرتبط با گیم خیلی بالاست. تویه دنیای گیم انقدر بدمن جذاب داریم که جا برای یه شخصیت کمیکی نمیمونه. ممکنه جوکر تویه کمیکا یکی از برترین منفیا باشه ولی تو یه لیست 15 تایی از کاراکترای گیم واقعا کم‌لطفیه. جایه خیلیا هم خالیه. Kane،Dr.Cortex، Nemesis، Lechuck و خیلیای دیگه هم خالیه. البته لیست کردن هیچ‌وقت چیزه آسونی نبوده و کاملا شخصی هستش.

بعد از ششمین FF به‌نظر من اکثر منفیای سری پتانسیل حضور تویه همچین لیستی رو دارن. کی اون کفکایه دیوونه را فراموش میکنه‌ ؟
من که گفتم"از نظر من"و نظرسنجی رو هم گذاشتیم و داریم می بینیم کی الآن بیشترین رای رو داره
جوکر رو من بر اساس کمیک و فیلمش تو این رتبه نذاشتم...(اگه بر اون اساس بود سه تا جوکر میذاشتم رتبه های های اوّل تا سوّم:D)من تمام توجّه ام رو رو جوکر دنیاهای آرکام گذاشتم و این رتبه رو بهش دادم.دکتر کورتکس انصافاً چیزی نیست که بشه گذاشتش تو لیست(مخصوصاً با وجود دکتر اگمن!!)نمسیس هم بیشتر به یه باس فایت شبیه تا یه شخصیّت منفی اون دو تای دیگه رو هم نمیشناسم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
یعنی دو شخصیت توی دنیای گیم هستن که هم شخصیتشون فان هست و هم بشدت منفی! اونم جوکر و واس هست که توی نظر سنجی بیشتر از همه رای آورده!
منم بیشتر از همه این دورو قبول دارم! واقعا یکی از بهترین شخصیتای تاریخ گیم هستن این دو!

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
خداوکیلی نبود Kefka توی لیست اعتبار لیست رو از بین میبره!!! هیچ وقت شخصیت منفی در حد Kefka خفن ندیدم تو عمرم!!! حتی از Sephiroth هم خفن تره!!! فقط کافیه FF VI رو بازی کنید تا متوجه بشید!!!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
هنوز این تاپیک بیننده داره؟؟؟
خیلی خوشحالم:bighug:
در مورد نبود یه سری شخصیّت ها من نمیتونم همه ی نسخه های فاینال فانتزی رو که بازی کنم.کلّاً یه XII رو بازی کردم با VII که خب سفیروث به نظرم بهتر اومد حالا نظر شما که فاینال باز اصیلید نسبت به من مسلّماً نظر محترمیه ولی خب لیست صفحه اوّل متاسّفانه فقط نظر منه:( و تا جایی که من از کاراکترهای منفی شناخت دارم این لیست رو تهیّه کردم و هر کمی کاستی ای تو لیسته بنده عذر میخوام

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
در مورد نبود یه سری شخصیّت ها من نمیتونم همه ی نسخه های فاینال فانتزی رو که بازی کنم.کلّاً یه XII رو بازی کردم با VII که خب سفیروث به نظرم بهتر اومد حالا نظر شما که فاینال باز اصیلید نسبت به من مسلّماً نظر محترمیه ولی خب لیست صفحه اوّل متاسّفانه فقط نظر منه:( و تا جایی که من از کاراکترهای منفی شناخت دارم این لیست رو تهیّه کردم و هر کمی کاستی ای تو لیسته بنده عذر میخوام
اشتباه بزرگت این بود که وسکر را اول نگذاشتی!:d اخه جوکر چه ربطی به دنیای بازی داره بعد ان یک وجهه سینمایی هم داره! طبیعی هست که اکثرا بیشتر بشناسنش!:-s طرف همین طور میاد رای را میده به این بابا و خلاص!

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta

خوبه که حداقل VII رو بازی کردی :d چون به نظرم بهترین FF هـ! :x
Sephiroth واسه من مقام دوم رو داره! ولی با اینکه یکی از خفن ترین هاس و من خودم خیلی هم Sephiroth هم FF VII رو تحسین میکنم، به پای Kefka نمیرسه!!! هر چی هم من بگم هیچ کس ملطفت نمیشه :d تا بازی نکنید هیچ فایده ای نداره :(

نه بابا لیست تقریبا همه چیش عالیه! :bighug: فقط یکم به Joker زیادی رو دادی :-" :d
نظرتون خیلی محترمه ولی نبود Kefka بی احترامی به Kefka هست که البته اونش به من هیچ ربطی نداره به خود Kefka مربوطه یهو دیدی اومد یه کاری کرد که ... (خواستم اسپویل نشید :-" :d)

اشتباه بزرگت این بود که وسکر را اول نگذاشتی!:d اخه جوکر چه ربطی به دنیای بازی داره بعد ان یک وجهه سینمایی هم داره! طبیعی هست که اکثرا بیشتر بشناسنش!:-s طرف همین طور میاد رای را میده به این بابا و خلاص!

قبول دارم که جوکر وجه سینماییش بیشتر از وجه بازیشه! ولی هر کاری کنی بازم یکی از خفن تریناس و من با این که Wesker رو خیلی دوس دارم بازم میگم Joker بهتر از اوشونه :-"
ولی هیچ کدوم از اینا به پای Kefka نمیرسن :x :-"

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
خوبه که حداقل VII رو بازی کردی :d چون به نظرم بهترین FF هـ! :x
Sephiroth واسه من مقام دوم رو داره! ولی با اینکه یکی از خفن ترین هاس و من خودم خیلی هم Sephiroth هم FF VII رو تحسین میکنم، به پای Kefka نمیرسه!!! هر چی هم من بگم هیچ کس ملطفت نمیشه :d تا بازی نکنید هیچ فایده ای نداره :(

نه بابا لیست تقریبا همه چیش عالیه! :bighug: فقط یکم به Joker زیادی رو دادی :-" :d
نظرتون خیلی محترمه ولی نبود Kefka بی احترامی به Kefka هست که البته اونش به من هیچ ربطی نداره به خود Kefka مربوطه یهو دیدی اومد یه کاری کرد که ... (خواستم اسپویل نشید :-" :d)

قبول دارم که جوکر وجه سینماییش بیشتر از وجه بازیشه! ولی هر کاری کنی بازم یکی از خفن تریناس و من با این که Wesker رو خیلی دوس دارم بازم میگم Joker بهتر از اوشونه :-"
ولی هیچ کدوم از اینا به پای Kefka نمیرسن :x :-"
خفن که خفن هست! اما ربطی به دنیای بازی نداره. ان تو کمیک ها و سینما متولد شده است! به پای وسکر نمیرسه! وسکر بد چیزیس!

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
خفن که خفن هست! اما ربطی به دنیای بازی نداره. ان تو کمیک ها و سینما متولد شده است! به پای وسکر نمیرسه! وسکر بد چیزیس!

آره ولی انقدر همه عاشقشن که توی دنیای بازی هم بهش رای میدن :d

وسکر که محشره :x خلوصش بالاس :d چون توی دنیای گیم به دنیا اومد. ولی جوکر ناخالصی زیاد داره متاسفانه ولی بازم انقدر خفنه که توی دنیای گیمینگ هم همه دوسش دارن! :>

من یادمه بچه بودم همیشه از جوکر وحشت داشتم و اگه فیلمشو میدیدم شب حتما خواب ترسناک از جوکر میدیدم :)) ولی الآن خیلی دوسش دارم :x

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
آره ولی انقدر همه عاشقشن که توی دنیای بازی هم بهش رای میدن :d

وسکر که محشره :x خلوصش بالاس :d چون توی دنیای گیم به دنیا اومد. ولی جوکر ناخالصی زیاد داره متاسفانه ولی بازم انقدر خفنه که توی دنیای گیمینگ هم همه دوسش دارن! :>

من یادمه بچه بودم همیشه از جوکر وحشت داشتم و اگه فیلمشو میدیدم شب حتما خواب ترسناک از جوکر میدیدم :)) ولی الآن خیلی دوسش دارم :x
اخه قیافه نداره! وسکر خوشتیپ. لحنش ادمو دیوانه میکنه! حرکات و رفتارش واقعا بی نظیر هست!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر