Dota 2 Teams

با سلام خدمت بچه‌های گل بازی‌سنتر.

همین‌طور که خودتون میدونین، بازی Dota 2 بین گیمرهای ایرانی داری روز به روز محبوب تر می‌شه و به پلیر های ایرانیش افزوده می‌شه، برای همین تصمیم گرفتیم برای بچه‌های بازی‌سنتر تیم تشکیل بدیم تا کنار هم از بازی DotA 2 لذّت ببریم.

دوستانی که وقت کافی دارند و مایل هستند، اعلام کنند تا در لیست قرار بگیرند و در آخر کاپیتان‌ها هرکدام از اعضا که مایل به ورود در تیم هستند را به میل خودشان انتخاب می‌کنند.
قابل ذکر است که کاپیتان‌ها با نظرسنجی انتخاب خواهند شد و 4 نفر از اعضایی که بیش‌ترین رای را بیاورند کاپیتان تیم‌ها می‌شوند.
هنگامی که تیم‌ها انتخاب شدند در ابتدا چند دوره بازی تدارکاتی انجام خواهد شد تا رابطه‌ی بین اعضا و آشنایی با طرز بازی یک‌دیگر مشخص شود و در دوره‌های بعدی بازی‌ها همراه با جوایز می‌باشد.

قوانین:

1. بعد از مشخص شدن تیم‌ها هر تیم موظف است تا اسم و لوگویی برای تیم خود انتخاب کند و در تاپیک اعلام کند.(لوگو اجباری نیست.)

2.تمام بازی ها در سرور Luxembourg انجام میشود.

3. تمام بازی‌ها به صورت Captains Mode انجام می‌شود.

4. هر تیم میتواند حداقل 1 عضو ذخیره داشته باشد.

5. در هر بازی اعضای ذخیره اگر مایل باشند میتوانند در Broadcast channel حضور داشته باشند.

6. در صورت غیاب هر یک از اعضا، تیم موظف است تا یکی از اعضای ذخیره‌ی خود را جایگزین کند.

7. جوایز بازی‌های رسمی از نوع آیتم های داخل بازی می‌باشد.
9. اعضای تازه وارد در لیست نظرسنجی قرار نمی‌گیرند + اعضای بن شده.

10. هر تیم حداکثر می‌تواند سه بار عضو مورد نظر تیم خود را با عضو تیم دیگر تعویض کند به شرطی که طرفین موافق باشند.

11. اگر عضوی در تیم بدون هماهنگی و دل بخواه از مسابقه Leave بدهد در سه مسابقه‌ی بعدی قادر به بازی نیست و در صورت تکرار کاپیتان تیم موظف است بازیکن را از از تیم اخراج کند و بازیکن اخراج شده حق ندارد در هیچ تیم دیگری عضو شود.

12. از اسم و لوگوی غیر اخلاقی به شدت پرهیز کنید.

13
. هر تیم میتواند تا 8 بازیکن داشته باشد. در آخر در صورت زیاد بودن اعضا که مایل به بازی هستند و همچنین رسیدن حد نساب آنها برای تشکیل گروه تیم جدیدی ساخته خواهد شد.

14. در آخر در صورت زیاد بودن اعضا (بیش از 28 نفر) که مایل به بازی هستند، تیم جدیدی ساخته خواهد شد.

پس از معلوم شدن قطعی اعضا, نام تیم ها در همین پست اعلام میشود.

دوستان مایل به حضور در تیم ها+ Steam ID(قطعی نیست)

1. N!ma: nimah64
  2. Morteza:M0rt3za
  3. Avkopol: persia_amin
  4. 水 .:water_796
  5. Euphoria: bloodypouya
  6. FPS Dᴏug:FPSDoug21
  7. lycan222: Doodeind
  8. love master: Brock_boyka
  9. slipkboy: Slipkb0y
  10. RezaRazeR:RezaRazeR
  11. Burning Hawk:Anim4lity
  12. humanaga: blackleg36
  13. 779:Kiokilk
  14. papa22:verethraghna2
  15. ortegoli: ortegoli
  16. Mashido:Ariou
  17. Cyru3:cyru3
  18. MaTrix Pouya:MATRIX-POUYA
  19. Skuul:miladend
  20. shayan720: sh4y4n360
  21. mazi_emin3m:farshad_khboy2003
  22. digelo:Digelo
  23. شلغم‌الدین:Napalm
  24. Sorrows:BabakB
  25. Parsa13: tiforce162
  26. _Rhodes:_sadegh
  27. hoshicameron:Hoshicameron
  28. Mr-Game:mashang
تیم ها

تیم 1 :INF.Gaming

1. War Wolf
  2. Hidden
  3. Monster
  4. Minevarex
  5. M-j
  6. K2

تیم 2

1. N!ma
  2. Parsa13
  3. Dysphoria
  4. Avkopol
  5. bezad

تیم 3

1. mac man:kia_Palang
  2. blackleg36:humanaga
  3. lycan222:Speedy
  4. 7shevchenko7:$arianshevchenko7
  5. sajad021

تیم4: UnDeaD

1-KaeL
2-AlCapon
3-Eternity
4-Ray.Ban
5-SaeeD
6-Game-Over

تیم5:Viper

1. naruto22
  2. aborz
  3. Mr-Game
  4. strategy
  5. FPS Doug
  6. hoshiacameron

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
قوانین جدید اضافه شد. دوستان هم اگر در تکمیل قوانین کمک کنند ممنون میشم :D

وسط بازی اگر یکی خراب کرد ادب رو رعایت کرده و مودبانه باهاش برخورد شه :D:D :D :D (آخه تو بعضی بازیا که با بچه ها بودم همدیگرو به فهش کشیدن :| البته بچه ها bc نبودن)

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
وسط بازی اگر یکی خراب کرد ادب رو رعایت کرده و مودبانه باهاش برخورد شه :D:D :D :D (آخه تو بعضی بازیا که با بچه ها بودم همدیگرو به فهش کشیدن :| البته بچه ها bc نبودن)
اینا دیگه وظیفه ی من نیست. کاپیتان تیم اختیار دسته خودشه که بازیکنی رو که بی ادبی کرده یا هرچی با هماهنگی تیم اخراج کنه یا اینکه اجازه ی بازی کردنش رو در 3مچ نده. در اون 3مچ که بازیکن اخراج شده قادر به بازی نیست بازیکن ذخیره که هر تیم حتما باید داشته باشه جایگزینش میشه.

- - -ویرایش - - -

مهم ترین چیزی که کاپیتان هر تیم باید داشته باشه اخلاق هستش اگه بازیکنای تیم اعتراض کردن به اخلاق کاپیتان , جایگزین میشه.

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
bloodypouya
آی دی استیم.
بنظر من دیر نیست اصلا.
بنظر من تیم که انتخاب شد با مرتضی هماهنگ کنیم واسه لوگو و اینا , تیم ماله BC باشه مثلا.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
bloodypouya
آی دی استیم.
بنظر من دیر نیست اصلا.
بنظر من تیم که انتخاب شد با مرتضی هماهنگ کنیم واسه لوگو و اینا , تیم ماله BC باشه مثلا.
آره منم تو همین فکرم :D اسپانسر کل تیمامون bc باشه بعد بریم با بچه های دوتا باز بازی کنیمو از این حرفا:D جالب میشه.

- - -ویرایش - - -

من فقط از موقعی که کاپیتان ها میخوان اعضا رو انتخاب کنند نگرانم :D باهم دیگه کنار بیاین تروخدا :D

Avkopol

کاربر سایت
Nov 28, 2011
267
نام
امین
persia_amin
ما هم میایم...

شرایط دیگه ای این تیم ها داره؟ مثلا حتما در فلان موقه سال هم افرادش باشن؟

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
من میگم اگه میخواین تیم درست کنین بذارین کاوه بشه کپتین , شاید سرتون غر بزنه ولی به ساپورت خیلی اهمیت میده که برای یه تیم خیلی مهمه برای همین منم بهش رای دادم. امیدوارم یه تیم خوب درست کنید ...

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
id:persia_amin
ما هم میایم...

شرایط دیگه ای این تیم ها داره؟ مثلا حتما در فلان موقه سال هم افرادش باشن؟
شما خودت کاپیتانی اگه تا پایان نظرسنجی انتخاب نشدید اضافه میشه ای دیتون. جمله ی دومتون رو نفهمیدم :D یعنی وقتش منظورتونه؟ دیگه تیم ها توی این تاپیک باید هماهنگ کنند که کی بازی کنند.

- - -ویرایش - - -

من میگم اگه میخواین تیم درست کنین بذارین کاوه بشه کپتین , شاید سرتون غر بزنه ولی به ساپورت خیلی اهمیت میده که برای یه تیم خیلی مهمه برای همین منم بهش رای دادم. امیدوارم یه تیم خوب درست کنید ...
1 کاپیتان که انتخاب نمیشه. پست اول تاپیک رو بخونید. 4 تا از کسایی که رای بیشتری بیارن کاپیتان 4تا تیم که خودشون میسازن و اعضاشو انتخاب میکنند میشن :D

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
دوستان حالا من باز با بچه ها صحبت کردم. میگن که بیاید یه تیم قوی تشکیل بدیم به نمایندگی از bc(اسپانسر bc باشه :D ) بعد بریم با بچه های سایتهای معروف ایرانی دوتا بازی کنیم. حالا نظر دوستانو میخوام بدونم که چیکار کنیم؟:D من نظرم اینه که هر چند تیمی که میتونیم رو تشکیل بدیم بعد خودمون چندتا مسابقه برگزار کنیم تا قویترین تیم مشخص شه بعد اون تیم قوی رو به نمایندگی از bc بفرستیم با بچه های دوتا باز یا غیره بازی کنه. حالا باز نظراتتونو بگین :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر