15 قهرمان بزرگ دنیای بازی + داستان کامل شخصیت هر کدام ( بخش دوم )

قهرمان محبوب شما کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    418

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
آلن ویک رو گذاشتین اونوقت مارکوس فینیکس پادشاه سری چرخ های جنگ رو نذاشتین!
ایشالله سری بعد.(البته اگه حسین بنویسدش)چون الآن گوردون فریمن و لینک و همین مارکوس و کلّی دیگه هستند کیه که ناراحت نشه از نبودشون؟

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
تعداد افزار حاضر در نظر سنجی قبلی به 526 نفر رسید که رکورد خوبیه .
==========================================
به زودی زندگی نامه برخی شخصیتها کامل ترمیشه تا ممقاله بسیار وسیعتر بشه . از جمله دانته و ورجیل .

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
برادر من شما اگر حرفه ای باشی اسم مکس پین و توماس آنجلو شخصیت بازی بزرگ مافیا رو جا نمی اندازی

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
برادر من شما اگر حرفه ای باشی اسم مکس پین و توماس آنجلو شخصیت بازی بزرگ مافیا رو جا نمی اندازی

برادر من شما اگر خواننده باشی بهخودت زحمت میدی چند خط بخونی !!! بعدش به جای اعتراض تشکر میکنی ! :| برام عجیبه که عنوان مطلب به اون بزرگی رو نمیخونید !؟ نوشته بخش ( دوم ) !!

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
حالا با باقیه کار ندارم ولی آلن ویک عمرا قهرمان حساب نمیشه!! :d
یکی از قویترین نکات بازیش این بود که آلن یه نویسنده معمولیه که اسیر تاریکی شده. نه یه قهرمان! :d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
حالا با باقیه کار ندارم ولی آلن ویک عمرا قهرمان حساب نمیشه!! :d
یکی از قویترین نکات بازیش این بود که آلن یه نویسنده معمولیه که اسیر تاریکی شده. نه یه قهرمان! :d

نوع گیم پلی داستان طوریه که شخصیت اصلی بازی رو در نقش یه نویسده معرفی کرده ! که اسر تاریکی شده و درنهایت قهرمان داستان خودش هم میشه ! :d قهرمان به این معنی نیست که مثلا طرف چندصد نفر و کشته یا نمیدونم فلان جا رو نجات داده و .... !!! اینم یه جور قهرمانه ! منتهی از نوع واقی ترش :d البته اگر خیلی رو کلمه قهرمان حساسی میتونی بگیم ، یکی از معروفترین شخصیت های دنیای بازی . :d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
یعنی مکس پین از مکتاویش و ورجیل و هایابوسا و آرتیوم کمتر بوده؟!
مجبور شدم به بتمن رای بدم.

چه ربطی داشت !؟! مکس پین واسه تایپیک قبلیه که اتفاقا تو نظرسنجی اوله !! وبیشتر از سالید اسنیک رای اوره ! یعنی بیشتر از این میخوای ؟! اینم مقاله دومه و ربطی به اولی نداره ! ضمن اینکه لینک مقاله قبلی ، تو پست اول ، همون بالا هست ! میتونی به مکس پین هم رای بدی !

======================

+ زندگی نامه دانته و ورجیل به روز و کاملتر شد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر