15 قهرمان بزرگ دنیای بازی + داستان کامل شخصیت هر کدام ( بخش دوم )

قهرمان محبوب شما کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    418

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
تو سرعت مشکلی ندارم با اینتر نت مشکلم با پهنای بانده:d
تفره نرو دیگه:d اگه هرکدومو اسمشون با شمارشون بالاشون باشه و عکس و توضیحاتشون تو اسپویل باشی خیلی خیلی بهتر میشه.
من گفتم نیم ساعت طول میکشه که برسم پاین صفحه منظورم دیر باز شدن صفحه نبود منظورم این بود که سه ساعت باید اسکرول موس رو بچرخونم تا برسونم پایین.

صفحه زشت میشه ای بشر :d
خوب نچرخون :| فلش و ببر رو نوار منو ، بکشش پایین :d
راه های دیگه اش هم اینه : :d

فلش پایین کیبورد و نگه داری !
یا از دکمه Space کیبورد استفاده کنی !

الان دیگه مشکلت باید حل بشه :|

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
ممنون که کارمو راه انداختی:d
اصلا کل زندگیم لنگ این مسئله بود که تو حلش کردی:d
فعلا هم که دیگه مشکلی نیست چون آخرین پست ها تو صفحه ی 2 هستشو دیگه با صفحه ی یک سرو کار ندارم.:p

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
درود

حسین اول از همه خسته نباشید میگم بابت این مقاله ات کار خیلی جالبیه @};- ولی خب اومدم یه سری انتقاد بکنم :D (زیادن برای همین میزارمشون توی اسپویلر) :

اول از همه با جملات شروع میکنم که بعضا اشتباه ترجمه شدن، مثلا دانته:
But You can call me 'Dante the demon killer.' Has a nice ring to it, don't you think?
اما تو میتونی من رو "دانته شیطون کُش" صدا کنی. به همدیگه میان(منظور کلمه هایی که توی اصطلاح به کار برد)، اینطور فکر نمیکنی؟!
یا ورجیل:
Foolishness Dante, foolishness. Might controls everything and without strength you cannot protect anything..... let alone yourself
حماقت دانته، حماقت. قدرت همه چیز رو کنترل میکنه و بدون قدرت(فیزیکی) تو نمیتونی از هیچ چیزی محافظت کنی، چه برسه به خودت.
یا کریتوس:
The hands of death could not defeat me, the Sisters of Fate could not hold me, and YOU will not see the end of this day! I WILL have my revenge!
دستان مرگ نتوانستند مرا شکست دهند، خواهران سرنوشت نتوانستند مرا نگاه دارند و تو پایان این روز را نخواهی دید. من انتقام خود را خواهم گرفت.
یا گرلت که یه عالمه جمله بیاد موندنی داره ! یه نمونه ساده اش :
تریس، افراد خردمند جنگ برپا نمیکنند.

بعد از این برسیم به داستان، اینجا هم من فقط مال دانته و ورجیل رو خوندم ولی خب ..... حسین این داستانا رو خودت نوشتی ؟! :D داستانی که برای دانته و ورجیل گذاشتی یه چیز عجیب و غریبی شده :D ترکیبیه از DmC، سری اصلی Devil May Cry و یه بخش های اضافی که کلا وجود خارجی ندارن :D

دانته : (بخش های قرمز DmC اند و بخش های سیاه داستان اصلی سری Devil May Cry....... آبی رنگ ها هم که کلا اشتباه اند)
شخصیت اصلی سری Devil May Cry و دو رگه ای از انسان و شیطان است . دانته برادر دوقلوی ورجیل است و پدرش یکی از شیاطین بزرگ به نام Sparda و نام مادرش EVA نام دارد . دانته جوانی بسیار خوشگذارن و یاقی است . همه او را با ردای قرمزی که بر تن دارد میشناسند . او فردی با قدرت جسمانی بالا و چشمانی به رنگ آبیِ سرد است . او شکارچی شیاطین است و جالب است که بدانید در مشرق رنگ قرمز نشانه ای از شیاطین است . او هم طرفدار رنگ قرمز است و خود نیزشیطان است . اما شیطانی تشنه انتقام . پدر و مادرش توسط شیطان بزرگ کشته شده اند و او در یتیم خانه بزرگ شده و دوران جوانی اش در موسسه جوانان گذشت تا اینکه علوم و فنون مرگبار مبارزات را بیاموزد . او قصدش انتقام از شیطان برای قتل پدر ومادرش است . 9000 سال از زمانی که " مانداس " شیطان بزرگ مادرش را به قتل رسانده میگذرد و او قصد دارد انتقامی تلخ از مانداس بگیرد . زمانی پدر Dante و Vergil یکی از شیاطین قدرتمند Limbo City بود که پس از ازدواج با EVA ( که یک فرشته بود ) از طرف دیگر شیاطین لقب خائن گرفت و مجبور به ترک Limbo City به مقصدی نامعلوم شد . Sparda پس از ازدواج 2 فرزند به نام های دانته و ورجیل به دنیا آورد . از زمانی که Sparda شهر Limbo City را ترک کرد ، تاکنون کسی او را مشاهده نکرده .

دانته و خانواده اش پس از ناپدید شدن Sparda مورد تهاجم شیاطین قرار گرفتند . ویرجیل ناپدید و مادرش کشته شد.
پس از نجات یافتن دانته از این مهلکه او تمام وقت خود را صرف یاد گیری و کنترل قدرت های خود کرد تا انتقام خانواده اش را بگیرد و همان هدف پدرش را دنبال کند. در حال حاضر Sparda با کمک فرزندانش به قصد انتقام ازشیطان بزرگ به پا خواست Sparda دست راست و قدرتمند ترین شیطان پس از (Mundus ) موندوس بود . سپس فرزندش دانته برای گرفتن انتقام مادرش به سمت دروازه های جهنم میرود تا شمسیر پدرش ( اسپاردا ) یعنی Force Edgeرا بدست آورد و بتواند بر موندوس پیروز شود . در آخر بازی نیز شاهد پیروزی دانته و ورجیل بر شیطان بزرگ ایم و این 2 برادر که جنگ های زیادی با یکدیگر داشته اند موفق میشوند انتقام مادر خودرااز شیطان بزرگ بکیرند .

حالا فهمیدی چرا میگم عجیب غریبه ؟! :D

برای ورجیل باز یکم بهتره:
او برادر دوقلوی دانته است و یکی دیگر از شخصیت های مهم سری Devil May Cry است که با برادرش تفاوت های زیادی دارد . ورجیل برخلاف برادش در خانواده ای ثروتمند و مرفه بزرگ شده . اما برای نابودی شیطان به کمک Dante نیاز دارد و برای متقاعد کردن برادرش ، رازهایی از هویت او و گذشته اش را فاش میکند . ورجیل دارای شخصیتی سرد و ساکت است و در بسیاری از موارد از برادرش بسیار سریعتر است و توانایی های رزمی و واکنشهای ورجیل حتی بیشتر از برادرش است. ورجیل برای باز کردن در جهنم و انتقام به سمت دانته میرود . چون تنها راه باز کردن در جهنم خون و گردنبندهایی است که دانته و ورجیل دارند . به دلیل ذات این 2 هر کدام لقب خاصی دارند و دانته فرزند ناخلف اسپاردا و ورجیل فرزند خلفش است . پس از باز کردندر جهنم هر 2 برادر(ورجیل) برای بدست آوردن شمشیر پدر به داخل جهنم میروند .پس از بدست آوردن آن جنگی بین این دو شکل میگیرد که با پیروزی ورجیل(دانته) به اتمام میرسد .در انتهای مبارزه شاهد این هستیم که دروازههای جهنم در حال بسته شدن است و ورجیل میگویدایجا خانه من است و من خانه خود را ترک نخواهم کرد . پس از مدت اندکی دروازه جهنم بسته میشود و ورجیل درون جهمن گیر میفاتد و دانته فرار میکند .

باقی شخصیت ها رو نمیدونم ولی خب اگه میخوای کارت بی نقص بشه باید یه سری تغییرات توی بخش های دانته و ورجیل به وجود بیاری. علاوه بر اینایی که گفتم عکسها با جملاتشون سازگار نیستن. از اونجایی که فکر کنم منظورت ورجیل و دانته قدیمی بوده پس برای دانته باید جمله و برای ورجیل عکسش رو تغییر بدی.

معروفترین جمله دانته :
Devils Never Cry - شیاطین هرگز نمی گریند.

علاوه بر اون آخرین حضور ورجیل توی DMC3 بوده نه DMC4 ;) (البته اگه UMvC3 رو حساب نکنیم).

حسین کارت واقعا جای تحسین داره. کمتر کسی پیدا میشه که بیاد این همه از وقت خودش بزاره و همچین مقاله ای رو به صورت رایگان و صرفا برای استفاده باقی کاربران تهیه کنه.

واقعا ایده ات تحسین برانگیزه ولی خب اجرات یه سری اشکالات داره که به نظرم بیان اونها میتونه به بهتر و بهتر شدن مطالب بعدیت کمک کنه. میدونم نوشتن و تهیه یه همچین مطلب عظیمی واقعا وقت زیادی میبره ولی خب به نظرم بهتره قبل از ارسال مطلب یکی دو بار اون رو چک کنه تا از کیفیت، صحت و جامع بودن مطالب نوشته شده مطمئن بشی و بعد اون رو روی سایت قرار بدی. مطمئن باش اگر اینکار رو انجام بدی کیفیت نهایی مقاله ات بشدت افزایش پیدا میکنه.

بازم ممنون برای مقاله بسیار خوبت، بی صبرانه منتظر کارهای بعدیت هستم@};-

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
ممنون که کارمو راه انداختی:d
اصلا کل زندگیم لنگ این مسئله بود که تو حلش کردی:d
فعلا هم که دیگه مشکلی نیست چون آخرین پست ها تو صفحه ی 2 هستشو دیگه با صفحه ی یک سرو کار ندارم.:p

دارم حس میکنم ، با این کار یه جوون و به راه راست هدایت کردم :|:d
درود

حسین اول از همه خسته نباشید میگم بابت این مقاله ات کار خیلی جالبیه @};- ولی خب اومدم یه سری انتقاد بکنم :D (زیادن برای همین میزارمشون توی اسپویلر) :

اول از همه با جملات شروع میکنم که بعضا اشتباه ترجمه شدن، مثلا دانته:

یا ورجیل:

یا کریتوس:

یا گرلت که یه عالمه جمله بیاد موندنی داره ! یه نمونه ساده اش :

بعد از این برسیم به داستان، اینجا هم من فقط مال دانته و ورجیل رو خوندم ولی خب ..... حسین این داستانا رو خودت نوشتی ؟! :D داستانی که برای دانته و ورجیل گذاشتی یه چیز عجیب و غریبی شده :D ترکیبیه از DmC، سری اصلی Devil May Cry و یه بخش های اضافی که کلا وجود خارجی ندارن :D

دانته : (بخش های قرمز DmC اند و بخش های سیاه داستان اصلی سری Devil May Cry....... آبی رنگ ها هم که کلا اشتباه اند)
شخصیت اصلی سری Devil May Cry و دو رگه ای از انسان و شیطان است . دانته برادر دوقلوی ورجیل است و پدرش یکی از شیاطین بزرگ به نام Sparda و نام مادرش EVA نام دارد . دانته جوانی بسیار خوشگذارن و یاقی است . همه او را با ردای قرمزی که بر تن دارد میشناسند . او فردی با قدرت جسمانی بالا و چشمانی به رنگ آبیِ سرد است . او شکارچی شیاطین است و جالب است که بدانید در مشرق رنگ قرمز نشانه ای از شیاطین است . او هم طرفدار رنگ قرمز است و خود نیزشیطان است . اما شیطانی تشنه انتقام . پدر و مادرش توسط شیطان بزرگ کشته شده اند و او در یتیم خانه بزرگ شده و دوران جوانی اش در موسسه جوانان گذشت تا اینکه علوم و فنون مرگبار مبارزات را بیاموزد . او قصدش انتقام از شیطان برای قتل پدر ومادرش است . 9000 سال از زمانی که " مانداس " شیطان بزرگ مادرش را به قتل رسانده میگذرد و او قصد دارد انتقامی تلخ از مانداس بگیرد . زمانی پدر Dante و Vergil یکی از شیاطین قدرتمند Limbo City بود که پس از ازدواج با EVA ( که یک فرشته بود ) از طرف دیگر شیاطین لقب خائن گرفت و مجبور به ترک Limbo City به مقصدی نامعلوم شد . Sparda پس از ازدواج 2 فرزند به نام های دانته و ورجیل به دنیا آورد . از زمانی که Sparda شهر Limbo City را ترک کرد ، تاکنون کسی او را مشاهده نکرده .

دانته و خانواده اش پس از ناپدید شدن Sparda مورد تهاجم شیاطین قرار گرفتند . ویرجیل ناپدید و مادرش کشته شد.
پس از نجات یافتن دانته از این مهلکه او تمام وقت خود را صرف یاد گیری و کنترل قدرت های خود کرد تا انتقام خانواده اش را بگیرد و همان هدف پدرش را دنبال کند. در حال حاضر Sparda با کمک فرزندانش به قصد انتقام ازشیطان بزرگ به پا خواست Sparda دست راست و قدرتمند ترین شیطان پس از (Mundus ) موندوس بود . سپس فرزندش دانته برای گرفتن انتقام مادرش به سمت دروازه های جهنم میرود تا شمسیر پدرش ( اسپاردا ) یعنی Force Edgeرا بدست آورد و بتواند بر موندوس پیروز شود . در آخر بازی نیز شاهد پیروزی دانته و ورجیل بر شیطان بزرگ ایم و این 2 برادر که جنگ های زیادی با یکدیگر داشته اند موفق میشوند انتقام مادر خودرااز شیطان بزرگ بکیرند .

حالا فهمیدی چرا میگم عجیب غریبه ؟! :D

برای ورجیل باز یکم بهتره:
او برادر دوقلوی دانته است و یکی دیگر از شخصیت های مهم سری Devil May Cry است که با برادرش تفاوت های زیادی دارد . ورجیل برخلاف برادش در خانواده ای ثروتمند و مرفه بزرگ شده . اما برای نابودی شیطان به کمک Dante نیاز دارد و برای متقاعد کردن برادرش ، رازهایی از هویت او و گذشته اش را فاش میکند . ورجیل دارای شخصیتی سرد و ساکت است و در بسیاری از موارد از برادرش بسیار سریعتر است و توانایی های رزمی و واکنشهای ورجیل حتی بیشتر از برادرش است. ورجیل برای باز کردن در جهنم و انتقام به سمت دانته میرود . چون تنها راه باز کردن در جهنم خون و گردنبندهایی است که دانته و ورجیل دارند . به دلیل ذات این 2 هر کدام لقب خاصی دارند و دانته فرزند ناخلف اسپاردا و ورجیل فرزند خلفش است . پس از باز کردندر جهنم هر 2 برادر(ورجیل) برای بدست آوردن شمشیر پدر به داخل جهنم میروند .پس از بدست آوردن آن جنگی بین این دو شکل میگیرد که با پیروزی ورجیل(دانته) به اتمام میرسد .در انتهای مبارزه شاهد این هستیم که دروازههای جهنم در حال بسته شدن است و ورجیل میگویدایجا خانه من است و من خانه خود را ترک نخواهم کرد . پس از مدت اندکی دروازه جهنم بسته میشود و ورجیل درون جهمن گیر میفاتد و دانته فرار میکند .

باقی شخصیت ها رو نمیدونم ولی خب اگه میخوای کارت بی نقص بشه باید یه سری تغییرات توی بخش های دانته و ورجیل به وجود بیاری. علاوه بر اینایی که گفتم عکسها با جملاتشون سازگار نیستن. از اونجایی که فکر کنم منظورت ورجیل و دانته قدیمی بوده پس برای دانته باید جمله و برای ورجیل عکسش رو تغییر بدی.

معروفترین جمله دانته :
Devils Never Cry - شیاطین هرگز نمی گریند.

علاوه بر اون آخرین حضور ورجیل توی DMC3 بوده نه DMC4 ;) (البته اگه UMvC3 رو حساب نکنیم).

حسین کارت واقعا جای تحسین داره. کمتر کسی پیدا میشه که بیاد این همه از وقت خودش بزاره و همچین مقاله ای رو به صورت رایگان و صرفا برای استفاده باقی کاربران تهیه کنه.

واقعا ایده ات تحسین برانگیزه ولی خب اجرات یه سری اشکالات داره که به نظرم بیان اونها میتونه به بهتر و بهتر شدن مطالب بعدیت کمک کنه. میدونم نوشتن و تهیه یه همچین مطلب عظیمی واقعا وقت زیادی میبره ولی خب به نظرم بهتره قبل از ارسال مطلب یکی دو بار اون رو چک کنه تا از کیفیت، صحت و جامع بودن مطالب نوشته شده مطمئن بشی و بعد اون رو روی سایت قرار بدی. مطمئن باش اگر اینکار رو انجام بدی کیفیت نهایی مقاله ات بشدت افزایش پیدا میکنه.

بازم ممنون برای مقاله بسیار خوبت، بی صبرانه منتظر کارهای بعدیت هستم@};-

سلام علی
اول از همه بابت دقت و ریز بینیت ممنونم . خیلی انتقاد خوبی بود .

But You can call me 'Dante the demon killer.' Has a nice ring to it, don't you think?
این مورد اصلاح شد . در واقع خودم خواستم یه مقدار حالت ادبی تر بهش بدم ، بدون اینکه دراصل معنا و مفهومش تغییری ایجاد بشه .
oolishness Dante, foolishness. Might controls everything and without strength you cannot protect anything..... let alone yourself
»» حماقت دانته، حماقت. قدرت همه چیز رو کنترل میکنه و بدون قدرت(فیزیکی) تو نمیتونی از هیچ چیزی محافظت کنی، چه برسه به خودت.

اما دراین مورد هم خودم قسمت اول و حذف کردم . چون فک کردم کسی که بازی نکرده بازی رو یا خیلی از صحنه های بازی رو به یاد نداره ، شاید متوجه جمله نشه .

»» کریتوس هم سخت گرفتی :d گرالت و هم اضافه کردم . در مورد مابقی جماتت هم اگر فکر میکنی اشتباست بگو اصلاحش کنم .

دانته قدیمیه بوده . ورجیل همین جدیده هست :d

منم ممنونم از وقتی که گذاشتی . راستی پ . خ چک کن .

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
کاش سوال نظر سنجی رو مینوشتی قهرمان دنیای بازی شما کدام است والا اینا هیچ کدوم قهرمان من نمیشن چون اونارو یه ادم طراحی کرده قهرمانهایی که وجود خارجی ندارن .
قهرمان من اون سرداری است که داره از مرزایی کشورم محافظت میکنه .

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
کاش سوال نظر سنجی رو مینوشتی قهرمان دنیای بازی شما کدام است والا اینا هیچ کدوم قهرمان من نمیشن چون اونارو یه ادم طراحی کرده قهرمانهایی که وجود خارجی ندارن .

منظور ما هم همین دنیای بازیه . به هیچ وجه منظور من دنیای خارج از بازی نیست . صد در صد زحماتی که اون ادما لب مرز میکشن ، یا اونایی که جونشون و فدا کردن برای این خاک ، قابل مقایسه با چیزی نیستن . ما هم خدایی ناکرده قصد توهین نداشتیم . پس برداشت بد نکنید . اینا فقط و فقط قهرمانهای دنیای خیالی بازیهایی هستن که ساعت های براش وقت صرف میکنیم .

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
منظور ما هم همین دنیای بازیه . به هیچ وجه منظور من دنیای خارج از بازی نیست . صد در صد زحماتی که اون ادما لب مرز میکشن ، یا اونایی که جونشون و فدا کردن برای این خاک ، قابل مقایسه با چیزی نیستن . ما هم خدایی ناکرده قصد توهین نداشتیم . پس برداشت بد نکنید . اینا فقط و فقط قهرمانهای دنیای خیالی بازیهایی هستن که ساعت های براش وقت صرف میکنیم .

سلام فدات شم منم میدونم منظورتون بازی من به سوال اشکال گرفتم و گرنه این دوستمون کلی وقت گذاشتن زحمت کشیدن مقاله نوشتن

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
البته فیلم + بازی
قهرمانهای خیالی هم برای خود دنیای زیبا و رویایی دارن که وقتی خودت رو تو دنیاش غرق میکنی لذت خاصی بهت دست میده به نظر من یه سری از قهرمانها شاید در آینده رنگ واقعیت بگیرن!
ولی در کل و بدون تردید همون کسانی که مد نظر دوستمونه و اشاره کردی قهرمانان واقعی هستن

آخرین ویرایش:

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
داداش همه مقاله هات فوقالعاده هستن خیلی پر محتوا و زیبا!:x
جدی میگم چند تا از این نمونه کار هات رو واسه این مجله های بازی بفرست شاید اگه به نویسنده نیاز داشته باشند قبولت کنند اونوقت حداقل واسه این همه زحمتی که میکشی و وقتی که میزاری یه حقوقی بهت میدن.:)
ایده مقاله هات هم خیلی خوبه و کاملا به درد این مجلات میخوره.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
حسیـــــــــــن!!!!!باز که رفتی تو بخش انهدام کننده ها!!دیگه این بار باید بن دائم شده باشی
بابت مقاله هم ممنون تو نظرسنجی هم عجب رقابت نزدیکی دارند دو کچل!!

the5th

کاربر سایت
Jun 1, 2013
19
من موندم این همه بازی اسم بردین چرا بازیه مس افکت و اسطورش ینی شفرد رو توی این شخصیتا نذاشتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SHRam

کاربر سایت
Jan 13, 2013
73
نام
شهرام
نوشته جالبی است.
----------------------------------------------------------
بالا می زنی، فازت چیه؟
اومدی توو انجمن بازی سنتر و با اینکه می دونی!، هذیون می نویسی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر