15 موسیقی برتر دنیای گیم از نظر من

حالا به نظر شما موسیقی کدوم عنوان بهتره؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    444

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
سید دست گلت درد نکنه! انتخابها ی به جا و شایسته ای بود! ( البته آخرین ما می تونست جزو 5 تای اول باشه :d )
ولی اونطور که حساب میکنم کلی بازی با کلی موسیقی فوق العاده باقیست که لیست 5تایی فک کنم فقط گوشه ای از اونها رو پوشش میده:d
ولی به هر حال مشتاق دنباله هستم و ببینم کدوم ها در لیستت جا دارند.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سید دست گلت درد نکنه! انتخابها ی به جا و شایسته ای بود! ( البته آخرین ما می تونست جزو 5 تای اول باشه :d )
ولی اونطور که حساب میکنم کلی بازی با کلی موسیقی فوق العاده باقیست که لیست 5تایی فک کنم فقط گوشه ای از اونها رو پوشش میده:d
ولی به هر حال مشتاق دنباله هستم و ببینم کدوم ها در لیستت جا دارند.
ممنونم علی جان ولی اون 5 تای آخر آن چنان بی نقصه موسیقی شون که Tlou رو رو همون جایگاه هفتم می شونه و نمیذارن تکون بخوره!بعدم آره این قدر موسیقی شاهکار هست که حد نداره!من حدود 30 تا OST رو لیست کردم و 15 تاش رو کشوندم بیرون!اگه آدم واقعاً حال و حوصله داشته باشه یه لیست 100 تایی میزنه!
مشتاق باش و صبر کن 5 تای دیگه رو بذارم که هر 5 تاش شاهکار اند

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
بهتر بود به جای گذاشتن کل یه سری تو یه رتبه بازی های هر سری رو جدا می کردی، رده 12 برای Final Fantasy اصلا خوب نیست. FFVII حتی میتونه تو همچین لیستی اول باشه
Castlevania: SotN و Zelda: OoT هم من تو جایگاه بعدی میزارم. Chrono Trigger هم دوست دارم. Shadow of the Colossus هم فراموش نشدنیه!
اگرم یه قطعه بخوام انتخاب کنم تم Overworld سری زلدا میتونه اول باشه!!!!!

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
آقا راستی میگم آهنگ تم Max Payne رو داشتم گوش میدادم، نمیدونم خودم بازیش نکردم ببینم اصلش با پیانوئه یا نه! اما قشنگ به نظر میرسید، خیلی نه، اما بدم نیست پیانوش!:D

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
میشه یه نظر سنجی هم بالای تاپیک بزنید تا ببینیم کدوم اهنگ بیشتر رای میاره فقط برا خودمون وگرنه ممکنه نتایج صحیحی نباشه :x

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بهتر بود به جای گذاشتن کل یه سری تو یه رتبه بازی های هر سری رو جدا می کردی، رده 12 برای Final Fantasy اصلا خوب نیست. FFVII حتی میتونه تو همچین لیستی اول باشه
Castlevania: SotN و Zelda: OoT هم من تو جایگاه بعدی میزارم. Chrono Trigger هم دوست دارم. Shadow of the Colossus هم فراموش نشدنیه!
اگرم یه قطعه بخوام انتخاب کنم تم Overworld سری زلدا میتونه اول باشه!!!!!
من به سری گذاشتم تا توازن ایجاد شه که اگه یه سری مثل ماریو 25 سال عمر کرده و بعضی بازیهاش تعریفی نداشته اند وبعضی هاشون مثل SMG شاهکار بودند بتونند رو هم دیگه تاثیر بذارند!همین قطعه One Winged Angle بازی فیانال فانتزی 7،یکی از بهترین هاست امّا خب تو سری کم پیدا می شن!همین هیتمن!می تونست بیاد خوشگل رتبه 11 بخاطر نسخه آخرش بردمش 15!چه راحت

- - -ویرایش - - -

میشه یه نظر سنجی هم بالای تاپیک بزنید تا ببینیم کدوم اهنگ بیشتر رای میاره فقط برا خودمون وگرنه ممکنه نتایج صحیحی نباشه :x
5 تای بعد رو که گذاشتم یه نظرسنجی 20 تایی(از 5 تای دیگه که حذفشون کردم)میذارم که انتخاب کنید!وگرنه مسلّمه که سلیقه خیلی هاتون با من نمیخونه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
2-BF3
1-crysis 3
هر دوتاشون محشر بودن و یه سرو گردن از گرافیک عالی بازی بالاتر بودن.در ضم من اون آهنگ تم اصلی BF3 رو خیلی گوش دادم و بنظرم یکی داره به عربی اون اولاش یه چیزی میگه, خواستم ببینم کسی هست که اینو درکیده باشه:d

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خب!!!پنج تای آخر هم گذاشتم#:-sو دیگه تقریباً مقاله رو کامل کردم.نظرسنجی هم تا دقایق دیگه میذارم و دیگه فقط به نظرات گوش میدم

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
not tomorrow,room of angel,reprise و چند تا آهنگ دیگه هم از silent hill شاهکار هستن،در کل هیچی به پای silent hill نمی رسه
لیست خوبی بود

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
آقا ولی جدی مکس پین انقدر باحال بود؟:D من آخه خبر نداشتم، ولی قشنگ اومد به نظرم، نظرمو گفتم:D فک میکردم اصلا تو رده بندی نیاد!

MehdiGamer

کاربر سایت
Aug 8, 2013
74
نام
Mehti
من که COD رو انتخاب کردم,ولی بهتر بود,نظر سنجی چن انتخابی میذاشتی,چون من موسیقی اسکایریم,DMC,مکس پین و بتمن رو هم دوست داشتم,
پس AC کجاست؟! کاش اونم قرار میدادید.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
توی این نظر سنجی که حتماً MGS انتخاب من و بی شک هم آهنگ Old Snake البته تمامی نسخه های متال گیر موزیک های خیلی زیبایی داشته ! حتی من عاشق موریک Main Menu متال گیر 3 هستم به اسم CQC خیلی فضای خوبی به بازی میده و مابقی کل آهنگ های این سری :D

اما قشنگ ترین آهنگی و موزیکی روی یک بازی دیدم و واقعاً رو تاثیر زیادی داشته و داره موزیک Main Menu بازی Deus Ex ساخته Micheal Mccann ـه، اصلا این آهنگ اتمسفری داره واسه خودش ! جوری با روح و روان آدم بازی می کنه اصلا آدم میره تو عالم عرفان !! البته مابقی موزیک های این بازی هم عالی هستند.

انتخاب اولم Deus Ex، بعدش کلاً موزیک های سری متال گیر، و در آخر هم Heavy Rain همین و تمام. :D
البته موزیک کتن هیتمن 4 هم بدکی نیست :D کلاً موزیک های مرموز رو دوست دارم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر