15 موسیقی برتر دنیای گیم از نظر من

حالا به نظر شما موسیقی کدوم عنوان بهتره؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    444

CompaniX

کاربر سایت
Jul 15, 2015
28
نام
سامان
با سلام و احترام...

پست اولمه و چه خوبه که بخواد با موسیقی شروع شه. البته من تمام موسیقی هایی رو که تو نظر سنجی قید شده تجربه نکردم اما از اونجاییکه معتقدم آهنگ می تونه روح و کلام یک بازی باشه شاید به جرات بتونم بگم که آهنگ های سری بازی های Silent Hill با اجرای بی نظیر Akira Yamaoka از تمام ژانر های موسیقی که تا به الان تجربه کردم بی نظیر تر بوده. (البته این نظر شخصی منه)

موسیقی تم Silent Hill 2 به نحو احسنت می تونه هنر akira رو نشون بده:

Theme of Laura

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به نظرم در رتیه 1 قطعا halo هست بعدشم mgs که عالی کار شدن

این tlou هم که شده فن بازی اصلا راجب بهترین گوشت کوب سال هم صحبت کنیم اول می شه هر چند منم فن این بازی هستم اما هیچ وقت از حقیقت نمی گذرم

• Like
Reactions: Ozzy the turtle

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
به نظرم در رتیه 1 قطعا halo هست بعدشم mgs که عالی کار شدن

این tlou هم که شده فن بازی اصلا راجب بهترین گوشت کوب سال هم صحبت کنیم اول می شه هر چند منم فن این بازی هستم اما هیچ وقت از حقیقت نمی گذرم
از نظر خودم که بتمن آرکام فوقالعاده زیبا بود و برای من رتبه یکه.
ولی last of us که خودم باهش چندین مشکل اساسی و جدی دارم (بحثمم شد با یه عده جان فدا)از موسیقیش نتونستم بگذرم.آهنگ منوی اصلی بازی بسیار زیبا بود پیشنهاد میکنم برید دانلود کنید چند بار با دقت گوش کنید قطعا لذت خواهید برد.
جدا از اون موسیقی بازی پابه پای بازی ریتم کند بازی رو همراهی میکرد و به نظر من هنرمندانه ساخته شده بود.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
از نظر خودم که بتمن آرکام فوقالعاده زیبا بود و برای من رتبه یکه.
ولی last of us که خودم باهش چندین مشکل اساسی و جدی دارم (بحثمم شد با یه عده جان فدا)از موسیقیش نتونستم بگذرم.آهنگ منوی اصلی بازی بسیار زیبا بود پیشنهاد میکنم برید دانلود کنید چند بار با دقت گوش کنید قطعا لذت خواهید برد.
جدا از اون موسیقی بازی پابه پای بازی ریتم کند بازی رو همراهی میکرد و به نظر من هنرمندانه ساخته شده بود.

شکی در زیباییش نیست اما نه در حد رتبه ی 1 هر چند فرقیم نمی کرد زیبا هم نبود اول می شد

CompaniX

کاربر سایت
Jul 15, 2015
28
نام
سامان
البته به نظر من بحث زیبایی شناختی (که در این مورد خاص مربوط به موسیقی میشه) بستگی به موارد زیادی داره که یکی از اونا می تونه روحیات فردی رو در پی داشته باشه. به عنوان مثال، فردی ممکنه سبک های شلوغی مثل راک و متال رو به عنوان اثری زیبا و هنری به شمار بیاره و همون سبک برای فردی دیگه غیر قابل تحمل باشه.
نظر سنجی تو این مورد و موارد مشابه تنها می تونه طرفداران نسب به سبک مربوطه رو ارزیابی کنه نه اینکه صرفا ارجحیت اثری رو نسبت به اثر دیگه به اثبات برسونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر