Call of Duty: Ghosts - Multiplayer

4619d4fc0f23db2c1.jpg

با سلام همگی
همونطور که از اسم تایپیک معلومه درباره COD GHOST بهث خواهیم کرد :)
نسخه ی Multiplayer بازی در تاریخ 14August رونمایی میشه

-بازی دارای Dedicated Server نخواهد بود و این خبر خوبی برای COD بازا هست چون می تونن یه COD واقعی رو تجربه کنن.;) و همچنین کم شدن تعداد چیتر ها!
-بازی برای این نسل و نسل بعد منتشر خواهد شد.
-در این بازی نیز مانند نسخه های قبلی سرویس Elite فقط در PS و Xbox وجود خواهد داشت و خبری از نسخه ی PC آن نیست(PC یک پلتفرم نا امن است)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Maps:

Free Fall
نام بقیه مپ ها هنوز اعلام نشده

Weapons:
لیست اسلحه های بازی:
b65a0222084a55ea1.jpg

KillStreak:
DragonFire
Nuke
UAV

Perks:

a451c8bc79280a1c1.jpg

اطلاعات درمورد پرک ها در: http://www.codghosts.net/perks-list/

Trailes:
Call of duty:Ghost-Multiplayer Reveal Trailer:
<strong><strong>[video=aparat;Mdtil]http://www.aparat.com/v/Mdtil[/video]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-نقشه ی Free Fall برای کسانی که بازی رو Pre Order کنن به صورت رایگان داده میشه
162aeac66dd557e31.jpg

این مپ بازی در Philipin و در راهرویی در برج دوقلوی فیلیپین است که آن ها را به هم وصل می کند !

-Camo بازی COD GHOSTبرای بازی Black ops2 به کسانی تعلق می گیره که این بازی رو واسه xbox one پیش خرید کنن.این Camo فقط برای PS3 و Xbox360 هست که متاسفانه تموم شده :( ولی می تونید از اونایی که خریدن transfer کنید از طریف xbox live
آپدیت:
camo بازی cod ghost برای PC به صورت Free منتشر شد. عجیبه! شاید بزودی یه خبر های خوبی واسه PC GAMERS ها تو COD منتشر بشه!
بازی در xbox one دارای Dedicated server و بصورت Ranked خواهد بود و با این وضع شاید برای PC نیز Dedicated Server بیاید اما با توجه به اینکه Ranked هستند Infinity ward سرور های بازی را برای فروش خواهند گزاشت مانند Blackops1 !
آپدیت
بخش Extinction در بازی تایید شد که شبیه به بخش زامبی در سری Blackops است.این بخش همانطور که در تریلر دیدیم داستانی است!
از دوست عزیزمون IR_Punisher ممنونم بابت این روش که می تونید MP رو با رم 4 بازی کنید:
1-این فایل رو دانلود کنید:
http://www.mediafire.com/?d4c5m5nbkcbpaim
2-هرجا که خواستید بریزید فال هارو و بعد از باز کردن با گزینه 2 وارد mp میشه و بعد از اون بازی رو VERIFY کنید.
وارد بازی بشید و لذت ببرید
:)

کسانی که تا کنون بازی رو در Steam پیش خرید کرده اند:
Mehran M.D
Alireza7
RaZe Rockst4r

BehradRa
B|T|K Marksman_GhѺ3T
RaZe Soap
MaSTeR|EST!MATOR
Mr.X
RAZ__SELBY
RaVeN
Devil Noxxo
Ki11ER
MaSTeR|Sgt.Ghost
!R!S | PunisheR

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
نسخه ی ریجن فری یا همون (EU/US) ماکسیموم 145 تومن قیمتش هست که بصورت gift (مطمئن ترین روش برای خرید) معامله میشه . مواظب باشید بعضی از این سایتهای فروش گیم که حتی تا 220 تومن هم دیده شده براش قیمت گذاشتن گیرتون نیارن :d . من یه تعدادی موجود داشتم دوستان BC رو هوا زدنش ;)

hessam211

کاربر سایت
Jun 25, 2012
106
واقعا دیگه cod بازیه مرده ای شده .... دقت کرده باشید هر سال یه بازی میده که mp اون ضعیف تر از قبلی میشه حالا dedicate server هم که دیگه نداره که ارزش خرید داشته باشه .... من که نخواهم خرید وقتی sega انقد عالی داره پیشرفت میکنه پولمو به coh 2 - rome 2 می دم بجای این :)

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
واقعا دیگه cod بازیه مرده ای شده .... دقت کرده باشید هر سال یه بازی میده که mp اون ضعیف تر از قبلی میشه حالا dedicate server هم که دیگه نداره که ارزش خرید داشته باشه .... من که نخواهم خرید وقتی sega انقد عالی داره پیشرفت میکنه پولمو به coh 2 - rome 2 می دم بجای این :)

حالا دو تا بازی هم سبک مثال می زدید یه چیزی ... rome 2 و coh 2 کجا و cod که fps هست کجا ...مسئله اینه که اگه مولتی cod به قول شما ضعیف شده مثلا چه بازی دیگه ای توی این سبک می تونه مولتی خوبی ارائه بده..مثلا BF؟ که اونم سرش میشه ساعت ها صحبت کرد ! :D

//

تقریبا 8 ساعت دیگه اطلاعات مولتی داده میشه ..

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
واقعا نمیدونم چرا 3نفر بازی رو خریدن؟اخه چرا نمیرید MW2 بازی کنید مفتی هم هست حداقل میومدید BF4

چه ربطی به MW2 داره دقیقا!؟؟ من الان صب تا شب دارم MW2 و MW3 میزنم... Ghosts هم خریدم... ok !؟
در مورد BF خواهشا تو این تاپیک الکی صحبت نکنید هی میرید رو مخ ما !

+++
میگم این زننده تاپیک بن شده.. تکلیف چیه حالا!؟ :d

MahanRockstar

کاربر سایت
Apr 23, 2013
20
نام
Mahan
چه ربطی به MW2 داره دقیقا!؟؟ من الان صب تا شب دارم MW2 و MW3 میزنم... Ghosts هم خریدم... ok !؟
در مورد BF خواهشا تو این تاپیک الکی صحبت نکنید هی میرید رو مخ ما !

+++
میگم این زننده تاپیک بن شده.. تکلیف چیه حالا!؟ :d
18آگوست unban میشه :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر