Neverwinter

Neverwinter در یک چیز بسیار خوب است: کمبت!

این MMO مجانی از آن دست RPGهایی است که میخواهد حس بازیهای اکشن را داشته باشد. و میتوان گفت موفق هم عمل میکند. اما... جنگ و درگیری همه چیز نیست.

5b93aaec935a.jpg

Neverwinter که در ژون گذشته منتشر شد و با استقبال جامعه گیمرها مواجه شده است. یک MMORPG مجانی با استایل فانتزی معروف Dungeons & Dragons (سیاهچاله و اژدها) و داستان های حماسی و سیستم مبارزه اکشن به همراه آلمان های نقش آفرینی کلاسیک می باشد.

tab-targeting بسیار رایج در این دست از بازیها را فراموش کنید. همانطور که گفتیم Neverwinter میخواهد شما اصابت فولاد به فولاد شمشیرها و ضربه موشک جادویی روی بدن یک ارک را احساس کنید.

سرعت این بازی را باید بالا دانست. با انجام کوئست های اصلی میتوان XP زیادی در چند روز بدست آورد و به لول نهایی رسید. همین ممکن است محتوی کم ژرفای Neverwinter را به رخ بکشد. کوئست ها ساده و کمتر بدون سوپرایز هستند. البته متذکر میشویم این نظر یک RPGباز باسابقه است و همین ها ممکن است برای تازه کاران یک مزیت باشد!

بعد از انجام کوئست های تازه میتوان وارد یکی از جذاب ترین بخش های همیشگی RPG آنلاین یعنی PvP شد و آنجا قدرت های خود را با دیگر بازیبازها به چالش کشید.
نبردهای ده نفره میتواند به یک میدان نبرد نفس گیر تبدیل شوند.

متاسفانه این بازی حاوی سیستم خرید طلای داخل بازی با استفاده از پول دنیای واقعی است. بدون داشتن آیتم های ویژه ممکن است خیلی همانند همبازی ها احساس موثر بودن نکنید اما ماکنیزم بازی به گونه ای است که میتوان با فقدان آنها همچنان سرگرم کننده باشد.

اگر ترافیک اینترنت زیادی دارید و در دنیای MMOها تازه وارد هستید Neverwinter بهترین فرصت برای شماست.

منابع: گیم اسپات و سایت اصلی
امتیاز متاکریتیک: 72
note: این بازی ارتباطی با سری Neverwinter Nights ندارد.
note2: اطلاعات بیشتر در مورد داستان و کلاس ها و نژادها در سایت اصلی

دانلود بازی از اینجا
اخطار: گویا دانلودر امکان resume نداره! :d باز دوستان حودشون امتحان کنن

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
اگر این روزا بازی درست و حسابی دم دستتون نیست برید بازی کنید که بازی خوبی هست از همه نظر من 2 3 ماه داشتم بازی میکردم حال داد ولی تنها بودم دیگه ولش کردم حداقل 2 نفری بازی کنید

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
اگر این روزا بازی درست و حسابی دم دستتون نیست برید بازی کنید که بازی خوبی هست از همه نظر من 2 3 ماه داشتم بازی میکردم حال داد ولی تنها بودم دیگه ولش کردم حداقل 2 نفری بازی کنید
تو RPG هم بازی میکردی ما خبر نداشتیم! xD

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
wow که بهتر اینه !!:|

نمیدونم چرا هر بازی انلاین ار پی جی میاد من با وارکرافت مقایسه اش میکنم

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
wow که بهتر اینه !!:|

نمیدونم چرا هر بازی انلاین ار پی جی میاد من با وارکرافت مقایسه اش میکنم

آخه آدم حسابی . به جز اینکه جفتشون mmorpg هست دیگه چه اشتراکی دارن ؟ اون پولیه این مجانی . اون تارگتینگه این غیر تارگتینگ ...

blur

کاربر سایت
Mar 8, 2011
204
نام
ابوالفضل
دوستان الان کسی این بازی رو بازی میکنی یا اگه قبلا بازی میکرده بگه من سوال دارم در مورد بازی من خودم الان بازی میکنم لول 37 ام هرکی هست آیدی ش رو بگه لطفا
:)

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
من میخوام این بازی رو شروع کنم تا شنبه ی هفته دیگه ، کسی هست بازی رو با هم بریم ؟؟؟ اگه میخواین برین P.M بدین با توضیحاتی که میخواین . . .

xS4E3Dx

کاربر سایت
Nov 10, 2011
136
نام
سعید
سلام
موقع ساخت اکانت ارور داد که ریجن شما ساپورت نمیشه ، منم با قند شکن (H0t Sp0t Sh!ld) اکانت ساختم

الان هم میخوام لاگین کنم میگه :
c1u7_neverwinter.jpg

شما دوستان بن نشدین ؟ یا اینکه با قند شکن میرید تو بازی؟ (مشکل لگ بوجود نمیاد؟ پینگ بالانمیره ؟؟؟؟)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر