100 راز برتر در دنیای بازی ها از نگاه GamingBolt

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
کلا هر کدوم از باس فایت های mgs ها مخصوصا قسمت سومش دنیایه واسه خودش مثلا the fear تو mgs3 رو خیلی سخت با تیر بیهوشی میشد زدش چون میدوید میرفت خرت و پرت میخورد اما اگه تاریخ دستگاه رو یه هفته جلو ببرید غذا های شما خراب میشن! بعد اگه غذا ها رو تو محیط پرت کنید fear اون غذا ها رو میخوره و staminaش کمتر میشه!!! یا مثلا تو باس فایت the sorrow اگه همون اول خودتون رو تو آب خفه کنید دیگه نیازی نیست مسیر طولانی رو طی کنید
یا مثلا با این fake death pill تقریبا همه رو به جز the boss میشه سرکار گذاشت!
Resident Evil 2 - ربکا در لباس Basketball
اگر میز Wesker را پنجاه بار بگردید، عکسی از ربکا را می بینید. از کجا بفهمید میز وسکر کدام است؟ همه آنها را بگردید؟ چقدر طول می کشد؟

11-resident-evil-2.jpg

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خیلی مقاله خوبی بود.ترجمه هم عالی بود.
از همه عجیب تر مال همون Batman:AA بود که خود سازنده اومده بود گفته بود همچین چیزی وجود داره:d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
جالب بود مرسی ولی تو شماره گذاری ها از 11 رفتی رو 9
از همه بهتر یکی بتمن بود که باید بومرنگ پرتاب کنی من نمیدونستم
یکی هم gta san andres میگفت اینجا چیز مخفی وجد نداره برو

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
تاریخ ویرایش پستتون بعد از پست منه. اون موقع یکی از فکرایی که میکردم این بود که شاید اشتباه شده.

نه عزیز اون ویرایش مال غلط املایی و اینا بود. اون جمله از اول اونجاست.:D
چزیهای زیاد خاصی نیست که بخواد اینقدر زیاد در موردش بحث بشه. بی خیالشون شین، به جای اون چهارتا در مورد 96 تای دیگه بحث کنین.:D

@ DarkErfan
با اجازت عکستو کش رفتم گذاشتم تو پست اول.:Dhttp://forum.bazicenter.com/members/47666/http://forum.bazicenter.com/members/47666/

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خسته نباشی مهدی جان

این یکی از همه باحالتر بود :

Metal Gear Solid 3 – صبر کنید تا The End بمیرد.

The End سخت ترین غول در MGS 3 است. شما باید در جنگل دنبال او بگردید و اورا بکشید. ولی راه دوم این است که یک هفته بازی نکنید.(یا ساعت سیستم را به یک هفته بعد تغییر دهید) تا او از پیری بمیرد.(من خودم اینکارو کردم.:biggrin1:)

41-metal-gear-solid-3.jpg

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
اول از همه ممنون از زحمتی که کشیدی بهترین مطلبی بود که بعد مدت ها تو سایت خوندم. اسپشل تنکسز!
چیز های بسیار دیوانه ای در این بازی وجود دارد. وقتی که شما برای دوم آنرا بازی می کنید، دلیل واضحی برای وحشت هایی که در جلوی شماست وجود ندارد. یک مرحله را با هدست تمام کنید تا سگ را ببینید.

69-silent-hill-2.jpg
در مورد Dog Ending سایلنت هیل2 باید بگم ربطی به تموم کردن یه مرحله با هدست نداره!
برای به دست آوردن این اندینگ اولا باید یه بار بازی با یکی از سه اندینگ Leave, In Water و Maria یا اندینگ Rebirth تموم کنید، بعدش تو بار دوم تو پارک Rosewater کنار لونه یه سگ Dog Key رو پیدا می کنید که یه در رو تو همون حوالی باز می کنه می رید تو یه سگ رو می بینید که تو اتاقی مثل اتاق میکس فیلم نشسته و همه چی رو داره کنترل می کنه، جیمز ساندرلند شخصیت اصلی همین که سگ رو می بینه به زانو درمیاد و غش می کنه.
اون سگ هم استعاره ای از خود کاراکتر اصلی بازی جیمز ساندرلند هست می خواد بگه مثل اون سگ (که فکر کنم از نژاد یه سگ حسابی شهوت پرست هم باشه) آدم شهوت پرستیه و غریزه حیوانیش اونو کشونده به سایلنت هیل و بازیم نیمه کاره وسطش تموم می شه جایی که هنوز جیمز یه شهوت پرست ریاکاره و تو اندینگ سگ عکس های س.کسی از ماریا نمایش داده می شه و صداهای جنـسی.
در کل این اندینگ کرک و پر ریزون ترین چیزی بود که به عمرم دیدم همین الان که دارم تایپ می کنم مو به تنم سیخ شده!!

برای گذاشتن استراگ FF IX هم ممنون، اون بازی اولین FF عمرم بود راهنمایی بودم بازیش کردم...پر از خاطره بود و آیتم های عجیب، تو بعضی از شهراش مزایده آیتم بود، قاره های مختلف، یه شهر داشت که واقعا با گرافیک PS1 هم شاهکار و رویایی بود چون ماه خیلی بهش نزدیک بود...

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
نه عزیز اون ویرایش مال غلط املایی و اینا بود. اون جمله از اول اونجاست.:D
چزیهای زیاد خاصی نیست که بخواد اینقدر زیاد در موردش بحث بشه. بی خیالشون شین، به جای اون چهارتا در مورد 96 تای دیگه بحث کنین.:D

@ DarkErfan
با اجازت عکستو کش رفتم گذاشتم تو پست اول.:D
با این حال خوبه که مورد شماره 1 رو میشد گذاشت وگرنه خیلی ضد حال می شد.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
منظورتون از "راز" Easter Egg بود؟ :D
درضمن لیستتون "شماره 10" نداره LOL :D

An Easter Egg is an international inside joke, hidden massage, or feature in a work such as a computer program, movie, book, or crossword.
هیچ فرقی باهم ندارن و توی منبع از هم Easter Egg استفاده کرده و هم راز. ولی برای گذاشتن تیتر راز بهتره.

اگه پایین مطلبو می خوندین می دیدین که نوشته مجبوری بوده و مشکل از طرف ما نبوده صفحه پیشم راجع بهش صحبت شد. صفحه قبلو بخون...LoL

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
من همیشه از خودم می پرسیدم این کله یارو توی doom2 چیه آخه ( باید رمز می زدی و از توی دیوار ها رد می شدی)
بهش تیر هم می زدی بازی تموم می شد( درست و حسابی یادم نمی یاد ولی یادمه توی همون مرحله چند طبقه بود که دشمن های مختلف مرتب ظاهر می شدن)

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
:dشماره هایی که نبود مورد دارن دوستان..خودشون برن ببینن:D

دمت گرم دوست عزیز واقعا بیشنی 100 تا راز رو ترجمه کنی صبر و حوصله میخواد..خودم میخواستم این مطلب رو بزارم فقط 10 تا رو ترجمه کرده بودم..:dعاقبت هم به علت گ.شادی منصرف شدم..

واقعا دستتون درد نکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر