100 راز برتر در دنیای بازی ها از نگاه GamingBolt

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
این یکی در بسیار از بازی کنندگان با کابوس همراه بود. در بازی اصلی وقتی که می خواستید با او وارد جنگ شوید او در مورد بازی هایی که شما کردید حرف می زند.

9-metal-gear-solid.jpg

کشتن این خیلی باحال بود :D سرویس میشدی ولی همش غیب میشد !
میدونستین یه راه راحت تر واسه کشتنش هست ؟! :D
اگه یادتون باشه PS1 دو تای جای دسته داشت ! فقط کافی بود وسط مبارزه سیم دسته رو در میاوردی میزدی به اون یکی جای دسته :D
این طوری خیلی راحت گیج میشد و کشته میشد...
یادش بخیر

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
واقعا عالی بود معلومه وقت زیادی گذاشتید
یکی از دلایلی که عاشق سری final fantasy ام همین باس فایت ها و آیتم های مخفی بازی هست برای مثال آیتم pink tail از FF4 که فکر کنم تعداد اشخاصی که این آیتم رو گرفتن به 10 تا نرسند! مشکل اینجاست که برای گرفتن این آیتم شانس شما حدود 0.04 درصده! و بهترین آیتم بازیه و با trade کردنش بهترین armor بازی رو میگیرید که قوی ترین ضربه ها فقط 1 hp از شما کم میکنه!!!

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
یادمه توی metal gear solid 3 وقتی اسنیک رو میندازن توی زندان اگه همونجا سیو کنی و دستگاه رو خاموش کنی یه اتفاق جالب میفتاد.
وقتی دفعه بعدی که دستگاه رو روشن میکنی و بخوای لود کنی اسنیک خواب یه خون آشام رو میبینه که شما میتونی کنترلش رو بدست بگیری.:d
خیلی یادم نیست ولی جالب بود.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
بخاطره عمو فـــٰیلــطرچی:d

دمت گرم یکی حرف دل مارو زد.:D
حالا اگه خیلی می خواین بدونین برین از توی منبع بخونین.
بهتونم قول می دم چیز خاصی نبوده که بخواین خودتونو اذیت کنین.:D
------
بهترین از نظر من:

در مرحله “Kate” وقتی که منتظر ون هستید تا به آن شلیک کنید، شما یک موش بزرگ می بینید که در حال دویدن در وسط خیابان است. زیاد منتظر آن نباشید وگرنه خواهرتان از دست می رود.

47-mirrors-edge.jpg
:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
واقعا مقاله ی جالبی بود
خسته نباشی
فكر كنم بيشترين easter egg هارو serious sam داشت كه البته ازش حرفي نزدن الان!
نمیدونم این مورد هم EE حساب میشه یا نه ؟
در یکی از مرحله های شماره ی دوم بازی یک گوی آبی هست که اگه واردش بشی به پشت صحنه ی مبارزه با غول آخر شماره ی اول میری که یه عالمه دوربین و وسایل فیلم برداری اونجاست و غول آخر بازی و هرم کنارش به اندازه ی یک گربه هستند :ی
یادمه توی metal gear solid 3 وقتی اسنیک رو میندازن توی زندان اگه همونجا سیو کنی و دستگاه رو خاموش کنی یه اتفاق جالب میفتاد.
وقتی دفعه بعدی که دستگاه رو روشن میکنی و بخوای لود کنی اسنیک خواب یه خون آشام رو میبینه که شما میتونی کنترلش رو بدست بگیری.
:d
چه جالب یادمه اگه داخل غار ( بعد از مبارزه با اسلات )به پارا مدیک زنگ بزنید در مورد خفاش های خون آشام یه توضیحاتی میده و از اونجا معلوم میشه هر وقت اسنیک در مورد خون آشام ها میشنوه شبش خواب های ترسناک میبینه :d

Justice.

کاربر سایت
Jun 4, 2013
97
Metal Gear Solid 3 – صبر کنید تا The End بمیرد. The End سخت ترین غول در MGS 3 است. شما باید در جنگل دنبال او بگردید و اورا بکشید. ولی راه دوم این است که یک هفته بازی نکنید.(یا ساعت سیستم را به یک هفته بعد تغییر دهید) تا او از پیری بمیرد.(من خودم اینکارو کردم.:biggrin1:)

این خیلی باحال بود =))

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
Metal Gear Solid 3 – صبر کنید تا The End بمیرد.The End سخت ترین غول در MGS 3 است. شما باید در جنگل دنبال او بگردید و اورا بکشید. ولی راه دوم این است که یک هفته بازی نکنید.(یا ساعت سیستم را به یک هفته بعد تغییر دهید) تا او از پیری بمیرد.(من خودم اینکارو کردم.:biggrin1:)

یکی دیگه از چیزای جالب درباره The End هم این بود که میشد همون بار اولی که میبینیمش پیش ولگین اسنایپ اش کنیم بمیره دیگه کار به اینجا ها هم نرسه!:d
وقتی دفعه بعدی که دستگاه رو روشن میکنی و بخوای لود کنی اسنیک خواب یه خون آشام رو میبینه که شما میتونی کنترلش رو بدست بگیری.:d
آره اینم جالبه ولی یادمه باید با یکی ام تماس میگرفتیم که این اتفاق بیفته,اون خوابی ام که میبینه درواقع مرحله ای از یه بازی Hack and Slash کنسل شده از یکی از همکارای کوجیما و دست اندرکاران MGS ـه! :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ممنون بابت ترجمه، خواندنش خسته کنند بود چه برسه نوشتنش :D
سلامٌ علیکم و رحمة الله

اسکایریم ، به جز توی داستانش ، راز خاصی که آدمو سرگرم کنه نداشت :d
یه سری نماد های درهم و برهم بود فقط ، که خب به دلیل روز ریلیزش یعنی 11-11-11 خیلی غیر قابل پیشبینی نبود .
اتفاقا اسکایریم دو سه تا Easter egg خیلی‌ خفن داره که خوب پیدا کردنشون خیلی‌ سخت هست(مثل نوشته پشتBee in the jar) ولی‌ خوب یه سری از اینا خیلی‌ جالب تر بودن :D

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
یکی دیگه از چیزای جالب درباره The End هم این بود که میشد همون بار اولی که میبینیمش پیش ولگین اسنایپ اش کنیم بمیره دیگه کار به اینجا ها هم نرسه!:d
آره اینم جالبه ولی یادمه باید با یکی ام تماس میگرفتیم که این اتفاق بیفته,اون خوابی ام که میبینه درواقع مرحله ای از یه بازی Hack and Slash کنسل شده از یکی از همکارای کوجیما و دست اندرکاران MGS ـه! :d

MGS3 خیلی جالب بود . حتی رد کردن the sorrow که توی رودخانه باهاش باید مبارزه کنی خودش یه راز بود !:d

crash.

کاربر سایت
Jun 24, 2013
135
نام
سید حسین
عالی بود.
بسیار سرگرک کننده بود.
معلومه که زحمت زیادی پاش کشیدید.
من بیشتر از همه با سایکو مانتیس حال کردم.واقعا چن سال فکر مارو مشغول کرده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟