آیا PS4 میخرید یا نه

آیا PS4 میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    489
  • نظرسنجی بسته شده است .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اگه کپی شه که با افتخار برمیگردیم به برند پلی استیشن ، اول ps 1 بعد ps2 و 3 که هیچی با 4 شروعی دوباره
نشن جفت کنسول که در همین اوج از دنیای بازی خداحافطی میکنم.:(

avrilfan

کاربر سایت
Jan 6, 2013
62
نام
علی
میخام بگم عموم از آمریکا بخره بفرسته تا اومد!!! فقط نمیدونم هزینه پستش چقد میشه! پول ps4 رو هم از فروش ps3 320 کپی خورم که 300 تومن بزارم روش فک کنم بشه با کیلزون سفارش بدم!

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
سلام
بااین گندایی که داره مایکروسافت میزنه که البته یکی دوتانیست وکلکسیونی ازاشتباهات روداره
برای این نسل منم احتمالا PS4 میگیرم

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
سلام
بااین گندایی که داره مایکروسافت میزنه که البته یکی دوتانیست وکلکسیونی ازاشتباهات روداره
برای این نسل منم احتمالا PS4 میگیرم
بابا چرا جو میدی حالا مگه چه کرده؟

- - -ویرایش - - -

منم دارم با پسر عمم شریکی میخرم
فقط دیدن داره روز بندی ایام ماه برای اینکه کنسول دست کی باشه:d
به نظرم اینطوری می صرفه هم کمتر پول میدم هم سرکوفت خانواده شیر میشه رو دوتاییمون.:>

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
دوستان من از لینک بالا پیش خرید کردم حالا میگه اول مابقی پولو واریز کنید تا کنسول براتون فرستاده بشه . خیلی تو شک افتادم میتونید یه مدرکی چیزی ازشون بفرستید که بتونم اطمینان کنم آخه پول کمی هم نیست سیصد تا کنسول میشه حدود 500 میلیون تومان یه وقت ... ممنون میشم کمکم کنید .

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان من از لینک بالا پیش خرید کردم حالا میگه اول مابقی پولو واریز کنید تا کنسول براتون فرستاده بشه . خیلی تو شک افتادم میتونید یه مدرکی چیزی ازشون بفرستید که بتونم اطمینان کنم آخه پول کمی هم نیست سیصد تا کنسول میشه حدود 500 میلیون تومان یه وقت ... ممنون میشم کمکم کنید .

دوست من،من خودم به شخصه کلی بازی از این سایت خرید کردم .مطمئنه.میتونی بری اونجا حضوری تحویل بگیری

پدرام ps4

کاربر سایت
Dec 19, 2013
30
نه شما میتونید حضوری تحویل بگیرید و همونجام پرداخت کنید سایت معتبریه:x

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
منم حتما میخرم ... البته من عاشق همه کنسول ها هستم ولی PS رو دیوونه اش هستم

فعلا که فلوس لاموجدم و به فکر اینم که کارم رو رونق بدم تا بتونم پولش رو جمع کنم .. ولی حتما اول PS4 میخرم بعد Vita بعدم X1 ... فعلا میخوام آرشیو پلی‌استیشن هام رو کامل کنم

DARIO

کاربر سایت
May 26, 2014
85
نام
حمزه
حتما می خرم. اصلا هم علاقه ای به نسخه ی هک ندارم. منتها الان پول مول تو دست و بال نیست و چند ماه دیگه شاید بتونم یه کارایی بکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر