Big Boss یا Solid Snake ؟ کدام زجر بیشتری کشیده اند ؟!

کدام یک از اسنیک ها زجر و سختی بیشتری کشیده اند ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    167
  • نظرسنجی بسته شده است .

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
ولی بهترین بازی عمرم تا به این سن MGS3 بوده و اون صحنه آخر بازی بین او گلهای سفید و وقتی که باس رو میکشی و تمام گلهای سفید قرمز میشن.....وای خدا چی بگم واقعا شاهکاره ...اشک من که به شخصه دراومد ....قایمکی پاکش کردم یه وقت کسی نبینه آبرومون بره سوژمون کنن یعنی در این حد:d

...where men cried

MGS%203%20-%20Naked%20Snake%20kills%20The%20Boss.jpg

hadi 07

کاربر سایت
Jan 6, 2014
27
نام
هادی_کوروش
خیلی ممنون بابت مقاله متاگیر تنها عنوانیست که انقدر داستان بر کششی داره اونایی که متالگیر باز باشن باتموم وجود درک میکنن چی میکم.امابنظرم فرزند رییس بزرگمان زجرهایی دشوار تر میکشه چرا چون باید بدر خودش رو بکشه معشوقه اون هیچ اعتنایی بهش نمیکنه در حالی که به چشمهای سالید نیگا میکنیم احساس خلع عشق به مریل تو وجودش موج میزنه اما مریل..!بیری زود رس در حالیکه در اصل سنی تداره لحظه ایی که تو طونل کشتی نفسهای آخزش رو میزنه اما بازهم نا امید نیست در حالیکه خو.دش رو روی سطح کشتی میکشه تا به هدف برسه..اینا نظر من بودش اما من دیوونه شخصیت رییس بزرگمان هستم!شماچطور؟

the rock lee

کاربر سایت
Oct 12, 2009
22
بیگ باس همیشه یه ارتش پشتش بوده ، همیشه یه حامی داشته یا حتی یه دوست مثل میلر یا آسلات و ... و حتی ارتش خودش ، بیشتر از یک بار عشق رو تجربه کرده بود ، خودش انتخواب کرد باس رو بکشه در صخورتی که شاید اگر سالید اسنیک توی اون لحظه بود و رابطش با باس همونطور بود مرگ خودش رو ترجیح میداد با اخلاقی که ازش میشناسیم ... بیگ باس منحرف شد ، بیگ باس اشتباه کرد ،حواستون باشه که (Sins"Of the Father ) رو برای چی خوندن

اسنیک همیشه تنها بود ، هیچ حامی ای نداشت ، نهایت ارتباطش با دو نفر بود ، آتاکان و رایدن ، اونم به صورت ضعیف که هر از گاهی به مدت طولانی این ارتباطشون از بین میرفت ، پیری زودرس ، هیچوقت منحرف نشد ، همیشه کار درست رو کرد ، و همیشه کسی بود که مورد بازی قرار گرفت حتی توی آخرین ماموریتش توی MGS 4 ، خانواده ی درست و حسابی نداشت ، اما همونا هم یکی یکی تو دستاش جون دادن ، ناقل ویروسی بود که با نزدیک شدن به هرکسی اون فرد رو میکشت ( این یعنی اوج تنهایی - یعنی دیگه نمیتونه حتی کسی نزدیکش باشه ) ، آخر سرم به قول خودش : جون این همه مردم روی زمین از جون من یه نفر مهم تره ، خدایی اسنیک هیچوقت منحرف نشد ، آخر سر هم که اعترافات پدرش رو شنید ، انگار که قلبش رو هزار تیکه کردن ...

بیگ باس خودش انتخواب کرد ، اگه بخوای ن دقیق باشید بیگ باس همیشه خودش انتخواب کرد ، همیشه حق انتخواب داشت .. اما اسنیک نه ... و همیشه هم کار درست رو انجام داد ... بیگ باس به خاطر احساساتش دولت رو گذاشت کنار چون بهترین دوست و مربیش باس رو کشته بود ، شاید اگه باس رو نمیکشت میموند و برای دولت کار میکرد و همیشه مورد استفاده قرار میگرفت ... اما اسنیک بعد از کشتن پدرش نخواست سگ دولت بشه با اختایر خودش کشید کنار و خودش رو بازنشسته کرد و تنها رفت زندگی کنه ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر