صفحه 18 از 36 اولاول ... 8161718192028 ... آخرآخر
نمایش نتایج 256 تا 270 از 534 تا

گفتگو: مشکلات Mortal Kombat Komplete Edition (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...)

Ruler آفلاین است

نوشته
    6
    PCXBOX 360
    چراکه نشه دوست خوبم همون موقع میخاستم بزارم فقط گفتم شاید غیرقانونی باشه و مدیران خوششون نیاد ولی چون درخواست دادید میزارم.
    همینجا دونه دونه که شب داشتن آپلود میکردن من دانلود میکردم پشت سرشون.
    دانلود بازی Mortal Kombat Komplete Edition 2013 با لینک مستقیم
    حتما فول آنلاک که 9 پارت یک گیگی هستش دانلود کنید و حجمش نه گیگ هستش.
    موفق باشید دوست خوبم.

Jim_raynor آفلاین است

نام
    مرتضی
    نوشته
    775
    PCAndroid
    نقل قول نوشته شده توسط Jim_raynor مشاهده نوشته

دوستان کسی راهی برای ارور Side by side پیدا نکرده ؟ من هر چی روش که تو بازیهای دیگه عمل کرده رو پیدا کردم جواب نداد .
    یعنی واقعا هیچ کس این مشکل رو نداشته ؟

4U my love آفلاین است

نوشته
    27
    PCPlayStation 3XBOX 360
    یعنی هیچکس نیست بگه باید چی کار کرد؟ مشکلم ارور
    D3D Error:0x8876017c

gala آفلاین است

نام
    Alireza
    نوشته
    121
    PCiPhone/iPod TouchAndroid
    دوستان من میخوام با نسخه کرک شده آنلاین بزنم. وارد روم که میشم، با هرکی میخوام بازی کنم، دیر یا زود ارور game session is no longer available میده.

راه حلی سراغ دارین؟ کرک مناسب واسه مالتی چیه/؟

در ضمن، راهی وجود داره که تو استیم بشه بدون خرید بازی کسی رو اد کرد؟

ممنون

rezaasghary آفلاین است

نوشته
    21
    نقل قول نوشته شده توسط 4U my love مشاهده نوشته
    یعنی هیچکس نیست بگه باید چی کار کرد؟ مشکلم ارور
    D3D Error:0x8876017c

باید رزولوشن صفحتو تغییر بدی

Ghost3d آفلاین است

نام
    علی
    نوشته
    73
    PCAndroid
    Ruler نوشته:
    چراکه نشه دوست خوبم همون موقع میخاستم بزارم فقط گفتم شاید غیرقانونی باشه و مدیران خوششون نیاد ولی چون درخواست دادید میزارم.
    همینجا دونه دونه که شب داشتن آپلود میکردن من دانلود میکردم پشت سرشون.
    دانلود بازی Mortal Kombat Komplete Edition 2013 با لینک مستقیم
    حتما فول آنلاک که 9 پارت یک گیگی هستش دانلود کنید و حجمش نه گیگ هستش.
    موفق باشید دوست خوبم.
    نمیخوام بدبین باشم ولی این چیزی که شما گفتی بیشتر شبیه تبلیغ برای اون سایته چون خود اسکیدرو هم حتی فقط نسخه FLT رو قرار داده و اگه نسخه دیگه ای از بازی به قول شما این تاثیر رو داشت حتما اونجا هم میذاشتن و توصیه میکردن. بعیده این چیزی که شما میگی تاثیر داشته باشه توی رفع مشکل دوستان. اگه کسی واقعا بطور محسوس مشکل داشته و این نسخه رو دانلود کرده و مشکلش حل شده بنظر من همینجا بگه

Ruler آفلاین است

نوشته
    6
    PCXBOX 360
    خب من که زورت نکردم دانلود کنی گلم ، من گفتم از اینجا دانلود کردم و با اون سیستم که دارم تاحالا نه افت سرعت داشتم نه هیچگونه گیر با اینکه کلی هم مد ریختم و پاک کردم و دستکاریش کردم سیوها هم درست هستش البته درایورها همه به روز هستن.
    اصلا نسخه نصبی این بازی نیومد اصلش همین کرک شده دیجیتالشه اونو FLT دستکاری کرده نصب بشه واسه همین مشکل داره.
    به هرحال هزینه نداره امتحانش و من حاضرم به هرچی خاستی قسم بخورم نه مالکان اون سایت رو میشناسم و نه کوچکترین نفعی توش دارم.
    در ضمن تو همون سایت نسخه های دیگشم گذاشته ولی من میگم فول آنلاکشو دانلود کنید ، حالا از هر سایتی ، من از اونجا دانلود کردم.
    تو سایت طرفداران مارتال کمبات هم همین نسخه پیشنهاد شده بود.
    موفق باشی گلم.
    آخرین ویرایش به وسیله Ruler؛ 18-07-2013 در 09:44 AM
    bayani این را می پسندد.

Ghost3d آفلاین است

نام
    علی
    نوشته
    73
    PCAndroid
    اووووم زور عسلم؟
    نه حالا گذشته از این جلف بازیا!

یه چند تا مورد هست که بخاطر اونا این فکر به ذهنم رسید:

_ یک اینکه خود نسخه فول آنلاک هم کرکش مال FLT هست. البته شما دلیل دیگه ای آوردی و گفتی نسخه ای که اسکیدرو تو سایتش گذاشته رو دستکاری کردن برای نصب. نمیدونم واقعا این میتونه توی کانفیگ بازی و گیم پلیش تاثیری داشته باشه یا نه؟!

_ دیگر اینکه من نسخه FLT رو دانلود کردم و کندی و لگ بهیچ وجه اینطوری که دوستان گفتن نداشتم. البته توی بعضی جاها طوری که زیاد محسوس نبود سرعتش بیش از حد میشد بنظرم اگه راهی بود که میشد فریم رو لاک کرد درست میشد ولی در کل الان کامل بدون مشکل بازی میکنم یعنی اون مورد کوچیکم وجود نداره و اینم ماحصل دستکاری گرافیک از خود تنظیمات بازی بود. اف و آن کردن گزینه های مختلف. البته منم مثل شما که درایورهات به روزه حواسم به سیستم هست و هر وقت فرصت میکنم آخرین درایور گرافیک انویدیا و خود آپدیت ویندوز و برنامه های جانبی دیگه که برای بازی ها لازمه رو آپدیت نگه میدارم. شاید اینام تاثیر داره هر چند به قطع و یقین نمیشه گفت. ولی یه تجربه کاملا ناخوشایند و عبرت ا»وز از این قضیه دارم که سر ران کردن black ops 2 چندین روز الاف بودم ران که میشد توی مراحلش تازه گیر میکرد و کلی رو اعصاب بود و آخرین چیزی که فکر میکردم تاثیر داشته باشه گرفتن آخرین درایور گرافیک از انویدیا اونم نسخه بتا بود!! که اونو گرفتم و کاملا مشکلات بازی حل شد!!

_ اگه بخوایم قطعی نظر بدیم باید شخص یا اشخاصی که واقعا هنوز مشکل دارن و بیخیال رفع مشکل و منتظر اومدن پچ نشدن، وقت بذارن دانلود کنن این نسخه فول آنلاک که شما میگی و نتیجه شو اینجا بگن.

_ شاید من حرف درستی نزدم شایدم ذهنیتم این بود اینجا فرومه دیگه زیاد مبادی آداب نباشیم و راحت باشیم ولی در هرصورت اگه بفکر رفع مشکل امثال ماها بودی باید ازت تشکر کرد عسل

فرت

4U my love آفلاین است

نوشته
    27
    PCPlayStation 3XBOX 360
    یعنی باید باید دقیقا چی کار کنم؟

- - -ویرایش - - -

نقل قول نوشته شده توسط rezaasghary مشاهده نوشته
    باید رزولوشن صفحتو تغییر بدی
    یعنی باید باید دقیقا چی کار کنم؟جان ما توضیح کامل بدید

bayani آفلاین است

نوشته
    57
    نقل قول نوشته شده توسط Ghost3d مشاهده نوشته
    اووووم زور عسلم؟
    نه حالا گذشته از این جلف بازیا!

یه چند تا مورد هست که بخاطر اونا این فکر به ذهنم رسید:

_ یک اینکه خود نسخه فول آنلاک هم کرکش مال FLT هست. البته شما دلیل دیگه ای آوردی و گفتی نسخه ای که اسکیدرو تو سایتش گذاشته رو دستکاری کردن برای نصب. نمیدونم واقعا این میتونه توی کانفیگ بازی و گیم پلیش تاثیری داشته باشه یا نه؟!

_ دیگر اینکه من نسخه FLT رو دانلود کردم و کندی و لگ بهیچ وجه اینطوری که دوستان گفتن نداشتم. البته توی بعضی جاها طوری که زیاد محسوس نبود سرعتش بیش از حد میشد بنظرم اگه راهی بود که میشد فریم رو لاک کرد درست میشد ولی در کل الان کامل بدون مشکل بازی میکنم یعنی اون مورد کوچیکم وجود نداره و اینم ماحصل دستکاری گرافیک از خود تنظیمات بازی بود. اف و آن کردن گزینه های مختلف. البته منم مثل شما که درایورهات به روزه حواسم به سیستم هست و هر وقت فرصت میکنم آخرین درایور گرافیک انویدیا و خود آپدیت ویندوز و برنامه های جانبی دیگه که برای بازی ها لازمه رو آپدیت نگه میدارم. شاید اینام تاثیر داره هر چند به قطع و یقین نمیشه گفت. ولی یه تجربه کاملا ناخوشایند و عبرت ا»وز از این قضیه دارم که سر ران کردن black ops 2 چندین روز الاف بودم ران که میشد توی مراحلش تازه گیر میکرد و کلی رو اعصاب بود و آخرین چیزی که فکر میکردم تاثیر داشته باشه گرفتن آخرین درایور گرافیک از انویدیا اونم نسخه بتا بود!! که اونو گرفتم و کاملا مشکلات بازی حل شد!!

_ اگه بخوایم قطعی نظر بدیم باید شخص یا اشخاصی که واقعا هنوز مشکل دارن و بیخیال رفع مشکل و منتظر اومدن پچ نشدن، وقت بذارن دانلود کنن این نسخه فول آنلاک که شما میگی و نتیجه شو اینجا بگن.

_ شاید من حرف درستی نزدم شایدم ذهنیتم این بود اینجا فرومه دیگه زیاد مبادی آداب نباشیم و راحت باشیم ولی در هرصورت اگه بفکر رفع مشکل امثال ماها بودی باید ازت تشکر کرد عسل

فرت
    من نسخه بلک باکس دارم به پیشنهاد دوستمون دارم نسخه UNLOCK هم دانلود میکنم
    نتیجه رو اعلام میکنم
    Ruler این را می پسندد.

amirgb2007 آفلاین است

نوشته
    20
    سلام به همه ی عزیزان! من یه مشکل تو مرحله ی 6 این بازی که jax vs sheeva هست دارم که قبل از شروع این مرحله بازی در حین دموی شروع بازی هنگ میکنه! بد جور کلافه شدم! کسی راه حلی داره؟

masoud1 آفلاین است

نوشته
    21
    بچه ها شما چجوری دارین بازی میکنید.بازی من رنگی میشه و کنده و بزور بازیو میشه دید.گرافیکم hd5656رادون و رم 6گیگ و cpu core 5i 2.5ghz
    خواهشا کمک کنی.کرکمم flt هستش

m2relax آفلاین است
    XFIRE ID: m2relax Steam ID: m2relax

نام
    Morteza
    نوشته
    686
    PCAndroid
    دوستان من داخل بازی در بعضی از محیط های مبارزه بازی آهسته میشه و نمیشه روان بازی کرد! راه حلی وجود نداره که بشه فریم بازی رو 30 قفل کرد؟؟!!

ShervinD آفلاین است

نوشته
    49
    PC
    بچه ها من نسخه full unlocked رو هم دانلود کردم تغییری نکرد بازی. باید همچنان منتظر پچ موند.
    kill3r، Ghost3d و hajihamed این را می پسندند.

mehsan آفلاین است

نوشته
    6
    واسه کسایی که بازی کند هست ربط مستقیم به گرافیک داره احتمال قوی .
    واسه منم کند بود که با تغییر کارت گرافیک الان روی بالاترین تنظیمات اصلا مشکلی ندارم
    در ضمن گرافیکم هم همچین شاخ نیست به قول این مایه دارا اصلا به درد بازی هم نمی خوره

نقل قول نوشته شده توسط Jim_raynor مشاهده نوشته
    یعنی واقعا هیچ کس این مشکل رو نداشته ؟
    منم مشکل side by side
    داشتم که توی این سایت توضیح داده و مشکلم حل شد
    امیدوارم اگه تا حالا مشکلتون حل تشده به دردتون بخوره
    Altair9502، DMC-X360، amir2100 و 1 نفر دیگر این را می پسندند.

صفحه 18 از 36 اولاول ... 8161718192028 ... آخرآخر