Company of Heroes 2 | Multiplayer

درود
آنلاین بازی همونطور که میدونین کرک شده (لینک 2) دوستان آیدیشونو بذارن اینجا که بازی کنیم
اول کرک مولتی رو دانلود کنین و کپیش کنین تو محل نصب بازی
بعد استیم رو اجرا کنین اگه اکانت ندارین یکی بسازین
از قسمت add game بازی رو پیدا کنین و اضافه کنین به لیست بازهای استیمتون
95429536382499772706.jpg

90798965509287774216.jpg

بازیرو از داخل استیم اجرا کنین بقیش هم طبق عکس معلومه: Online & Skirmish > Custum Match
85867319437503887499.jpg
00905159455827678059.jpg
14669479669920111121.jpg
درضمن آپدیت 1 و 2 برای منکه مولتی جواب نمیده نریزین بهتره
rezarazor

آخرین ویرایش:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
من می‌خوام CDKey بازی رو بخرم ولی تمایلی ندارم که کل بازی رو از استیم دانلود کنم. پیر می‌شم (یا بهتره بگم پیرتر می‌شم :-?)

سوال:
1- آیا می‌شه از دیسکی که توی بازار هست استفاده کرد و بازی رو توی آدرس مناسب اینستال کرد تا با استیم هم کار کنه؟
2- آیا کسی از بچه‌هایی که اوریجینال دارن هست که توی تهران باشه و من یک مزاحمت کوچیک براش داشته باشم و یک نسخه از Steam backup ایشون (backup از CoH2) ازش بگیرم؟ ;;)

آخرین ویرایش:

uori

کاربر سایت
Oct 18, 2008
83
من دنبال کامندرهای جدیدی میگردم که تو فروشگاه استیم هستن من خودم اکانت استیم ندارم و بصورت افلاین بازی میکنم ولی شدیدا دنبال کامندرهای جدید میگردم .اپدیت 9704 و اون پک دی ال سی همراهش رو دارم ولی بعد از اون هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم تا اینکه تو فروشگاه استیم چند تا پیدا کردم و همچنین چند تا دی ال سی پک مربوط به theatre of war .اگه کسی داره یا جایی سراغ داره ممنون میشم بهم اطلاع بده.لیست این کامندر ها اینا هستن:CoH 2 - German Commander: Elite Troops Doctrine +CoH 2 - Soviet Commander: Soviet Industry Tactics +CoH 2 - Soviet Commander: Partisan Tactics +CoH 2 - German Commander: Luftwaffe Supply Doctrine +COH 2 - Soviet Commander: Urban Defense Tactics +COH 2 - Soviet Commander: Counterattack Tactics +CoH2 - German Commander: Mechanized Assault Doctrine +COH 2 - German Commander: Osttruppen Doctrine جمعا هشت تا کامندر جدید هستن بقیه کامندرها تو اون پک 9704 هستن که فراون پیدا میشه ولی اینا رو جایی ندیدم کسی اگه داره ممنون میشم اطلاع بده.

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
اگر کسی آنلاین (اوریجینال) بازی میکنه (؟) آی دی منو تو استیم ادد کنه
Pzt_Kami

سلام بر همه

منم ادد کنید منم تازه گرفتم تو تخفیف ها و تا حالا انلاینشو نرفتم فعلادارم داستانی میرم یاد بگیرم............

اگه خواستیدادد کنید تو امضام معلومه کدوم اکانتم بازی رو داره

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
انلاین این بازی بدجور به پینگ حساس و اگه پینگت بالای 80 باشه لذت بازی رو ازت می گیره!!!

چرت نگو مومن:d 24 ساعته داریم میزنیم با پینگ 300 هم باکی نداره.فقط تایم اوتی نباید داشتی باشی همین.پینگ بالا باشه فقط کمی تاخیر داره برای اجرای دستورات.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
چرت نگو مومن:d 24 ساعته داریم میزنیم با پینگ 300 هم باکی نداره.فقط تایم اوتی نباید داشتی باشی همین.پینگ بالا باشه فقط کمی تاخیر داره برای اجرای دستورات.
من که پینگ 120 بود نمی دونم چرا دستور میدادی درجا عکل نمی کرد نه که خیلی زیاد باشه ولی چطور بگم ادم احساس می کرد که dly داره

kharmagas4

کاربر سایت
Nov 28, 2018
50
نام
amir
خداییش که خیلی آسونه...باید استیم رو نصب کنید وعضو بشید و با حساب استیم بازیش رو بخرید و راحت مولتی و آنلاین بزنید البته مواقعی هم هست که رایگان میشه دانلود کرد اما برای استفاده بهتر از استیم ۵دلار بریزین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر