Square Enix : تمرکزمان دیگر بازی های AAA نیست ، از این پس بازی های موبایل

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
square-enix-logo.jpg

در طی یک سری تغییرات مدیریتی در کمپانی بازیسازی Square Enix ، این مدیر جدید اعلام کرد که هدفشان را از ساخت بازی های AAA به ساخت بازی هایی برای سیستم عامل های موبایل تغییر خواهند داد .

Darrell Gallagher که سابقا وظیفه مدیر عاملی استدیو بازی سازی Crystal Dynamics را بر عهده داشته حال طی تغییراتی مدیریتی مدیر عامل کمپانی Square Enix در شعبه های اروپا و امریکای شمالی شده است . David Anfossi که سابقا تهیه کننده اجرایی بازی Deus Ex : HR بود نیز حال مدیر عامل استدیو Eidos Montreal شده است و وظیفه ساخت بازی Thief را بر عهده دارد . مدیر عامل سابق Eidos Montreal یعنی Patrick Naud نیز حال وظیفه ساماندهی و ساخت سری بازی Hitman را بر عهده دارد .

طی همین تغییرات مدیریتی باعث شده است که سیاست کمپانی Square Enix در دو شعبه مذکور از ساخت بازی های AAA به ساخت بازی های برای موبایل و تبلت تغییر یابد .

اولین بازی انها برای موبایل /تبلت نیز بازی Deus Ex : The Fall که این تابستان عرضه و انتشار می یابد . بازی در سبک RPG بهمراه یک داستان درگیر کننده و جذاب .

منبع

Last edited by a moderator:

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
بازار کم زحمت و پرسود بازی های موبایل بیشترین ضربه رو به گیمر های حرفه ای زده :|
دهنشون سرویس !

آخرین ویرایش:

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
چی شد ؟ یکی برای من توضیح بده یعنی DX بعدی پر ؟ :|

به احتمال زیاد شاید .

چون گفتند دیگه میخوایم اکثر عناوین و فرنچایز هامون رو برای موبایل و تبلت بسازیم . البته اینا با شعبه ژاپنی فرق دارند ولی خب کلا شامل CRYSTAL DYNAMICS و Eidos و IO میشند که خب واقعا حیف هستند .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
نه بابا من فکر نکنم ، غلط می کنن رسما . اونا زیر نظر Eidos ـن که البته جزیی از Square هست ولی فکر نکنم منظورشون این باشه :| کی میاد DX رو موبایل بزنه یا Tomb Raider ؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
حداقل سری Tomb Raider رو ادامه بدن ، دیگه هرکاری میخوان بکنن:(
من با این سری کلی خاطره دارم حیف واقعا ... =((

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
کی میاد DX رو موبایل بزنه یا Tomb Raider ؟

اولی رو زدن ، دومی هم خدا کریمه .:d

البته این خبر یکمم مشکوک میزنه . الان بازی Thief قرار عرضه بشه که یک بازی AAA هست . HITMAN جدید هم که خیلی وقته تایید شده و حتی دوتا هم دارن ازش میسازن یکی تحت نظر IO و اون یکی رو نمیدونم . غیر اینا امکان نساختن ادامه ای برای Tomb Raider هم یک چیز غیر ممکن هست وگرنه مرض نداشتن ریبوت کنن سری رو .

در کل فکر کنم میخوان بگن زدیم تو خط موبایل و تبلت وگرنه هنوزم بازی های AAA میسازن .

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
Square Enix فرنچایزهای بزرگی نظیر Final Fantasy، Deus Ex، Tomb Raider، Thief، Hitman و ... داره و اگر بخواد همچین کاری کنه، به‌نظرم واقعاً حیفه. البته مگه الآن روی یه iP جدید به نام Murdered: Soul Suspect کار نمی‌کنه؟

@ وحید (TyrioN):
اگه می‌شه خبرهایی را که قرار می‌دی، رنگشو تغییر نده. چون الآن من از قالب تیره استفاده می‌کنم، نوشته‌هات خوب دیده نمی‌شن.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
نوشته روی بازی های موبایل تمرکز می کنن نه اینکه بازی های AAA شون رو ول کنن. واضح هم نگفته ممکنه این تمرکز مقطعی باشه چون فعلا دارن چند تا بازی برای موبایل می سازن گویا. ضمنا این خبر ربطی به اسکوئر انیکس ژاپن که فاینال فانتزی می سازه نداره و شاخه امریکای شمالی و اروپاشون اعلام کرده.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
آره راست میگه خدایش خیلی تو این نسل زحمت کشیدن یه FF versus می خوان بدن بیرون الان توی ساله 7 ام هستیم هنوز دارن روش زحمت میکشن..!! LOL خدا وکیلی..!!اینا جایه کمپانیهای بزرگ بودن چیکار میکردن.؟؟!!!واقعا خیلی گردن ما حق دارن خدا عمری بده بتونم Versus رو واسه نوه و نتیجه ام run کنم :(

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
اگه می‌شه خبرهایی را که قرار می‌دی، رنگشو تغییر نده. چون الآن من از قالب تیره استفاده می‌کنم، نوشته‌هات خوب دیده نمی‌شن.

چشم .
آره راست میگه خدایش خیلی تو این نسل زحمت کشیدن یه FF versus می خوان بدن بیرون الان توی ساله 7 ام هستیم هنوز دارن روش زحمت میکشن..!! LOL خدا وکیلی..!!اینا جایه کمپانیهای بزرگ بودن چیکار میکردن.؟؟!!!واقعا خیلی گردن ما حق دارن خدا عمری بده بتونم Versus رو واسه نوه و نتیجه ام run کنم :(

عزیز هم خودم ذکر کرد و هم دوستان که این صحبت اصلا ربطی به شاخه ژاپن SE که فاینال فانتزی ها و غیره رو میسازه ربطی نداره و این شاخه اروپا و امریکا هست .

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
عزیز هم خودم ذکر کرد و هم دوستان که این صحبت اصلا ربطی به شاخه ژاپن SE که فاینال فانتزی ها و غیره رو میسازه ربطی نداره و این شاخه اروپا و امریکا هست .

منظور شما رو فهمیدم ولی از بس دلم از این کمپانی مزخرف پره که اصلا خبری از اینا میشنوم انگار دارن بهم فحش میدن..!!!!هر دفعه سره ملت رو با یه چیز گرم میکنن تا فکرشون سمت versus نره..!!

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
این چند وقته تبلت و گوشی هوشمند و لمسی چند کلمه ایی که در مبحث بازی حالم میگیره
مثل بلای آسمانی سر خوره های بازی نازل شده

سیاست کلی هست و اتفاقا به بخش ژاپن هم ربط داره ولی نکته مهم اینه که قرار نیست یک روزه به این سمت بره یا کلا ول کنه
از خبر اینجور برمیاد که کم کم به سمت سوی موبایل حرکت میکنن و بازی های بزرگ خودشون کمتر میکنن و بیشتر بازی موبایل میدن
اتفاقا بازار ژاپن مستعد ترین جا برای همین بازار تبلت و گوشی هوشمند هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر