صحبت های دان متریک دربازه ی xbox one:ارزش کنسول بسیار بیشتر از قیمت تعیین شده

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
درود
20130527_xbox_one.jpg
قیمت xbox one در مراسم e3 هفته گذشته تایید شد.این کنسول با قیمت $499 / £429 به بازار عرضه خواهد شد.این در حالیه که رقیب این شرکت یعنی سونی قیمت کنسول ps4 با قیمت کمتر از xbox one عرضه خواهد کرد.در مصاحبه ای که تلوزیون Bloomberg TV با آقای دان متریک(مدیر بخش سرگرمی های ماکروسافت ) داشته.ایشون گفتند:

قیمت کنسول xbox one کمتر از قیمتی هستش که بسیاری از تحلیلگران گفتن.همچینین xbox one ارزش بسیار بیشتری از مبلغی که مشتریان این کنسول برای اون پرداخت میکنند خواهد داشت.

شما به محصولات مدرنی که این روز ها تولید میشوند نگاه کنید.499$ دلار مضحک نیست؟.ما در حال ارایه محصولی به مردم هستیم که ارزش بسیار بیشتری بالغ بر چندین هزار دلار بیشتر از پولی که برای کنسول پرداخت میکند هستش
.
در همین حال فیل اسپنسر تحلیل گر انگلیسی گفته است:
مصرف کنندگان وقتی ارزش xbox one را خواهند فهمید که این کنسول عرضه شده باشه و قفسه خرده فروشان خالی از کنسول باشه
66-Mattrick.jpg
220px-Phil_Spencer.jpg

منبع:
Gamespot
.

آخرین ویرایش:

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
تایید می کنم حرف ایشونو من تا حالا دو چیز از ایکس وان فهمیدم که بد جوری قویش کرده
۱-cloud
2-بودن یک اچ دی ام آی اضافه که ps4 فاقد اچ دی ام آی اضافه هست معلوم نیست حالا hdmi in ایکس وان کارش چی هست برا خیلیا مثه خودم سواله ....
این دو تا بهانه ای که آوردم دلایل کوچک ۱۰۰ دلار گرون تر بودن ...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
تایید می کنم حرف ایشونو من تا حالا دو چیز از ایکس وان فهمیدم که بد جوری قویش کرده
۱-cloud
2-بودن یک اچ دی ام آی اضافه که ps4 فاقد اچ دی ام آی اضافه هست معلوم نیست حالا hdmi in ایکس وان کارش چی هست برا خیلیا مثه خودم سواله ....
این دو تا بهانه ای که آوردم دلایل کوچک ۱۰۰ دلار گرون تر بودن ...
البته حرفش درسته+یک kinect+کلی برنامه های مختلف.مثل خرید پیتزا :dو....ولی هیچ کدوم از این قابلیت ها تو ایران به درد نمیخورن

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
البته حرفش درسته+یک kinect+کلی برنامه های مختلف.مثل خرید پیتزا و....ولی هیچ کدوم از این قابلیت ها تو ایران به درد نمیخورن

چه پیتزاهایی می شه خرید من قصد مهاجرت دارم اگه پپرونی داره ک اکس باکس وان بخرم اگه نه که همون پلی 4! :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سخت افزارش ضعیفه نسبت به رقیب.
100$ گرونتره نسبت به رقیب.
کنترلرش 10$ // // // // //.
هزینه اشتراکش 10$ گرونتر // // // //.
سخت افزارشون توی 20 کشور بیشتر کار نمیکنه.
1000 و 100 رقم محدودیت داره برایGamer و Developer.

Value این کنسول چیشه دقیقا؟

آخرین ویرایش:

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
مصرف کنندگان وقتی ارزش xbox one را خواهند فهمید که این کنسول عرضه شده باشه و قفسه خرده فروشان خالی از کنسول باشه
چه اعتماده به نفسی داره.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر