PlayStation Dont Starve | PS4

بازی Dont Starve یک بازی کم حجم ماجرایی و استراتژیک جدید توسط کمپانی Klei Entertainment برای کامپیوتر ساخته شده است. بازی Dont Starve یک بازی Survival در دنیایی که علم و جادو با هم آمیخته شده اند می باشد. شما در نقش Wilson به عنوان یک دانشمند هستید که توسط دیو به دام افتاده و به این دنیای عجیب وارد شده اید. شما باید با استفاده از محیط و موجودات اطراف خود راه فراری برای خودتون بسازین و به خانه برگردید.در بازی Dont Starve شما به جهانی پر از موجودات عجیب و غریب ، خطرات و شگفتی های غریب و ناشناخته گام نهاده اید. شما باید با استفاده از وسایل اطراف خود راز و رمز بقای خود در این جهان رو بدست بیاورید.
برای PS4 به صورت انحصاری هست.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
تعریف این بازی رو جدیدا خیلی شنیدم! یعنی یکی از دوستان تازه شروعش کرده،خودش رو رسما داره خفه میکنه و میگه جزو TOP 10ـش میباشد! :d
ولی اینجا که...پرنده پر نمیزنه! :d برای پلاس هم که مجانیه! :d
دوستانی که بازی کردن،یکم بیان بگن اوضاع بازی چطوره؟ خوششون اومده؟کف کردن؟ حال نکردن؟ :d
یکم دست از سر اون کیلزون بردارید،به بقیه ی بازی ها هم برسید:-"

ماه دیگه هم ایزاک میاد،اون رو کسایی که کنسول گرفتن همینجوری از کنارش نگذرنا! :d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
تعریف این بازی رو جدیدا خیلی شنیدم! یعنی یکی از دوستان تازه شروعش کرده،خودش رو رسما داره خفه میکنه و میگه جزو TOP 10ـش میباشد! :d
دوستانی که بازی کردن،یکم بیان بگن اوضاع بازی چطوره؟ خوششون اومده؟کف کردن؟ حال نکردن؟ :d

خيلي عاليه، اولش سريع بايد دنبال چوب و سنگ و.. بري تا يه جا براي اتيش درست كني چون شب ها هيولا ها ميان بيرون، بعد كه كمي پيشروي كردي ميتوني ايتم هاي جديد بسازي مثل چوب ماهي گيري و ...
ميتوني تله بسازي مثلا براي خرگوش گرفتن بايد تله بسازي و بعدش هويج بزاري داخلش كه بگيريشون.
بعضي كار هاي كه انجام ميديد يا غذا هايي كه ميخوريد باعث ميشه كاراكتر كم كم ديوانه بشه و توهم ببينه:d كه با زدن ريش و خوابيدن ميشه از توهم راحت شد.
كم كم كه جلو تر رفتي بايد ديوار بسازي ، جعبه براي ايتم ها و غذا ها.
يه چيزي كه مهمه زمستان هستش:d قبل اينكه برسه اول بايد دماسنج بسازيد كه بدونيد كي مياد و بايد غذا جمع كرده باشي اگر جمع نكرده باشي ميميري.
اگر بميري بازي تموم ميشه اما يك جاهايي داره مثل قبر بايد از اكتيو كرده باشي، ميتوني يك بار ديگه زنده بشي.
قسمت داستاني رو نميدونم چجوري ميشه شروع كرد

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
صادق خوشم مياد بعضي مواقع خيلي شيك و قشنگ موارد مهم و هيجان انگيز گيم پلي رو اسپويل مي كني :|:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی پیشتر روی PC اومده بود
احتمالا روی ویتا هم بده اخرسر

به نظره من یکی از بدترین مشکلاتش اینکه پلات نداره ! همچین بازی ساده ای هم نیست که براش پلات نزاشتن !!!

منم امروز شروع کردم . توی Pc بازی نکرده بودم اما تعریفش رو شنیده بودم . کلا یه 4-5 ساعتی رفتم فقط basic بازی دستم اومده هنوز کلی چیز هست که توش کشف نکردم D:
ملت هم stream های از این بازی میکنن بد نیست ببینید. یکی بود دیشب 250 تا viewer داشت و بازی هم داشت توضیح میداد چطوری بازی کنیم !

کلا بازی خیلی خیلی خوبی هست
چه شود ماه اینده که Isaac میاد ! من Isaac رو توی PC حوالی 35 ساعت فقط روی steam زدم D:

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران

خوبه:D اولش یهو وسط یه جا بیدار می شی بعد باید برای شب آماده بشی >:) بعد بری دنبال غذا و چوب و سنگ (سنگ مخصوص البته یعنی سنگ چخماخ یا چخماق تا آتیش درس کنی برا سب)و ... بعد شب یه مشعل درس می کنی تا شب تموم شه#:-s بعد میری دنبال وسایل برای ساخت کلنگ و تبر و این چیزا :-" کلنگ و که ساختی میری سنگ ها رو خرد می کنی و با تبرم درختا رو قطع می کنی :D و ........
بعد باید برا خودت لباس و ذره و این چیزا درس کنی و در آخر یه ماشین اختراع :| این ماشین و که ساختی کم کم دستت تو ساختن وسایل بیشتر باز می شه و هی اختراع می کنی تا ....:D

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
فقط خرگوش هارو ميگيريد نكشديشون :d بزاريد داخل جعبه براي زمستان...
بهترين راه براي زنده موندن اينه كه قسمتي كه بوفالو ها و خرگوش ها هستن روپيدا كنيد ، اونجا مزرعه درست كنيد بازي خيلي راحت ميشه.
با بيل درخت ها و ميوه و... بياريد نزديك خودتون.
فک میکنم قبلا برای pc اومده!!

- - -ویرایش - - -

مهم ترین ایراد بازی نداشتن تروفی پلات هستش :d
از اونجا که تموم کردن کامل بازی تقریبا ۱۰۰ ساعت زمان می خواد!
منظور بر روي كنسول هاس مگر نه خودم براي pc دارمش:d

آخرین ویرایش:

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
بهترين راه براي زنده موندن اينه كه قسمتي كه بوفالو ها و خرگوش ها هستن روپيدا كنيد ، اونجا مزرعه درست كنيد بازي خيلي راحت ميشه.
منظور بر روي كنسول هاس مگر نه خودم براي pc دارمش:d
یه راهنما واسه این بازی بنویس:d
به نظر حرفه ای میای تو این بازی :d
اینجوری که تعریف کردی باید بازی رو سر وقت برم ... بامزه ست !

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا

این چیزا رو حال میده ادم خودش بفهمه

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
سلام.دوستان یه سوالی داشتم..یکی از دوستام بازی رو دانلود کرده ولی میگه نمیتونه بره داخل بازی و روی بازی عکس قفل هستش البته به گفته خودش ابدیت بازی رو هم نگرفته.من بهش گفتم بازی رو پاک کنه و دوباره بگیره.بنظر شما مشکل از چی بوده!!:-/

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
سلام.دوستان یه سوالی داشتم..یکی از دوستام بازی رو دانلود کرده ولی میگه نمیتونه بره داخل بازی و روی بازی عکس قفل هستش البته به گفته خودش ابدیت بازی رو هم نگرفته.من بهش گفتم بازی رو پاک کنه و دوباره بگیره.بنظر شما مشکل از چی بوده!!:-/
بازی که اصلا آپدیت نداره!
پاکش کنه دوبار بگیره بلکه درست شد حجمش هم کمه!

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
من خودم اين بازي رو قبلا رو PC انجام دادم بازي خيلي گستردس يه چيزي مثل Terraria ! با DLC هاي جديدش هم كه غار و موجودات بيشتري رو بهش اضافه ميكنه بازي سخت تر و پيچيده تر ميشه! جريان كلي بازي به اينصورته كه شما رو يه نفر توي اي جنگل گير انداخته و بايد دووم بياريد ! شما ٣ تا فاكتور اصلي داريد : گشنگي ! خواب و Health ! ميشه گفت دشمن اصلي بازي تاريكي هست ! توي تاريكي موجوداتي بهتون حمله ميكنه ولي شما بايد با چوب و سنگ براي خودتون اتيش درست كنين و شب رو سر كنيد ! براي گشنگي ميتونيد از ميوه هاي درخت ها و گوشت حيونا با گذاشتن تله استفاده كنين! براي مثال يه ديگ هست كه يك سري چيزها براي ساختش نيازه كه وقتي ساختيد ميتونين مثلا گوشت با هويج با سيب زميني كه خوردنشون به صورت تك تك تاثيري نداره باهم بپذيد و يه غذاي درست درمون درست كنيد! و خيلي چيزهاي ديگه ! بازي واقعا ارزش يكبار تجربه رو داره!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من خودم اين بازي رو قبلا رو PC انجام دادم بازي خيلي گستردس يه چيزي مثل Terraria ! با DLC هاي جديدش هم كه غار و موجودات بيشتري رو بهش اضافه ميكنه بازي سخت تر و پيچيده تر ميشه! جريان كلي بازي به اينصورته كه شما رو يه نفر توي اي جنگل گير انداخته و بايد دووم بياريد ! شما ٣ تا فاكتور اصلي داريد : گشنگي ! خواب و Health ! ميشه گفت دشمن اصلي بازي تاريكي هست ! توي تاريكي موجوداتي بهتون حمله ميكنه ولي شما بايد با چوب و سنگ براي خودتون اتيش درست كنين و شب رو سر كنيد ! براي گشنگي ميتونيد از ميوه هاي درخت ها و گوشت حيونا با گذاشتن تله استفاده كنين! براي مثال يه ديگ هست كه يك سري چيزها براي ساختش نيازه كه وقتي ساختيد ميتونين مثلا گوشت با هويج با سيب زميني كه خوردنشون به صورت تك تك تاثيري نداره باهم بپذيد و يه غذاي درست درمون درست كنيد! و خيلي چيزهاي ديگه ! بازي واقعا ارزش يكبار تجربه رو داره!

Sent from my iPhone using Tapatalk
همون شبه اول خیلیا میمرن D: لول
بازی ارزه 100 بار تکرار رو داره بلکه دستش بیاد ادم

راه بیفتین حله ! فقط اوله بازی جمع و جور کردنش یکم سخته اگه وارد نباشید. بعدش خوب میشه ( البته نه اینکه اسون بشه D: اصلا بازی اسونی نیست ) بعد از اینکه سری science machine ها رو درست کردید تازه پیچیدگی بازی شروع میشه
خیلی معتاد کنندس ×_×

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
واقعا بازی فوق العاده ای هستش! من 4 روز پیش دانلودش کردم، از وقتی دارمش کلا Killzone و Resogun رو گذاشتم کنار....تا به حال به 8 روز هم رسیده Survival ام...خیلی حال میده....فقط یه اشتباه کوچیک به فنا میده آدمو....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر