GRID 2 - Multiplayer |PC

بنام خدا
باسلام
با توجه به انتشار کرک multiplayer بازی grid 2 در این تاپیک به بحث و تبادل نظر در مورد قسمت آنلاین خواهیم پرداخت.
ابتدا نحوه کرک کردن رو قرار میدم بعد از اون هرکس مایل بود آیدی استیم خودش رو برای بازی اعلام کنه!

• بازی را نصب کنید (نسخه Reloaded پیشنهاد میشود).
  • کرک مولتی پلیر (Steamworks Fix) بازی را از اینجا دانلود کنید
  • استیم را دانلود، نصب و آپدیت کنید.
  • آخرین نسخه گرین لوما را دانلود کرده و در محل نصب استیم بریزید و سپس آن را اجرا کنید.
  • بازی را اجرا کنید.
  • برای هاست شدن این مسیر را دنبال کنید: GRID Online => Events => Online => Online Custom Event => Create Game و سپس دوستان خود را دعوت کنید.
  • برای جوین شدن به بازی دیگران این مسیر را دنبال کنید: GRID Online => Events => Online => Online Custom Event => Custom Match => Search و به یکی از بازیهای پیدا شده جوین شوید.

آخرین ویرایش:

miladthug

کاربر سایت
Sep 8, 2012
137
نام
میلاد
عزيزم هميشه يادت باشه به نويسنده اصلي مطلب احترام بذاري و فرهنگ خودتو با ذكر كردن منبع نشون بدي. منبع اين مطلب اينجاست:

بازی‌وود | آموزش آنلاین بازی کردن GRID 2

بله شما درست میگی منم قصد بی احترامی نداشتم فایل ها هم خراب بود من دوباره اپلود کردم بعدشم منبع رو شما اشتباه ذکر کردی خود این سایت هم کپی کرده ! پس بهتر بود اول کامل میگشتی بعد جواب میدادی قصد من هم فقط جمع کردن اونایی بوده که دوست دارن انلاین این بازی رو انجام بدن ! موفق باشی ;)

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
منم نميخواستم ناراحتت كنم ولي اين موضوع رو بايد ميگفتم تا در پستهاي بعديت اين كار رو بكني. بايد احترام زحمتي كه نويسنده اصلي مطلب ميكشه نگه داشته بشه. با ذكر كردن منبع هم هيچ كسر شاني از كسي نميشه و تازه نشون ميده چقدر اون شخص فرهيختست. اين آموزش رو هم من خودم ديشب نوشتم و گذاشتم تو سايتم بازي‌وود و تعجب ميكنم كه چرا شما ميگي اون سايته هم خودش كپي كرده!!!

در ضمن اين گرين لومايي كه شما لينكشو عوض كردي و گذاشتي ورژن 2.6.2 هست كه خيلي قديميه و كار نميكنه. الان ورژن 2.7.1 اومده.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
تا اونجائی که من میدونم خیلی وقته که بازیهائی که تحت استیم میاد،با یه SteamWorks Crack میشه مولتی زد.حرکت ابتکاری نیست که بعضی سایتها به نام خودشون تموم میکنن چون اول تاپیکشو زدن.فقط کافیه که اسم بازی+ SteamWorks رو گوگل کنین. اما شما هم حداقل باید متن پستت رو عوض میکردی تا جای اعتراض نباشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر