TITANFALL | PC

پس از مدت ها سکوت، استدیوی Respawn Entertainment اعلام کرد، بازی که مدتی است بر روی آن کار می کنند، عنوانی با نام Titanfall است.

47013d1373805656-ta.jpg

بر اساس شنیده ها دلیل عدم توسعه ی بازی برای Playstation کوچک بودن تیم است و آنها قصد ندارند با افزایش کمیت از کیفیت بازی بکاهند.

این بازی بازی برای پلتفرم‌های PC و Xbox One و Xbox 360 در حال توسعه است. البته نسخه ی X360 به طور جداگانه و با تیمی زیر نظر تیم اصلی توسعه میابد. این بازی ابتدا قرار بود نسل فعلی را هدف قرار دهد، اما پس از توسعه سنجی ها و مشاهده ی کاستی های این نسل، سازندگان بازی تصمیم بر ساخت این بازی برای نسل بعدی گرفتند. پس از این تصمیم بود که استیدیو بازی ماکروسافت را بستری مناسب جهت توسعه ی بازی خود یافتند.

این بازی برای پردازش فیزیک و هوش مصنوعی خود از سیستم فضای ابری (Cloud) ماکروسافت استفاده خواهد کرد.

اساس بازی بر شوتر اول شخص و همچنین مبارزات میان ربات هایی با نام تایتان است. تایتان ها بر خلاف ابعاد بزرگشان بسیار سریع و چابک هستند. هر کدام از ربات های بازی 7متر و 32سانتی متر معادل 24 فوت بلندی دارند.

شخصیت های بازی با نام خلبان شناخته می شوند. آنها با استفاده از جت پکی که بر پشتشان دارند، میتوانند بر روی دیوار بدوند، پرش های بلند انجام بدهند و مناور مناسبی را نیز بر روی هوا انجام دهند. همچنین خلبان ها میتوانند بر روی دوش تایتان های دشمن بپرند و به نابود کردند سیستم های ناوبری آن، تایتان را منهدم سازند. هر خلبان می تواند از تعداد زیادی سلاح شامل انواع پیستول، مسلسل های سبک و سنگین و موشک انداز استفاده کند. اما اگر تازه به این سبک از بازی ها می پیوندید، خیالتان راحت! دیگر به سرعت CoD نخواهید مرد.

زمین های بازی نیز بسیار بزرگ هستند. به طوری که ادوات مورد نیزاز شما پس از درخواست پشتیبانی، توسط سفینه های پشتیبان بر روی زمین وسیع بازی ریخته می شود.

بازی از لحاظ گرافیکی نیز بسیار زیبا است. سازندگان بازی با یک بازنویسی موتور مشهور استدیوی والو یعنی Source Engine به چنین گرافیک نرم، زیبا و شلوغی رسیده اند. ازی به طور ثابت بر روی 60فریم بر ثانیه اجرا می شود. البته این دوباره نویسی دلیل کم کاری سازندگان نیست، بلکه آنها برای سریعتر کردن روند ساخت بازی و کاهش هزینه ها مجبور به این کار شدند.

بازی Titanfall دیگر هیچگونه بخش تک نفره ای نخواهد داشت. البته این به معنای عدم وجود Campaign برای بازی نیست. بلکه بخش داستانی بازی نیز به صورت چندنفهر اجرا می شود و شما برای پیشروی در آن باید همانند بخش چندنفره با دیگران این بخش را پیش ببرید. شاید این موضوع کمی عجیب باشد، اما این همان نوآوری است که از سازندگان نابغه ی سری بازی CoD انتظار داشتیم. کسانی که با بازی مدال افتخار زاده شدند، با بازی ندای وظیفه ایستادند و اکنون با این بازی گام های استوار خود به سمت جلو رو بر میدارند.

ناشرEA
توسعه دهندهRespawn Entertainment
پلتفرمPC,Xbox One, Xbox360
تصاویر بیشترتصاویر Titanfall
تاریخ انتشارمنتشر شد
تاپیک امتیازاتامتیازات TITANFALL
پیش‌نمایش بازیانقلاب تایتان ها
نقد بازی---------

سیستم مورد نیاز:
Minimum System Requirements
CPU: AMD Athlon X2 2.8GHz / Intel Core 2 Duo 2.4GHz
RAM:At least 4 GB
VGA:AMD Radeon HD 4770 with 512MB RAM or better / Nvidia GeForce 8800GT with 512MB RAM or better
DX: 11
OS:Windows Vista SP2 64-bit / Windows 7 SP1 64-bit / Windows 8 64-bit
HDD:At least 50 GB of free space
Network:512kbps down and 384kbps up or faster Internet connection
Recommended peripheral: Keyboard and mouse, Microsoft Gamepad

Network:512kbps down and 384kbps up or faster Internet connection

Attachments

• ta.jpg
    ta.jpg
    79.3 KB · مشاهده: 1,595
آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
دوستان لطفا یه سایت به من معرفی کنن که دیسک بازی رو ازش بخرم، 50گیگ دانلود کمر شکن هست واقعا :(

پ،ن: حجم دانلود از اوریجین 50gb هست یا 17gb !؟ من گیج شدم.

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
مستقیم از اریجین 51 گیگ با idm حدود 18.5 گیگ....
چطور اینقدر تفاوت در حجم داره ؟
اگه من از IDM دانلود کن دیگه نیاز نیست با اوریجین چیزی دانلود کنم؟ (بجز آپدیت و اینا...)
لینک اوریجین رو چطور به IDM بدم !؟
ممنون.

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
چطور اینقدر تفاوت در حجم داره ؟
اگه من از IDM دانلود کن دیگه نیاز نیست با اوریجین چیزی دانلود کنم؟ (بجز آپدیت و اینا...)
لینک اوریجین رو چطور به IDM بدم !؟
ممنون.
تفاوت حجمش بیشتر بخاطر فایل های صدای بازی که فشرده نیستن(با این کار حجم بازی زیادتر شده ولی منابع کمتری رو از سی پی یو میگیره) درکل از 50 گیگه بازی 30 و خرده ایش فایل های صوتی هست....

روش دانلود با idm هم فکر کنم صفحه ی اول اینجا باشه اگر نبود صفحه ی اول تاپیک bf4 هست....

فقط اگه با idm دانلود کنی یه فایل zip بهت میده که از فشرده در اوردنش یکم طول میکشه.....

persiankings8

کاربر سایت
Jan 8, 2013
163
نام
Amir
دوستان من تقریبا بیشتر تاپیک رو گشتم.(کل تاپیک رو نگشتم اگه راستشو بخواین!:d)
من تو Origin خیلی تازه واردم.اولین باره که دارم باهاش کار میکنم.میخواستم اگه میشه یکی بهم بگه چطوری میشه با IDM بازی دانلود کرد تا حجم بازی پایین بیاد؟
آخه 50G یکمی زیاده!
اگه میشه کامل توضیح بدید.
ممنون.

DEZMOND1476

کاربر سایت
Aug 5, 2010
229
نام
DEZi
دوستان من تقریبا بیشتر تاپیک رو گشتم.(کل تاپیک رو نگشتم اگه راستشو بخواین!:d)
من تو Origin خیلی تازه واردم.اولین باره که دارم باهاش کار میکنم.میخواستم اگه میشه یکی بهم بگه چطوری میشه با IDM بازی دانلود کرد تا حجم بازی پایین بیاد؟
آخه 50G یکمی زیاده!
اگه میشه کامل توضیح بدید.
ممنون.
IDM و باز می کنی میری داخل Options تو تب general گزینه Add browser میزنی بعد میری ادرس نصب اریجین این 2 تا رو ادد می کنی
Origin.exe و Originclientservice.exe
بعد از اینکه ادد کردی تیک هر دورو میزنی, اوکی می کنی از الان به بعد رو هر بازی داخل اریجین که دانلود و بزنی از طریق IDM می گیره با حجم کمتر و سرعت بیشتر :d;)

در ضمن دوستانی که بک اپ بازیرو می خوان من در خدمتمb-)

persiankings8

کاربر سایت
Jan 8, 2013
163
نام
Amir
IDM و باز می کنی میری داخل Options تو تب general گزینه Add browser میزنی بعد میری ادرس نصب اریجین این 2 تا رو ادد می کنی
Origin.exe و Originclientservice.exe
بعد از اینکه ادد کردی تیک هر دورو میزنی, اوکی می کنی از الان به بعد رو هر بازی داخل اریجین که دانلود و بزنی از طریق IDM می گیره با حجم کمتر و سرعت بیشتر :d;)

در ضمن دوستانی که بک اپ بازیرو می خوان من در خدمتمb-)

دستتون درد نکنه درست شد ولی یه چندتا سوال دیگه هم دارم.
الان که داره دانلود میکنه اسم فایل titanfall_pc_patch__ww_beta_13__1275 اینه.باید همین باشه؟
بعدش باید فایل رو تو پوشه بازی هام سیو کنم؟
ممنون

آخرین ویرایش:

k1_24

کاربر سایت
Apr 28, 2013
271
نام
Kayvan
دستتون درد نکنه درست شد ولی یه چندتا سوال دیگه هم دارم.
الان که داره دانلود میکنه اسم فایل titanfall_pc_patch__ww_beta_13__122775 اینه.باید همین باشه؟
بعدش باید فایل رو تو پوشه بازی هام سیو کنم؟
ممنون

تو پوشه TITANFALL در Origin Games اکسترکت کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر