TITANFALL | PC

پس از مدت ها سکوت، استدیوی Respawn Entertainment اعلام کرد، بازی که مدتی است بر روی آن کار می کنند، عنوانی با نام Titanfall است.

47013d1373805656-ta.jpg

بر اساس شنیده ها دلیل عدم توسعه ی بازی برای Playstation کوچک بودن تیم است و آنها قصد ندارند با افزایش کمیت از کیفیت بازی بکاهند.

این بازی بازی برای پلتفرم‌های PC و Xbox One و Xbox 360 در حال توسعه است. البته نسخه ی X360 به طور جداگانه و با تیمی زیر نظر تیم اصلی توسعه میابد. این بازی ابتدا قرار بود نسل فعلی را هدف قرار دهد، اما پس از توسعه سنجی ها و مشاهده ی کاستی های این نسل، سازندگان بازی تصمیم بر ساخت این بازی برای نسل بعدی گرفتند. پس از این تصمیم بود که استیدیو بازی ماکروسافت را بستری مناسب جهت توسعه ی بازی خود یافتند.

این بازی برای پردازش فیزیک و هوش مصنوعی خود از سیستم فضای ابری (Cloud) ماکروسافت استفاده خواهد کرد.

اساس بازی بر شوتر اول شخص و همچنین مبارزات میان ربات هایی با نام تایتان است. تایتان ها بر خلاف ابعاد بزرگشان بسیار سریع و چابک هستند. هر کدام از ربات های بازی 7متر و 32سانتی متر معادل 24 فوت بلندی دارند.

شخصیت های بازی با نام خلبان شناخته می شوند. آنها با استفاده از جت پکی که بر پشتشان دارند، میتوانند بر روی دیوار بدوند، پرش های بلند انجام بدهند و مناور مناسبی را نیز بر روی هوا انجام دهند. همچنین خلبان ها میتوانند بر روی دوش تایتان های دشمن بپرند و به نابود کردند سیستم های ناوبری آن، تایتان را منهدم سازند. هر خلبان می تواند از تعداد زیادی سلاح شامل انواع پیستول، مسلسل های سبک و سنگین و موشک انداز استفاده کند. اما اگر تازه به این سبک از بازی ها می پیوندید، خیالتان راحت! دیگر به سرعت CoD نخواهید مرد.

زمین های بازی نیز بسیار بزرگ هستند. به طوری که ادوات مورد نیزاز شما پس از درخواست پشتیبانی، توسط سفینه های پشتیبان بر روی زمین وسیع بازی ریخته می شود.

بازی از لحاظ گرافیکی نیز بسیار زیبا است. سازندگان بازی با یک بازنویسی موتور مشهور استدیوی والو یعنی Source Engine به چنین گرافیک نرم، زیبا و شلوغی رسیده اند. ازی به طور ثابت بر روی 60فریم بر ثانیه اجرا می شود. البته این دوباره نویسی دلیل کم کاری سازندگان نیست، بلکه آنها برای سریعتر کردن روند ساخت بازی و کاهش هزینه ها مجبور به این کار شدند.

بازی Titanfall دیگر هیچگونه بخش تک نفره ای نخواهد داشت. البته این به معنای عدم وجود Campaign برای بازی نیست. بلکه بخش داستانی بازی نیز به صورت چندنفهر اجرا می شود و شما برای پیشروی در آن باید همانند بخش چندنفره با دیگران این بخش را پیش ببرید. شاید این موضوع کمی عجیب باشد، اما این همان نوآوری است که از سازندگان نابغه ی سری بازی CoD انتظار داشتیم. کسانی که با بازی مدال افتخار زاده شدند، با بازی ندای وظیفه ایستادند و اکنون با این بازی گام های استوار خود به سمت جلو رو بر میدارند.

ناشرEA
توسعه دهندهRespawn Entertainment
پلتفرمPC,Xbox One, Xbox360
تصاویر بیشترتصاویر Titanfall
تاریخ انتشارمنتشر شد
تاپیک امتیازاتامتیازات TITANFALL
پیش‌نمایش بازیانقلاب تایتان ها
نقد بازی---------

سیستم مورد نیاز:
Minimum System Requirements
CPU: AMD Athlon X2 2.8GHz / Intel Core 2 Duo 2.4GHz
RAM:At least 4 GB
VGA:AMD Radeon HD 4770 with 512MB RAM or better / Nvidia GeForce 8800GT with 512MB RAM or better
DX: 11
OS:Windows Vista SP2 64-bit / Windows 7 SP1 64-bit / Windows 8 64-bit
HDD:At least 50 GB of free space
Network:512kbps down and 384kbps up or faster Internet connection
Recommended peripheral: Keyboard and mouse, Microsoft Gamepad

Network:512kbps down and 384kbps up or faster Internet connection

Attachments

• ta.jpg
    ta.jpg
    79.3 KB · مشاهده: 1,595
آخرین ویرایش:

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
مپ هاش چقدن ؟
من فقط bf3 رو اوریج داشتم تو این سبک اونم که 32vs32 بود D:
یکم واسم کم بود وقتی دیدم فقط 12 نفر هستن ولی وقتی گفتین 12 نفر دیگه یا همون بوت ها هسن باز بهتر شد
در تکمیل حرف دوستمون، مپ ها رو اگه بخوایم از نظر وسعت زمین در نظر بگیریم، به خاطر اکشن فوق سریع و 12 نفره بودن، تقریبا کوچیک هستن ولی چندلایه بودن مپ ها و همین که تو هر سوراخ سنبه ای میشه بالا رفت، به نظر خیلی بزرگ میرسه و هیچ کمبودی حس نمیشه حتی بسیار هم اندازه و ایده آل هستند. حتی انتخاب پلیرها به صورت 12 نفره و هم بسیار هوشمندانه هست.

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
کسی جواب منو نمی ده
کسایی مثل شما که این جور سوال رو میپرسن معمولا دنبال جواب نیستن، اگه بهشون بگی نه، بعدا میگن: "ما رو Ultra بازی کردیم! تو هیچی نمیفهمی" اگه بگی هم آره که دروغ محض هست.
این بازی هم برای الترا به 3 گیگ Vram علاوه بر گرافیک خوب، نیاز داره. سیسمتون هم برای این بازی بسیار ضعیف هست.

sina shirdel

کاربر سایت
Sep 3, 2013
40
کسایی مثل شما که این جور سوال رو میپرسن معمولا دنبال جواب نیستن، اگه بهشون بگی نه، بعدا میگن: "ما رو Ultra بازی کردیم! تو هیچی نمیفهمی" اگه بگی هم آره که دروغ محض هست.
این بازی هم برای الترا به 3 گیگ Vram علاوه بر گرافیک خوب، نیاز داره. سیسمتون هم برای این بازی بسیار ضعیف هست.

به هر حال ممنون

milad1376

عضو جدید
Jun 9, 2012
90
نام
میلاد
سلام من این نسخه 48 ساعتی دارم الان بازی دانلود شده بازی می گه update داره بعد که update می زنم میگه بازی اپدیته بعد دوباره play می زنم میگه بازی update داره

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
اقا این بازی با 60 کیلوبایت سرعت دانلود اینترنت 512 مخابرات نمیشه بازی کرد ؟ مشکل پینگ ندارم چون تو bf4 پینگم 80 هست ( سرور المان و فرانسه و انگلیس )
دوستام بهم گفتن نت کد بازی کمتر شده و میشه بازی کرد

Dark Espirro

کاربر سایت
Mar 12, 2014
65
نام
محمد
3655549341.png

با این نت میشه بازی کرد؟

سوال داره این واقعا؟! :D بله میشه

منم هستم ، SilentRage131
دوستان یه مشکلی برام پیش اومده، من دیروز بک آپ بازی رو ریختم.بکاپم یه کمی قدیمی بود واسه همین بازم دانلود کرد.بهر حال تموم شد رفتیم تو بازیو 1 2 دست هم بازی کردم.ولی امروز به طور کاملا خودجوش بازی has stopped working میده!من هم نمیدونم به چه دلیلی!

آخرین ویرایش:

EMINƎM

کاربر سایت
Jul 19, 2012
19
نام
Sina
سلام
به نظرتون تایتان فال رو این سیستم اجرا میشه ? کسی با سیستم مشابه به این بازی کرده ؟

AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4800+ (2 CPUs), ~2.5GHz

4096MB RAM

NVIDIA GeForce 9600

پ.ن : تست کردم میشه بازی کرد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر