Ubisoft Connect فروشگاه رسمی Ubisoft

share-image-8b80c2cc6affda35197fc9715b3a650c.png

در اکتبر سال ۲۰۲۰، یوبیسافت تصمیم گرفت با ترکیب دو سرویس Uplay و Ubisoft Club، پلتفرم یکپارچه‌ی Ubisoft Connect را برای ارتباط مخاطبان بر روی پلتفرم‌های مختلف راه‌اندازی کند. یوبیسافت کانکت‌ علاوه بر به ارث بردن قابلیت‌های دو سرویس نام‌برده، قابلیت‌های جدیدی نظیر کراس‌پلی و کراس‌سیو بین پلتفرم‌های مختلف و همچنین پشتیبانی از پلتفرم‌های ابری مختلف مانند لونا و استادیا را به پلتفرم یوبیسافت معرفی نمود. با این وجود اکثر بازی‌های قدیمی یوبیسافت از قابلیت‌های جدید یوبیسافت کانکت بهره نمی‌برند و به همین دلیل یوبیسافت تصمیم گرفت که تمام جوایز یوبیسافت کلاب را به رایگان به مخاطبان این بازی‌ها بدهد.

قابلیت‌‌های یوبیسافت کانکت:

cross-progVdef.jpg
  • یوبیسافت کانکت به عنوان ترکیبی از سرویس قدیمی جوایز یوبیسافت کلاب و همچنین پروفایل آنلاین بازی‌های یوبیسافت شناخته می‌شود. با تجربه‌ی بازی‌های یوبیسافت، مخاطبان می‌توانند با کامل کردن اچیومنت‌های مختلف XP بدست بیاورند و لول پروفایل خود رو بالاتر ببرند. با هر لول آپ امتیازهایی به بازیکنان تعلق می‌گیرد که می‌توانند از این امتیازها برای خرید آیتم‌های درون بازی مختلف استفاده کنند.
  • یوبیسافت کانکت بر روی کامپیوترهای شخصی یک فروشگاه بازی و سرویسی برای دانلود بازی‌های یوبیسافت نیز محسوب می‌شود. همچنین این فروشگاه مانند Uplay یک DRM عمل می‌کند و با وجود خرید بازی حتی از فروشگاه‌های دیگر مانند استیم و اپیک مجبور به استفاده از آن هستید.
  • یوبیسافت پلاس (با نام قدیمی یوپلی پلاس) نیز به عنوان بخشی از قابلیت‌های این سرویس به خریداران اجازه دسترسی به تمام بازی‌های یوبیسافت در زمان لانچ را می‌دهد. با این حال این سرویس در حال حاضر فقط در تعداد محدودی از کشور‌ها در دسترس است.

آخرین ویرایش:

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
من اصلا نمیتونم شماره سریال رو اکتیو کنم یا یک بار میگه مشکل سرور هست
یا یک بار هم میگه سریال در یک اکانت دیگه فعال شده
دوستانی که این مشکلات رو تجربه اش رو دارن خواهشا کمک کنن

rayman2

کاربر سایت
Sep 4, 2013
91
سلام دوستان از بین این تیک ها کدوم ها رو فعال کنم کدوماش بی مورده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
UntitledBj98T.png

اینم عکس دوم
sdftled.png

mahdilo

کاربر سایت
Aug 3, 2014
50
سلام
من سی دی کی assassin's creed iv رو خریدم ولی نسخه نصب اصلی رو ندارم و اونقدرم حجم ندارم که بازی رو از یوپلی دانلود کنم
اگه راهی سراغ دارید که بشه بازی کپی رو به یوپلی بشناسونم ممنون میشم بگید؟(چند راه مثل کپی بازی توی پوشه یوپلی و ... رو هم امتجان کردم ولی نشد)

Masoud75

کاربر سایت
Jul 28, 2014
50
سلام
من سی دی کی assassin's creed iv رو خریدم ولی نسخه نصب اصلی رو ندارم و اونقدرم حجم ندارم که بازی رو از یوپلی دانلود کنم
اگه راهی سراغ دارید که بشه بازی کپی رو به یوپلی بشناسونم ممنون میشم بگید؟(چند راه مثل کپی بازی توی پوشه یوپلی و ... رو هم امتجان کردم ولی نشد)

فایل های بازی نباید هیچ تغییر کرده باشه . یه جایی نوشته بود حتی کپی پیست هم نباید توش شده باشه

کرک هم که واضحه نباید داشته باشه

این دوتا کار رو انجام بدید و بازی رو بریزید توی محل مورد نیاز یوپلی باید جواب بده

اگر کار نکرد از
http://forum.bazicenter.com/thread91821/
هر سایتی که میخواید رو برید و از راهنما هاشون استفاده کنید

اگه بازم کار نکرد دیگه حجم بخرید دانلود کنید :d

- - -ویرایش - - -

ببخشید دوستان منظورتون از نسخه ی ستاب اصلی بازی چیه؟

یعنی احدی نباید دست زده باشه به فایل های بازی . یه سری دی وی دی ها وقتی میخرید همینطوری هستن و فایل های کرک و فلان و فلانشون کلا تو پوشه های جدا هست

یه سری ها که کلا کرکو با بازی میریزن و دیگه کار رو یکسره میکنن اونا که تعطیلن

یه سری ها هم یه کم دستکاری توشون شده غیر از کرک اونام به درد نمیخورن

دیگه پیدا کردن اون مورد مناسبش کار سختیه . دانلود بهترین راه هست

یه سری روش هایی هم برا هر بازی هستش که فایل های دستکاری شده بازی رو با فایل های اوریجینال عوض کنه آدم ولی اوناهم خیلی وقتا به مشکل میخوره

فرضا تو آپدیت بازی مشکل ایجاد شد برای من وقتی از این تیز بازی ها خواستم در بیارم . هیچ جور بازی رو پیدا نمیکرد آپدیت کنه /:)

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
آقایون یک سوال داشتم راجع به حجم مصرفی بازی Watch Dogs با یوپلی و اینکه بازی های یوپلی کی تخفیف میخوره؟ چون میخوام WD بگیرم میخوام اطلاعاتم دقیق باشه D: با تشکر

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
آقایون یک سوال داشتم راجع به حجم مصرفی بازی Watch Dogs با یوپلی و اینکه بازی های یوپلی کی تخفیف میخوره؟ چون میخوام WD بگیرم میخوام اطلاعاتم دقیق باشه D: با تشکر
جوابی در این خصوص ندارن کارشناسان عزیز؟ |:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
جوابی در این خصوص ندارن کارشناسان عزیز؟ |:

معمولا در کریسمس و جریان E3 تخفیف میخوره . جدا از یوپلی خود عنواین یوبیسافت اکثراََ در تخفیفهای استیم حضور دارن
حجم مصرفی WD رو متاسفانه خبر ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر