آغازی طوفانی، ماکروسافت با دست پر آمد (لیست تمام بازی های تایید شده برای Xbox One)

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
امشب با معرفی نسل جدید کنسول Xbox شرکت ماکروسافت با نام One که پیشتر با نام‌هایی مانند 720 یا Infinity شناخته میشد، معرفی نمود.
ماکروسافت نیز همانند سونی معرفی کنسول جدیدش را با دستی پر از بازی‌های جدید آغاز کرد، که در ادامه با رعایت ترتیب الفبا به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

Assassin's Creed 4

as.jpg

مطمئناً هر بازیکنی حدس میزد که این بازی دیر یا زود برای کنسول جدید ماکروسافت معرفی میشد، اما توسعه دهنده بازی این خبر را تا همین امشب در حد شایعات نگه داشت، و با معرفی رسمی One آنها نیز بازیشان را برای این کنسول تایید کردند.
البته این بازی دارای محتوی انحصاری خاص برای کنسول PS4 می‌باشد.

Battlefield 4
bf.jpg

این بازی که تا پیش از کنفرانس امشب ماکروسافت هیچ خبری از نسخه‌ی نسل بعدش نداده بود و حتی در بیانیه‌ای نسخه‌ی نسل بعد را تکذیب کرده بود، ناگهان دقایقی پیش برای هر دو کنسول نسل بعد سونی و ماکروسافت تایید شد.

Call of Duty: Ghosts
ca.jpg

درست همانند سال سال 2005 باز هم Infinity Ward با یک بازی خیره کننده به کنفرانس ماکروسافت آمد.
عنوان Call of Duty: Ghostsامشب طی کنفرانس ماکروسافت با تغییرات فراوان که مهم‌ترین آنها را میتوان موتور جدیدش دانست روس سن آمد.
مدیرعامل Activision در حین معرفی بازی، نوید گیم پلی جدید، در کنار داستانی جدیدرا به حاضرین مراسم و بینندگان آن داد.
البته اطلاعات بیشتر بازی رو باید در نماشگاه E3 جاری پیگیری نماییم، اما همین معرفی مختصر هم توانست شک ما را درباره‌ی این موضوع که آیا بازی تغییراتی مثبت کرده است یا خیر، به شکلی مطلوب پاسخ داد.

Destiny
Destiny_Game_Concept_Art_13b.jpg

بانجی نام آشنای دارندگان کنسول ماکروسافت، نسل بعد نیز قرار است همراه بازیکنان باشد.
پس از معرفی One استدیوی بانجی در خبری کوتاه اعلام کرد، بازی جدید و بلندپروازانه ی خود (Destiny) را علاوه بر PS3 و PS4 و Xbox360 برای کنسول Xbox One نیز عرضه خواهد کرد.

FIFA Soccer 14
fifa.jpg

مشاهده‌ی هرساله‌ی FIFA به عادت تمام گیمران تبدیل شده. اما اینبار قضیه یک فرق اساسی دارد، FIFA 14 با تغییراتی بنیادین پا به نسلی جدید خواهد گذاشت.البته گویا این ورود تنها به سود Xbox بوده، زیرا از روز معرفی تا کنون هنوز خبری از نسخه‌ی PS4 بازی نیست.

Forza Motorsport 5
logo-forza-motorsport-5.jpg

آیا فکر می‌کنید ماکروسافت طرفداران سبک اتوموبیل رانی را با شاهکارهای نسل قبل خود تنها می‌گذارد و بدون داشتن نامی قدرتمند و درخور شان Xbox One وارد نسل بعد می‌شود؟
سخت در اشتباهید، ماکروسافت برای شما برنامه‌ی ویژه‌ای دارد!
در حین معرفی نسل جدید این کنسول با آمدن نام Turn10 خیالمان راحت شد و در حالی قند در دلمان آب می‌شد به دیدن تریلر این عنوان نشستیم.
2 مک لارن نارنجی در کورسی با یکدیگر، که جزییات تریلر چشمانمان را جلا میداد، مسری شهری را درمی‌نوردیدند و حماسه‌ای دیگر را از این سری برایمان تداعی می‌کردند.
این عنوان در روز عرضه کنسول در دسترس خواهد بود.

Madden 25
madden-25-logo.jpg

یک ورزش آمریکایی برای عمده بازیکنان کنسولی آمریکایی!
البته EA با نشان دادن جلوه‌های چشم نواز گرافیکی این بازی نشان داد طرفداران این عنوان را در نسل بعد حسابی سر ذوق خواهد آورد.
مدن 25 برای PS3 و PS4 و Xbox360 و Xbox One به صورت همزمان عرضه خواهد شد.

NBA Live 14
nba.jpg

در ضیافت معرفی Xbox One شرکت EA با دستانی پر آمد!
نکته‌ی مهم بازی استفاده از EA Sports Ignite engine برای ساخت بازی می‌باشد. موتوری قدرتمند که در پردازش فیزیک و جزئیات گرافیکی بی‌شک از برترین‌ها خواهد بود.

Quantum Break
qb.jpg

همه‌ی ما از Remedy توقع داشتیم امشب با Alan Wake 2 پا بر صحنه بگذارد، اما این اتفاق حادث نشد، و رمدی بجای کار بر روی ساخت ادامه‌ای بر آلن ویک ترجیح داد با عنوانی جدید پا به نسل بعد بگذارد.
Quantum Break با یک تیزر نامفهوم سریع آمد و رفت. بر اساس حدس‌هایی که از تیزر می‌تواند زد، بازی حول و حوش دختری است که قابلیت کنترل زمان را دارا می باشد.
باید تا E3 صبر کرد و دید این عنوان دقیقاً چه هدفی دارد و در چه ژانری قرار خواهد گرفت.

Thief
THief-logo.jpg

Eidos-Montreal نیز همزمان با معرفی Xbox One اعلام کرد، قصد دارد عنوان پرطرفدار Thief را علاوه بر PC و PS4 برای این کنسول نیز منتشر کند.
Stephane D’Astous در حاشیه‌ی این خبر اعلام کرد، Thief مطمئناً جذاب‌ترین و درگیر کننده‌ترین Thiefیست که تا به حال ساخته شده!

UFC

UFC-logo.jpg

پس از خریداری شدن نام UFC توسط EA از THQ هر روز احتمال معرفی یک نسخه‌ی جدید از این بازی برای کنسول‌های خانگی بیشتر و بیشتر می‌شد.
امشب EA این بازی را در طول کنفرانس ماکروسافت رونمایی کرد. بازی‌ای که بر پایه‌ی موتور نسل بعد EA با نام next-gen Ignite Engine مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد.

Watch Dogs
watch-dogs-logo11.jpg

و اما سگ‌های نگهبان به کنسول نسل بعد ماکروسافت نیز پاخواهند گذاشت.
این بازی که یکسالی از معرفی‌اش میگذرد و با تریلرهای درگیر کننده‌اش نوید یک بازی خیره کننده و گیرا را می‌دهد، همزمان با سایر نسخه‌ها برای Xbox One نیز منتشر خواهد شد.

یک بازی معرفی نشده

Black Tusk که قبلاً با نام استدیوی شعبه ونکور ماکروسافت شناخته می‌شد، اعلام کرد یک بازی AAA که بر اساس شایعات می تواند نسخه‌ی جدیدی از عنوان پرطرفدار Halo باشد را در روز کنفرانس E3 ماکروسافت رو نمایی خواهد کرد.

البته ماکروسافت تمام برگ‌های برنده خود را امشب رو نکرد!
ریاست بخش سرگرمی‌ها ماکروسافت اعلام کرد، کنسول Xbox One دارای 15 عنوان انحصاری خواهد بود، که از این بین 8 عدد از آنها عنوانینی جدید بر مبنای کانسپت‌هایی جدید خواهند بود.

برای اطلاعات بیشتر از بازی های نسل بعد ماکروسافت کافی است 19 روزی دیگر صبر کنید.

آخرین ویرایش:

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
عاشق مایکروسافت. هر چی مایکرو بزنه اون بهترینه.
فن های PS خواهشن...

:-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$

منطق و ادب اجتماعی یه عده‌ای کاملا مشخصه دیگه، من نمی‌دونم بعضی دوستان چرا ادامه میدن به بحث کردن باهاشون. خوش بین ترین فن مایکرو هم نمی‌تونه از نمایش دیشب لذت ببره و از سیل اخبار منفی چشم بپوشونه، چرا بحث می‌کنید واقعا؟

ببین شما گذاشتی تو نقل قول و بعد به من گفتی بنده منطق و ادب اجتماعی ندارم چون از مایکرو از مایکرو خوشم میاد. معلومه کی ادب اجتماعی نداره اینجا که به هموطن خودش و به علاقه اون توهین میکنه. شما برو به لینک زیر ببین نوشتم سونی 3 به فروشی که حقش بوده بالاخره رسیده یعنی من به سونی احترام میزارم تو حرفی هم که اون بالا زدم نه به سونی بی احترامی کردم نه به بازیاش... Xbox One بدون کینکت قادر به فعالیت نیست!

منطق.
شعور اجتماعی رو با اشخاصی مثل کامنت بالایی بودم. الان از نوشته‌ی تگ پروفایلتون منطق می‌باره دیگه لابد؟ ثانیه به ثانیه اخبار منفی داره منتشر میشه اما یه نگاهی به کامنت‌هاتون بکنید.

آخرین ویرایش:

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
909
نام
کیوان
اگه این طوفان بود، پس بازیای پی اس4 چی بود!؟
یه شهاب سنگ عظیم الجثه بود که به زمین برخورد کرد و زمین را از وسط نصف کرد.
فقط فورزا 5 انحصاری برا ایکس باکس داشتند....
به هیچ نباید Quantom Break ساخته جدید Remedy رو قراموش کنی و رمدی از سازنده های خیلی خوب صنعت گیم هست.

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
حالا صبر کنید تا E3 بیاد بره بعد نظرهای قطعیطون رو در مورد بازیها بدید
تو E3 اونطور که مشخصه Naught Dog , Quantic Dream , Gurilla , Media Molecule که از استودیوهای بازی سازی سونی هستند برای کنفرانس رونمایی PS4 بازیهای جدیدشون رو به نمایش می ذارن
همینطور انتظار می ره در کنفرانس مربوط به ماکروسافت عنوانی از پیتر مور و بازی Ryse از Crytek و چیند بازی نامشخص دیگه ای رو ببینیم و جدا از اینها بخش ابتدایی کنفرانسها در مورد عناوین نسل حاض و بخش دوم در مورد مشخصات دقیق سخت افزاری و آمار در مورد فروش و قابلیتهای شبکه آنلاین و بخش سوم در مورد رو نمایی از کنسولها (که البته برای سونی در این زمینه مورد انتظار تر هست چرا که همه منتظر ظاهر کنسول و قابلیتهای خارجیشن) و بخش پنجم که مربوط به رو نمایی از بازیهای نسل جدید و معرفی IP های جدید انحصاری و مولتی پلتفرم هست و بخش ششم هم مربوط به قیمت کنسولها و تاریخ انتشارشون.

لطف کنید انقدر هم به جون هم نپرید مانند این سیاست مداران خروس جنگی،هر کس سلیقه ای داره و هر چی بخواید کسی که تو هدفش مصمم هست رو از راه و هدفش بدر کنید بی فایدست و تنها اعصاب خودتون رو خورد می کنید،مانند اینکه من در هدفم مصمم هستم برای خرید یک PS4 که قراره دختر ک.ش هم بشه;)
پس چه زیباست زمانی که به هر نوع سلیقه ای احترام بگذاریم حتی اگر به ضررمون باشه،این کا هم باعث می شه سطح جنبه و فرهنگیمون بالا بره،هم درک بهتری از آزادی بیان رو بدست بیاریم.

نظر قطعی من بعد از E3 2013 خواهد بود

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
من فکر کنم یکم کاربرا با عنوان تاپیک مشکل دارن. چون خود ماکرو هم گفت که بازی ها رو تو e3 نمایش میدیم. یعنی اگر به خاطر بازیها قراره طوفانی به پا شه ، اونجا به پا میشه.

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
یکمی عاقلتر باشید بد نیستا !

از دیشب تا حالا همش تو هر صفحه ای که میرم همه دارن همدیگرو مسخره میکنن و تیکه میندازن.

بخدا کسی رو زور نکردن بیاد PS4 یا X1 بخره !!

سوال من اینه : اگر کنسول ماکرو ظعیفتر باشه چه اتفاقی برای منی که بطور مثال دارم با کنسول سونی بازی می کنم میوفته ؟ چرا خودتون رو کوچیک میکنید !؟

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
مایکرو تو این نسل انحصاری جالبش 3 تا بیشتر نبود. که اونا رو هم من اصلا خوشم نیومد.
تو نسل بعد هم یدونه فورتزا رو معرفی کرده و یدونه هم الن ویک رو که قطعا برا PC هم میاد.
یعنی مایکرو هر روز بهتر از دیروز.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
مایکرو تو این نسل انحصاری جالبش 3 تا بیشتر نبود. که اونا رو هم من اصلا خوشم نیومد.
تو نسل بعد هم یدونه فورتزا رو معرفی کرده و یدونه هم الن ویک رو که قطعا برا PC هم میاد.
یعنی مایکرو هر روز بهتر از دیروز.
این alan wake کی معرفی کرد که ما ندیدیم؟:d
خودشون که گفتن 8 تا انحصاری جدید قراره معرفی بشه ولی گویا منبع شما با ماله ما فرق داره:d

T I R E D

کاربر سایت
Jun 11, 2012
60
دوستان ببخشيد سوال غير حرفه اي ميكنم

يكي از كاربران گفت بازي هاي انحصاري

ميخواستم بدونم گيم پلي اين 15 تا بازي كه براي X One (و اونايي كه براي PS4) منتشر ميشن با گيم پلي نسخه X 360 و PS3 فرق دارن ؟
چون مثلا گيم پلي NFS Underworld يا Fifa 09 يا 007 QS كه براي X 360 و PS3 عرضه شدند با گيم پلي نسخه PS2 متفاوت بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر