دنباله ای که دلتون میخواست بسازن اما نساختن

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کاش دنباله Crash Bandicoot میساختن :(

Crash_Bandicoot_Collection_P_1_by_Fiercey_Kun.jpg

لینک

ashkanhsj

کاربر سایت
Sep 18, 2007
249
ممنون از تاپیکی که زدین. خیلی دوست داشتم که دنباله ی بازی پرایمال ساخته می شد. ولی این بازی فروش خوبی نداشت. این بازی رو استودیوی کمبریج برای PS2 ساخته بود. همون سازندگان بازی MediEvil. این بازی یکی از نایاب ترین و با ارزش ترین بازی های پلی استیشن هست که هرگز ریمستر نشد. این بازی بدون شک، یکی از پرگرافیک ترین بازی های PS2 هست. من اونقدر که این بازی رو دوست دارم، god of war و devil may cry رو دوست ندارم.

PS2_primal.jpg

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
من دوست داشتم دو تا بازی دنباله ازشون ساخته بشه که متاسفانه دیگه خیلی بعیده این اتفاق. اولی بازی Stalker هست که با نابودی THQ دیگه عملا غیر ممکنه ساختش، و دومی بازی Unreal 2 the awakening هست، تنها شماره از سری unreal که بخش سینگل پلیر داستان محور داشت خیلی زمان خودش عالی و خاطره انگیز بود برام. ظاهرا اونم ادامه ای برای ساختش نمیشه متصور بود....

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سال 2005 یه بازی اومد به نام Advent Rising که هم اول شخص بود و هم سوم شخص.
بازی داستان و موزیک فوق العاده ای داشت.
گیم پلی بازی هم هسته اصلیش خیلی خوب بود و لی متاسافانه بد پیاده اش کردن و همون باعث شکست سنگین تجاری بازی شد.
بازی که تموم میشد مینوشت to be continued. چون داستان بازی که گیم پلی خیلی طولانی هم داشت (بین 15 تا 20 ساعت) ناقص تموم میشد
سازنده ها هم تمایل داشتن بازی رو ادامه بدن، ولی متاسافنه فروش بسیار بد بازی (در کنار هزینه بالای ساختش) این بازی رو واسه همیشه به یادها سپرد.
آخرین بار 2 سال پیش بود فک کنم خبرایی بود که قصد داشتن دنباله اش رو بسازن ولی اونم به فراموشی سپرده شد

Advent-Rising-4.jpg

advent_rising2.jpg

آخرین ویرایش:

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
COMMANDOS جزو بهترین بازی های زندگیم هست :((=((
کرش که درد مشترک همه هست :d
شینوبی هم یه بازی H&S خیلی باحال بود من رو سگا بازیش میکردم =((