بحث در مورد بازی های Trade Card Game

دوستان بعد از shut down شدن بازی Yo Gi OH خیلی دنبال یه بازی TCG گشتم ولی اکثارا یا Browser base بودن یا خلی ساده و مبتدی
دلیل shut down شدن بازی Yo Gi OH رو هیچوقت نگفتن
این تاپیک رو زدم تا بپرسم کسی اینجا همچین استایلی بازی میکنه؟ یا بازی خوبی توی این سبک سراغ داره یا نه

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
بلیزارد داره یه بازی در این سبک میده :) اونم مجانی!!
در ضمن بازی ای که میگی shut down شده تا اونجا که من میدونم با gameranger قابل بازی هتس!

آخرین ویرایش:

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
خب من یه بازی دیگه هم بهم پیشنهاد شد Carte به پای yo gi oh نمیرسه ولی خب بنظر میاد چیز خوبی باشه دیشب گزاشتم دانلود 1 مگ دانلود کرد تو 8 ساعت :D الان گزاشتم دانلود 3-4 ساعت دیگه تمومه

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
carte بدرد نخورد خوشم نیومد ! اصلا استراتژی توش مهم نیست ! افکت کارت ها یا ap رو زیاد میکنه یا ap رقیب رو کم میکنه همین!!! trap و spell ها هم انقدر کم هستن که شاید اصلا تو بازی گیرتون نیاد!
کسی دیگه سراغ نداره چیزی؟

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
carte بدرد نخورد خوشم نیومد ! اصلا استراتژی توش مهم نیست ! افکت کارت ها یا ap رو زیاد میکنه یا ap رقیب رو کم میکنه همین!!! trap و spell ها هم انقدر کم هستن که شاید اصلا تو بازی گیرتون نیاد!
کسی دیگه سراغ نداره چیزی؟

من مجددا می گم MTG :d

اما اگه f2p می خوای ederon رو امتحان کن بچه ها می گن توی f2p ها از همه بهتره فعلا

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
فقط yu gi oh

اون yu gi oh online 3 که برای من مشکل داشت اصلا تو بازی نتونستم برم ، خیلی ضد حال بود
یه سایت دیگه هم یکی بهم معرفی کرد برای yu gi oh بود میگفت باحاله ، فقط حیف که با اینترنت من جواب نمیداد ، بازی دانلود نبود ، ولی همه کارتا رو مثله اینکه داشت ، یکی دیگه هم هست اون فقط یه نفر باید داور باشه ، چون همه ی کارتاتو خودت باید بزنی و طرف باید دستی خونشو کم کنه ، یعنی بازیش کاری نمیکنه در اصل ، انگار داری با کارتای عادی رو در رو بازی میکنی ، اگه بلد نباشی قانونا رو میره تو پاچت:d

اسمای بازی یادم نیست دقیق

یه بازی انلاین yu gi oh دیگه هم هست ، هنوز تستش نکردم YGOPRO - Automatic Dueling System

اگه خوب بود بگو منم اینو دانلودش کنم :d

آخرین ویرایش:

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
yogi pro رو تست کردم خیلی خوبه ولی روم کم داره و همینطور با هر برد چیزی خاصی گیرتون نمیاد از همون اول تمامی کارتا در اختیارتونه و میتونید استفاده کنید ولی خب از هیچی بهتره :D
ederon هم خوشم نیومد ! خیلی درهم برهمه!

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوست عزیز بیا این سایت اگه میخوای یوگی اه بازی کنی:
Dueling Network
این یکی از بهترین سایت های ممکن واسه یوگی اه هستش.

اگه خواستی بیا توی پروفایلم بحث کنیم. من همه داور مسابقات واقعی یوگی اه هستم و هم حدود 8 9 ساله دارم بازی میکنم. هر سوالی داشتی من در خدمتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر