Mortal Kombat l PC | [پست اول خوانده شود]

dd8q534a6ajy44t4hf.jpg

درود

بدون شک Mortal Kombat 2011 یکی از بهترین عناوین فایتینگ این نسل بود که توانست از سوی منتقدان و گیمرها موفق ظاهر بشه و فروش خوبش هم این رو به وضوح نشون میده . حدود 3 ماه پیش بود که اولین بار این بازی در دیتابیس استیم با کد 230800 به نمایش در اومد و کسی هم مطلع از نام بازی نبود تا اینکه 1 ماه پیش اطلاعاتی از جزئیات و لیست اچیومنتها + نام مورتال کامبت منتشر شد تا مشخص بشه بصورت 100% قرار هست Mortal Kombat بروی PC و شبکه ی استیم عرضه بشه . درسته بازی هنوز بصورت رسمی از سوی ناشران ( بدون حتی منتشر شدن 1 شات و تصویر) تایید نشده اما اطلاعاتی که تقریبا برای تمام عناوین در حال عرضه استیم منتشر میشه توی MK هم دیده میشه . طبیعتا تاریخ انتشار و تصویری از نسخه ی PC در دسترس نیست . با آمدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز خواهد شد .

لیست اچیومنتهای منتشر شده :

k98hjzsl7fakofpt1vp.jpg

اولین تصاویر منتشر شده نسخه PC :

دوستانی که قصد خریدن نسخه اورجینال رو دارن Steam ID شون رو pm کنن که تو پست اول اضافه کنم تا برای پیدا کردن player و بخش Local ( در صورت وجود) مشکلی نداشته باشیم .

کاربران زیر بازی رو تهیه کردن :

1)HamidM3

2)artemishawke

3)sureyourken

4)Rize mize

5)TOG | Vulcan

6)Alireza7

Move List های بازی : (از اونجایی که اکثر دوستان برای انجام بازی از کنترلر X360 استفاده میکنن برای سهولت کار move list های نسخه ی 360 رو براتون آپلود کردم )

اینم اولین ویدیو ساخته شده از کمبو های MK توسط کاربر LeonSM که بهمراه دوستانشون تهیه ش کردن که انصافا هم زیبا کار شده و خلاقیت تمام ایرانی رو به خوبی به تصویر کشیده :

آخرین ویرایش:

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
تازه توی mk 2 فکر کنم وقتی میمیری continue رو هم با k مینویسه خیلی ضایع هست آخه من با شبیه ساز دارمش بعد اینکه komplete هم باید complete باشه

درست میگید سازنده ها باید قبلش با شما مشورت میکردن این اشتباه فاحش رو طی یک سهل انگاری مرتکب شدند. خییییلیییی ضایع شد

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
وقتی تل پرت رو دفاع کنی راحت میتونی هر کمبویی رو بزنی بهش.پس نمیشه همین جوری تلپرت کنه . باید دستت بیاد کی میخواد گرب کنه . چون یه ریتم خاصی داره حتما بازیش و میشه دستشو خوند . جلوی اسموک هم همیشه وایساده گرد بگیر. نشین اصلا .

درست می گید. وقتی نشسته دفاع می کنی طرف مقابل تلپرت قدرتی ( توی Ps3 با R2) میزنه و روی سر ادم خراب می شه.

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
بازی زیباییه با اینکه نسخه ps3 قبلا رفتم pc هم دارم بازی میکنم
یه موردی هست که بهتر بود اصلاح میشد!
لباس سوم mileena وقتی باهاش فیتالیتی میزنی اول دستش به سمت صورتش میبره تا ماسک برداره و بعد کلک حریف بکنه در صورتیکه تو این لباس اصلا ماسکی نداره!
فکر میکردم تو نسخه pc این مورد برطرف شه که نشد!
41590708890147286688.jpg

قبلا تو pop sands of time هم این مورد به نوعی دیگه وجود داشت! وقتی خنجر پرنس توسط فارا دزدیه میشه پرنس که بعد از مبارزه خنجرش غلاف میکنه دوباره دستش به سمت غلاف کردن میبره در حالیکه خنجری وجود نداره!

masiih

کاربر سایت
Jul 26, 2013
6
نام
مسیح
آقا یه سوال! چجوری میشه توی بازی شوک دسته فعال شه؟ من ۲تا دسته دار که هردوش نرم افزاراش نصبه و شوکش به خوبی کار میکنه ولی توی این بازی شوک نمیده توی تنظیمات بازی هم شوک دسته روی ON هست :(

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
سلام دوستان، این قسمت story خودش یه دنیاییه واقعا دارم لذت میبرم ازش
الان تو مرحله ای هستم که با raiden ه و باید shao kahn رو شکست بده. این raiden خیلی بد قلقه! روش ساده ای واسه کشتن shao kahn میتونین پیشنهاد بدین؟

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
با عرض سلام خدمت همه ی مورتال کامبت بازان گرامی :D
آقا مسئله اینه که ما یه مقدار تازه کار و آماتور هستیم . ممنون میشم یکی از دوستان یه توضیحی در مورد فن و فنون این بازی بده ؟
مثلا الان دقیقا چی جوریه این fatality ها ؟ برای هر شخصی نحوه ی زدنش فرق میکنه دیگه ؟ :-/
این فن هایی که میزنن دل و روده ی طرف رو در میارن و دهن حریف رو سرویس میکنن چیجوریه ؟ همون که X-Ray میشه تصویر رو میگم . اسمش چیه ؟ اونم برای همه فرق میکنه ؟
شرمنده دیگه ما آماتوریم :D

الان تو مرحله ای هستم که با raiden ه و باید shao kahn رو شکست بده. این raiden خیلی بد قلقه! روش ساده ای واسه کشتن shao kahn میتونین پیشنهاد بدین؟

منم دقیقا همینجام . کشتن این یارو یکی از معضلات ماس الان :|

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
آقا مسئله اینه که ما یه مقدار تازه کار و آماتور هستیم . ممنون میشم یکی از دوستان یه توضیحی در مورد فن و فنون این بازی بده ؟
مثلا الان دقیقا چی جوریه این fatality ها ؟ برای هر شخصی نحوه ی زدنش فرق میکنه دیگه ؟ :-/
این فن هایی که میزنن دل و روده ی طرف رو در میارن و دهن حریف رو سرویس میکنن چیجوریه ؟ همون که X-Ray میشه تصویر رو میگم . اسمش چیه ؟ اونم برای همه فرق میکنه ؟
شرمنده دیگه ما آماتوریم :D

سلام
Fatality ها برای هر کارکتر بازی متفاوته! میتونید حین بازی دکمه Esc رو بزنید(همون دکمه ای که منو رو بالا میاره) و برید به قسمت move list و صفحه دومش ، اونجا لیست فتالیتی اون شخصیت هست و نحوه زدنش رو هم نوشته تو زدنش هم باید فاصله رو رعایت کنید و طبق دستوری که خودش داده(مثلا میگه بپر و بعد فتالییت بزن) عمل کنید
اون x-ray هم برای هرکس متفاوته و میتونید باز زدن کلید Ctrl + 0 (تو دسته رو نمیدونم من با کیبورد بازی میکنم) اون رو وقتی نوار پرشد بزنید! همچنین یه قسمتی به اسم enhaced attack هست که باید همون نوار پایین صفحه تا وسط یا به عبارتی تا حرف E پربشه و بعد بزنید که دیمج خوبی داره
یه قسمت هم کمبوهای بازی هست که میتونید تو همون move list ببینید و دنباله این کمبو ها قسمت Special Attack هست که میتونید دیمیچ رو چند برابر کنید
یه قسمت هم هست به نام basic attack که همون حرکات معمولیه بازی و مثل همه بخش ها برای هرشخصیت متفاوته

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
مثلا الان دقیقا چی جوریه این fatality ها ؟

منم دقیقا همینجام . کشتن این یارو یکی از معضلات ماس الان :|

هر آن چه که لازم دارید اینجا هست:
Mortal Kombat Game Guide & Walkthrough

دوستان یه راهنمایی در مورد شائوکان بکنین؟
من همش پایین بالا میزنم میرم پشت سرش ولی آدم زجر کش میشه! این raiden واقعا بدفرمه یه مبارز سریع و فرز اینجا لازمه

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد

من همش پایین بالا میزنم میرم پشت سرش ولی آدم زجر کش میشه! این raiden واقعا بدفرمه یه مبارز سریع و فرز اینجا لازمه

اونجا بهترین کار استفاده از کمبوهای بی نظیر raiden هست! وقتی زدید پشت سرش یه special attack فراموش نشه! برای کشتن شائوکان همیشه سعی کنید بهش زیاد نزدیک نشید مخصوصا اگه به رو حالت X-ray حدود 52% دیمیج میزنه که واقعا نابود میکنه! پس بهتر از دور باهاش مبارزه کنید و تا حد امکان بهش نچسبید! من با همینا که گفتم اون تیکه رو رد کردم

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان یه سیوی از بازی می خوام که استوری بازی را کامل رفته باشه و حدود 170-180 تا از چلنج ها رو هم کامل رفته باشه !

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی

فقط باید تله پورت کنی و بلافاصله A <- -> !

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
روش ساده میشه این

Game Trainers: Mortal Kombat: Komplete Edition (+11 Trainer) [GRIZZLY] | MegaGames

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر