WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,404
نام
Ali
سلام علی جان من یک سوال دارم من الان به خاطر خرید ان دبلیو او دارم با یک پروفایل دیگه میرم که لایو داره مجبورم اونجا بازی را هم تمام کنم و خریدام را هم انجام بدم حالا سوال چطوری میتونم دستگاه هم که جی تگ نیست سیوشو به صورت کامل بردارم بیارم توی پروفایل اصلیم ؟
سوال دیگم اینه که این سیوی که دادی را مثل بازی فیفا که یک اپدیت داد میشه با برنامه هریزون ریخت روی دستگاه ؟
کلا تو خدای اینکارها هستی خیلی دوست دارم کمکم کنی امسال بد جور بهت نیاز دارم برای دل سی ها اما نمیخواهم دستگاهمو جی تگ کنم کمکم میکنی Please :d

سلام دوست عزیز
dlc که رو کنسول غیر جیتگ جواب نمیده و ریختن سیو هم اموزشهاس هست و یکی از دوستان پارسال توضیح داد.

اینم تابیکش

http://forum.bazicenter.com/thread72609/#post2406826

اینم برنامه های مورد استفادتون اگه لینکش در تابیک اموزش.

http://www.homebrew-connection.org/files/xbox/USB_HDD_Apps/USBXTAFGUI_v44.rar

CONcept 0.3

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
منم بازی رو گرفتم و نظرم رو میگم:
فکر میکنم این ارکید ترین و سرعتی ترین کشتی کجی هست که تا به حال ساخته شده.
من یه عادتی دارم ، وقتی مهمون میاد خونمون و یا کسی بازیم رو نگاه میکنه ، بازی رو واسه اون ادم خیلی قشنگ جلوه میدم و از خوبی هاش میگم و یه جورایی تفسیرش میکنم و نشون میدم که چقدر واسم با ارزشه.این کار رو زیاد با ufc انجام دادم.و نشون دادم که این بازی چقدر فوق العادست و واقع گرایانه هست.
....
ولی فکر نکنم هیچ وقت دلم بخواد wwe 2k14 رو به کسی نشون بدم.اولا روم نمیشه بگم این یه بازی جدیده و با نسخه قبلیش فرق داره.بعد ، حرکات و ضربات به قدری سریع و غیر واقعی هست که خودم موقع بازی کردن ، خجالت میکشم از چیزی که دارم بازی میکنم.
واقعا شرمندم ، قصد ضد حال زدن به کسی رو ندارم.
قسمت ساخت و ساز که تقریبا کوچک ترین تغییری به خودش ندیده.منو ها هم کپی پیست شدن و فقط طرح هاشون فرق کرده.
.....
واقعا نمیدونم چی بگم.
خوشحالم که واسه این بازی انتظار نکشیدم (به اندازه پارسال).من از wwe13 راضی بودم.ولی الان انقدر ضد حال خوردم که دلم نمیخواد حتی وارد بخش داستانی بشم.
.......
البته این ها شاید اثرات ufc باشه.چون در ufc همیشه در حال دکمه زدن و حرکت کردن هستی و مثل wwe نیست که مثلا یه دکمه بزنی و بعدش منتظر باشی و ببینی تا مثلا ادمت با پا 7تا ضزبه به حریف بزنه و تو بیکار باشی.
در ufc ادم هیچ وقت بیکار نیست.خدا شاهده بخاطر ufc لاستیک های هر دو انالوگم از بین رفتند.حالا از ufc بگزریم
......
قبل از اومدن بازی در نظر داشتم که این بازی رو یه dlc واسه wwe 13 بدونم ولی این دیگه خیلی افتضاحه.
........
سازنده ها باید بدونن که طرفتارانی واسه این بازی وجود دارن که از تکرار خسته شدن و دنبال یه چیز نو و گیم پلی تازه تر هستن.
بازی های ورزشی دارن پیشرفت میکنن و شبیه ساز تر میشن اونوقت این بازی شده مورتال کمبت.
...
البته این نظر من بود و کاملا نسبی هست.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نظرت محترمه به نظر من . خوب شد نظر دادی ؛ بازی سرعتی شده درست میگی . ولی به نظر من از کشل کننده بودن در اومده حداقل . انگار فقط من بیشتر از 13 حال کردم فقط . چون 13 برای من غیر قابل تحمل بود . این چندتا نکته از 2007 داره .

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دانیال همون نظر "من که فرقی نمی‌بینم" رو که تو XBL دادی فهمیدم :(
معمولا میومدی از کوچکترین خوبی ها و بهبود ها هم تعریف می‌کردی ولی وقتی اون جمله رو گفتی حساب کار دستم اومد :|
Goodbye WWE, I Won't Buy You Ever Again
مخصوصا نسل بعد که دیگه عمرا با توجه به این پیشرفت (!!!!) های بی شمار

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دانیال همون نظر "من که فرقی نمی‌بینم" رو که تو XBL دادی فهمیدم :(
معمولا میومدی از کوچکترین خوبی ها و بهبود ها هم تعریف می‌کردی ولی وقتی اون جمله رو گفتی حساب کار دستم اومد :|
Goodbye WWE, I Won't Buy You Ever Again
مخصوصا نسل بعد که دیگه عمرا با توجه به این پیشرفت (!!!!) های بی شمار
اره خدایی یادته؟از wwe 13 تعریف میکردم و یه پست دادم که "برید حالشو ببرید".ولی الان . . . واقعا نمیدونم چی بگم.
یه خدا مدا وسرعت و انیمیشن ضربه زدن هاشون رو ببینی ، حالت بهم میخوره. اخه هیچ سالی اینطوری نبود.
نمیدونم چرا همچین کردن سازنده های بیشعور

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من کلا اینو بهتر از 13 میدونم و کلا 90 % اونچیزی که میخواستم بوده و خیلی ازش خوشم امده یکی از چیزهای عالی اون اینه که میتونی 100 تا استار بسازی
در ضمن رادی پایپر را به راحتی میتونی بسازی فیسشو ساختن بقیه اش هم که هست مثل اینترنس موست و ..

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من کلا اینو بهتر از 13 میدونم و کلا 90 % اونچیزی که میخواستم بوده و خیلی ازش خوشم امده یکی از چیزهای عالی اون اینه که میتونی 100 تا استار بسازی
در ضمن رادی پایپر را به راحتی میتونی بسازی فیسشو ساختن بقیه اش هم که هست مثل اینترنس موست و ..
چون شما به یک جنبه ی دیگه ای از wwe نگاه میکنی.شما به راستر ها اهمیت میدی و اونها به یاد راستار های اصلی و قدیمی میسازی .
ولی من به گیم پلی توجه دارم و استار ها اصلا واسم مهم نیستند.موقعی که لایو بازی میکردن ، 2 تا کارکتر اصلی داشتم .یک ادم فضایی ساخته بود و یک گوریل. فقط هم با همین ها بازی میکردم:d کلا هر کی ازم هم سوال میکنه کارکتر مورد علاقت در کشتی کچ کیه؟من هیچ جوابی واسش ندارم.چون واقعا از اونا خوشم نمیاد و قبولشون ندارم و احساس میکنم همشون دلقک هستن:-s
در کل بازی های wwe خیلی ابکی شدن و این نسخه چون که تکراری هم هست دیگه از حوصله من خارجه.
یه بازی مثل fifa انقدر بزرگ هست که اگر چند سال هم تغییر خاصی نکنه کسی نمیاد بگه بازی خراب شده و ... چون خود بازی کامل و بزرگ هست .
ولی wwe چقدر بزرگ و کامله؟هیچی.حالا حساب کن تکراری هم بشه.
کاش فقط تکراری میشد.احساس میکنم خرابش کردن با تعییراتشون.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چجوری میشه ممیجر اننخاب کرد ؟ کلا قفل هیتن. !! الان mr profrct و paul barrer و boby hennan از کجا باید برای راسترمون ورداریم ؟
هک سریع تر بیاد تا بتونیم از mr profect تو راسترها استفاده کنیم .

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
سلام دوست عزیز
dlc که رو کنسول غیر جیتگ جواب نمیده و ریختن سیو هم اموزشهاس هست و یکی از دوستان پارسال توضیح داد.

اینم تابیکش

http://forum.bazicenter.com/thread72609/#post2406826

اینم برنامه های مورد استفادتون اگه لینکش در تابیک اموزش.

http://www.homebrew-connection.org/files/xbox/USB_HDD_Apps/USBXTAFGUI_v44.rar

CONcept 0.3

دوست عزیز مرسی
فقط 2 تا سوال
1 میشه از یکی از پروفایلهای خودم سیوهامو به پروفایل دیگه انتقال بدم یعنی مثلا راستارهایی که ساختم و رینگ و دنلود کردم و ...
2 سایتی هست که سیوی داشته باشه مثل استارهای ساخته شده حرفه ایی که دیگه مجبور نباشم خودم بسازم؟
ممنون میشم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
مسخرخه تر از این ی مورد ندیدم .. فیس mr profect نساختن . تو اون 14 تا فیس بعد احمق ها اومدن .. ایم منیجر اسمش یادم رفت الان که با براک لزنر میومد و الان با ریبک هست فیس ساختن که ما بریم کاملش کنیم ؟ اخه ابله این کشتی گیره به چه دردی دقیقا میخوره ؟ جوابش نفهمیدم=))

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
مسخرخه تر از این ی مورد ندیدم .. فیس mr profect نساختن . تو اون 14 تا فیس بعد احمق ها اومدن .. ایم منیجر اسمش یادم رفت الان که با براک لزنر میومد و الان با ریبک هست فیس ساختن که ما بریم کاملش کنیم ؟ اخه ابله این کشتی گیره به چه دردی دقیقا میخوره ؟ جوابش نفهمیدم=))

اسمش پوول هیمن هست

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
تنظیمات بازی هم کم و زیاد کنید به زیبایی مسابقات اضافه میشه . الان رفتم نوار ادرنالین که مربوط به خستگی گذاشتم پایین تا سریع تر خسته شن راستر ها و زیاد مسابقه با دویدن پیش نره . البته با افراد سنگین که اصلا نمیشه دوید کاملا حرکتاشون متناسبه با وزنشون مثلا با شان مایکل بتونی ی دور بزنی بدون خستگی با کوین نش نیم دورم نمیشه زد سنکین میدوه . اینا رعایت شده تو بازی .
فکر نکنید tna بازی نیده بیرون اوضاعشون خوب تیست تو خبرا میخوندم دیکسی کارتر میخواد 70 درصد سهام بفروشه . مسابقات هفتگیشون استقبال کنی میشه وضعشون خوب نیست بلکه ممکنه به سرنوشت thq دچار بشن . فقط کمپانی wwe گردن کلفته تو کشتی کج . اگه دو سه تا بازی وشتی کج داشتیم چه حالی میداد...

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
امتیازات

WWE 2K14

سازنده: Yuke's
ناشر: 2K Sports
زمان انتشار بازی:
تاریخ انتشار (شمسی): ۰۷ آبان ۱۳۹۲
تاریخ انتشار (میلادی): 29 Oct 2013
پلتفرم ها:
PS3 & XBOX 360
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Polygon = 8/10
Destructoid = 9/10
Chicagonow = 9/10
AttackOfTheFanBoy = 79/100
LaPs3 = 82/100
GameInformer = 8/10
GameSpot = 6/10
Bleacherreport = 8/10
GamerzNewz = 9/10
Psu = 8.5/10
officialplaystationmagazine= 8/10
5.5/10 = nowgamer
giantbomb=4/5
oxmonline = 7.5/10
------------------------------------------------------------------------------------------------------

- - -ویرایش - - -

متای بازی wwe2k 14 برای ps3 = 76 از 7 نقد

متای بازی برای xbox 360 = 78 از 14

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,404
نام
Ali
دوست عزیز مرسی
فقط 2 تا سوال
1 میشه از یکی از پروفایلهای خودم سیوهامو به پروفایل دیگه انتقال بدم یعنی مثلا راستارهایی که ساختم و رینگ و دنلود کردم و ...
2 سایتی هست که سیوی داشته باشه مثل استارهای ساخته شده حرفه ایی که دیگه مجبور نباشم خودم بسازم؟
ممنون میشم

سلام
1.بله میشه طبق همین اموزش و البته قبلش بکاب از سیوتون بگیرید که اگه مشکلی پیش اومد سیوتون از دست نره.
2.بازی تازه اومده و هنوز سیوی که استارها رو کامل ساخته باشه نیومده ولی مطمئنن به زودی میاد و هر جا دیدم اینجا براتون میزارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر