FIFA 14 | Xbox 360

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
استاد عليرضاوقتي فيفا13 اومد به ما گفتن ايندفعه نميذارم فيفا رو 100% كني(1000جي)من خودم زودتر از تو 100% ميكنم حالا ببين
بعد fact صادر كردن كه با نت ايران اصلا بازي انلاين محال از ممكاناته:lol:
پيرو همون معنبهايي كه در تاپيك فوتبال ميذارن:lol:
من مثل تو بیکار نیستم :D
موقعی که میخوای استپ کنی دستت رو از روی Rt بردار که یارو راحت استپ کنه یا اینکه توپ هوایی داره میاد LB رو بگیر.
در مورد جا گذاشتن هم باید فضاسازی کنی برای یکی مثل ولکات

منم اوایل مثل تو میگفتم خرابش کردن ولی خوب همه چیز اوکی شد و تنها مشکل بازی بنظرم شوت هستش که غیر واقعی میره تو گل.
ایراد یکی دو تا نیست ... چرخش دیگه خیلی غیر طبیعی ـه ... کند شدن بیش از حد مدافع ها رو سانت ها افتضاح ـن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من مثل تو بیکار نیستم
:biggrin1:
اون زماني كه ادعاي اسمون پاره كن داشتي كه من زودتر از تو 100% ميكنم بيكار نبودي؟ بعد ديدي سخته من شدم بيكار و تو كادار:lol:
و بعد fact با نت ايران اصلا نميشه انلاين زد صادر شد:))=))

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
من هر چقدر دارم بازی می کنم بیشتر از بازی لذت میبرم
هسته اصلی بازی هم چنان برقرار هست و اون چیز هایی که عوض شده خیلی به جذاب تر شدن بازی اضافه کرده
من فقط التیمیت بازی می کنم و اونجا 1 درجه سختی بالاتر از بقیه بخش های بازی وجود داره یعنی ultimate
با اینکه این درجه خیلی سخت هست(از legendary به مراتب سخت تر) اما من باز هم مثل نسخه پارسال کاملا بازی خودم می تونم انجام بدم و با اینکه فعلا بازیکن های قوی ندارم اما مشکلی با تیمم ندارم
فعلا بازی هایی که انجام دادم به صورت single بوده.با رقیب آنلاین بازی کنم اونجا در مورد راه های گل زدن و گل خوردن میشه نظر بهتری داد

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
من مثل تو بیکار نیستم :D

ایراد یکی دو تا نیست ... چرخش دیگه خیلی غیر طبیعی ـه ... کند شدن بیش از حد مدافع ها رو سانت ها افتضاح ـن

چرخش هم دستت رو از Rt بردار و بجاش Lt رو بگیر
یکم بیشتر بازی کن با این مواردی که بهت گفتم برات آسونتر میشه

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
این اپدیت چطوریه مثل همون کاری که برای دمو کردیم انجام بدیم ؟
خب یکم توضیح بدید
خودش میره توی قسمت سیوها یا ما باید بزاریم ؟
شما را به خدا یکم توضیح بدبد شما که اینقدر گلید لینک را گذاشتید واسه ما مبتیدی ها هم بگید مرسی مرسی

KAKAX

کاربر سایت
Jul 20, 2012
15
بچه ها یه سوال میپرسم دقت کنید بعد جواب بدین...ماله شمام تو حالت شب استادیوم رنگ استوکای بازیکنا کمرنگ و تیره میشه؟؟؟؟یعنی استوک فسفری بیل میشه سبز لجنی کلا رنگ استوکا عوض میشه برید ببینید بهم بگین...replay برید بعد زوم کنید رو بازیکن استوکشو ببینید هر کی دیده بگه...علت داره که می پرسم مرسی

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
درود
دوستان این فایل آخرین Squad هست که خودم از طریق XBL دانلود کردم و براتون آپلود کردم:
Squads 20130926011846
بعد از دانلود استخراج کنید و با برنامه Horizon بریزید تو فلش!
لینک برنامه هورایزن:
XboxMB - Xbox Message Boards - Horizon
ممنون دوست عزیز
من اینو دانلود کردم رو فلشمم ریختم فلش هم تو دستگاست اما هیچ اتفاقی نیفتاد الان باید تو خود بازی کار خاصی انجام بدم تا نقل و انتقالا آپدیت شه اگه قسمت خاصی هست که باید برم تو خود بازی ممنون میشم بگید

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
باید ببینید بازی ـتون ریجن ـش چیه زبانش و ... و سری ـش چیه
بندازید تو gbx360 تا مشخص بشه
بعد آپدیت مخصوص رو بریزید

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
خب منم بالاخره نسخه اصلی رو امروز بازی کردم!
چون 13 رو بازی نکردم نمیتونم درباره ی تغییرهاش نسبت به 13 نظر بدم ولی 12 رو خیلی بازی کرده بودم(رو لجندری و سیستم دفاع قبلی(lagacy))
این اولین باری هست که از سیستم دفاعی تاکتیکال استفاده میکنم ولی نمیدونم چرا بازی حتی رو این حالت که نسبت به lagacy سخت تره در مقایسه با 12 خیلی اسونتر شده!(تازه 12هی که با lagacy بازی میکردم و با تاکتیکال سخت تر هم بود!)
تنها ایرادش تا حالا به نظرم این اسون شدن بیش از حد هستش،ادم تو 12 جونش بالا میومد تا یه تیم معمولی رو ببره ولی تو این با لیورپول 2 3 دست با چلسی و منچستر بازی کردم که همشونو بردم!اونم رو لجندری و پرگل!تازه هر گلی هم که میخورم به خاطر ناشی بودنم تو دفاع تاکتیکال هست و اگه بخوام باlagacy بازی کنم حتی فک نمیکنم بتونن گل بزنن!یعنی اینقدر اسون شده لجندری بازی که این خیلی بده!امیدوارم با یه اپدیتی چیزی درستش کنن...
نسبت به 12 سرعتش هم بیشتر شده...
ادم هر وقت اراده کنه میتونه با سانتر،شوت فنی و پاس در عمق به cpu گل بزنه!که این خیلی بده...
به نظرم نور بازی تو روز یکم زیاده و چشممو اذیت کرد!!!مخصوصآ که لیور هم قرمز قرمز هست وخیلی تو چشم میزنه لباسش!
بازی نسبت به دمو هم خیلی اسونتر شده و دیگه توپ زیاد از پا فاصله نمیگیره وقتی rt رو میگیری!
با چرخش و دربیلها هم تا حالا مشکلی نداشتم،نمیدونم بعضی دوستان چرا نمیتونن باهاش کنار بیان!
فیزیک توپ هم عالیه...
در کل با یه بازی فوق العاده طرف هستیم،من که خیلی خوشم اومد...
دوستان واسه لایو پینگ چند میخواد تا اذیت نکنه؟

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
خب منم بالاخره نسخه اصلی رو امروز بازی کردم!
چون 13 رو بازی نکردم نمیتونم درباره ی تغییرهاش نسبت به 13 نظر بدم ولی 12 رو خیلی بازی کرده بودم(رو لجندری و سیستم دفاع قبلی(lagacy))
این اولین باری هست که از سیستم دفاعی تاکتیکال استفاده میکنم ولی نمیدونم چرا بازی حتی رو این حالت که نسبت به lagacy سخت تره در مقایسه با 12 خیلی اسونتر شده!(تازه 12هی که با lagacy بازی میکردم و با تاکتیکال سخت تر هم بود!)
تنها ایرادش تا حالا به نظرم این اسون شدن بیش از حد هستش،ادم تو 12 جونش بالا میومد تا یه تیم معمولی رو ببره ولی تو این با لیورپول 2 3 دست با چلسی و منچستر بازی کردم که همشونو بردم!اونم رو لجندری و پرگل!تازه هر گلی هم که میخورم به خاطر ناشی بودنم تو دفاع تاکتیکال هست و اگه بخوام باlagacy بازی کنم حتی فک نمیکنم بتونن گل بزنن!یعنی اینقدر اسون شده لجندری بازی که این خیلی بده!امیدوارم با یه اپدیتی چیزی درستش کنن...
نسبت به 12 سرعتش هم بیشتر شده...
ادم هر وقت اراده کنه میتونه با سانتر،شوت فنی و پاس در عمق به cpu گل بزنه!که این خیلی بده...
به نظرم نور بازی تو روز یکم زیاده و چشممو اذیت کرد!!!مخصوصآ که لیور هم قرمز قرمز هست وخیلی تو چشم میزنه لیاسش!
بازی نسبت به دمو هم خیلی اسونتر شده و دیگه توپ زیاد از پا فاصله نمیگیره وقتی rt رو میگیری!
با چرخش و دربیلها هم تا حالا مشکلی نداشتم،نمیدونم بعضی دوستان چرا نمیتونن باهاش کنار بیان!
فیزیک توپ هم عالیه...
در کل با یه بازی فوق العاده طرف هستیم،من که خیلی خوشم اومد...
دوستان واسه لایو پینگ چند میخواد تا اذیت نکنه؟

پینگ زیر 300 مناسبه برای فیفا ... بالاتر از این منجر به باخت میشه و خرد شدن اعصاب
ما هم همین و میگیم برید مثلا مود سیزن رو بازی کنید بعد ایرادات بازی پیدا میشه ... تو افلاین قابل تحمله
مثلا تو انلاین یه ایراد هست به نام جاگیری بازیکن کاملا معلومه شعاع حرکتی بازیکنا اشتباهه و تعریف درستی نشده
یه وقتایی بازیکن کنار دستت به جای اورلپ کردن تند تند میاد دنبال بازیکن صاحب توپ و نمیره تو فضا
دو به تک میشی با دروازه بان مهاجم کناریت مثلا بنزماس ... میخوای بندازی براش همش تو افسایده و نمیفهمه که باید از توپ عقبتر باشه
میخوای سانتر کنی بعضا سانترت میاد پشت مهاجم و مهاجم با سرعت نور میره رو خط دروازه جلو گلر جاگیری میکنه در نتیجه توپ نمیره اونجا و میاد عقب تر
یه نقطه کور تو بازی هست برید از اونجا سانتر کنید 100 درصد گل میشه .. جلوی پرچم کرنر با سرعت برید سانترم پر کنید تمام توپها میره تیر 2 و گل میشه
خیلی وقتها وسط زمین و دفاع یه ین بست تاتکتیکی بوجود میاد و گره میخورن همه تو هم ... حتی بازیکنای خودتون تو دست و پای همن
یه کار خوب ea کرد واقعا دمش گرم ... این بود که تا قبل دقیقه 5 همه نیان بیرون الان بیای بیرون 3-0 میشه
قبلا طرف میومد انالیز میکرد ببینه میتونه ببره یا نه به محض اینکه ما یه کرنر میگرفتیم یا تک به تک میشدیم قطع میکرد
دوستان عزیز گفتن ایرادات بازی کوبیدن بازی نیست
من فقط فیفا بازی میکنم تنها سرگرمیم همینه ... در نتیجه مو شکافانه این کار و میکنم چون در روز حدود 9 ساعت بازی میکنم
درست شدن اینها + چرخش ها یه اپدیت میخواد
تاکید میکنم مود افلاین کاملا متفاوته و این اعتراض مربوط به بخش انلاین بازیه

آخرین ویرایش:

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
دیگه بازی داره بیش از حد کوبیده میشه ... درسته یه سری ایراداتی داره مثلا همین چرخش ها که به نظرم اصلا نباید تغییرش میدادن یا اینکه شوت ها به خصوص شوت های فنی بیش از حد خوب زده میشه یا حتی روی سانتر ها که گل زدن خیلی راحت شده .

اما بازی نقاط قوتم خیلی داره یه سری نکات ظریف که توی لایو تغییر دادن یا نورپردازی فوق العاده توی شب و جو بهتر ورزشگاه ها . در مورد استپ ها هم به خصوص رو توپ های هوایی خیلی بهتر شده و حداقل من که تا حالا همش با چلسی بازی کردم هیچ مشکلی با استپ ها نداشتم در ضمن انیمیشن جدیدم کم اضافه نشده .

دفاع کردنم خیلی بهتر شده و دیگه گل های مسخره خیلی کم میخوری .من خودم فیفای قبلی رو شاید 10 فصل کریر زدم اما الان تو همین نیم فصل اول رو legendary بهترین خط دفاعو داشتم . حالا هم دارم کریر بازی میکنم و هر چه قدر بازی میکنم بازی بیشتر دستم میاد .

زمان عرضه فیفا 13 هم این انتقادها حالا شاید یه مقدار کمتر وجود داشت به خصوص رو استوپ ها ولی به مرور زمان دیگه کسی حرفی نزد .

آخرین ویرایش:

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
دیگه بازی داره بیش از حد کوبیده میشه ... درسته یه سری ایراداتی داره مثلا همین چرخش ها که به نظرم اصلا نباید تغییرش میدادن یا اینکه شوت ها به خصوص شوت های فنی بیش از حد خوب زده میشه یا حتی روی سانتر ها که گل زدن خیلی راحت شده .

اما بازی نقاط قوتم خیلی داره یه سری نکات ظریف که توی لایو تغییر دادن یا نورپردازی فوق العاده توی شب و جو بهتر ورزشگاه ها . در مورد استپ ها هم به خصوص رو توپ های هوایی خیلی بهتر شده و انیمیشن جدیدم کم اضافه نشده و دفاع کردن خیلی بهتر شده و دیگه گل های مسخره خیلی کم میخوری من خودم فیفای قبلی رو شاید 10 فصل کریر زدم اما الان تو همین فصل اول بهترین خط دفاعمو داشتم . حالا هم دارم کریر بازی میکنم و هر چه قدر بازی میکنم بازی بیشتر دستم میاد .

زمان عرضه فیفا 13 هم این انتقاد ها حالا شاید یه مقدار کمتر وجود داشت به خصوص رو استوپ ها ولی به مرور زمان دیگه کسی حرفی نزد .

امیر جان بحث کوبیدن بازی نیست ...
نکات مثبت رو گفتیم ... توپ و فیزیک و شوت و ...
منفی ها رو هم بگیم . این ایرادات به حدی سادس که ادم به فکر فرو میره ...
بعضی وقتها یکی میاد میگه اقا فلان بازی بده چون من حال نمیکنم باهاش اما من واسه اینکه میگم بده دلیل دارم و اونها هم کم نیستن
این خیلی بده که من بازیهام و میبرم توی 14 اما لذت نمیبرم ... باور کن دست ادم درد میگیره میخواد این بازیکنها رو بچرخونه
حالا نمیگیم همشون رو ولی دیگه مسی و رونالدو و چند تا دیگه اصلا هنرشون همینه

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,310
نام
Amin
خیلی خوشحالم که فیفا داره در مسیر شبیه سازی هر چه بیشتر قدم بر میداره .بازی خیلی به واقعیت نزدیک شده برای اولین بار گیم اسپید بازی روی حالت نرمال گذاشتم سرعت بازی واقعا طبیعیه.
در مورد چرخش ها دوستان نظرات جالبی میدن و میگن چون راحت نمیشه چرخید بازی غیر واقعیه! بنظر شما فیفا 13 خیلی واقعی بود؟ کافی بود توپ میرفت زیر پای نیمار, راحت میشد تو دو ثانیه 3 -4 دور بچرخی انگار نه انگار این بازیکن وزنی داره و کاملا غیر واقعی بود من که خیلی خوشحالم این مورد رو درست کردن.
در مورد دریبل کردن هم باید حسابی دقت کرد و با بازیکنایی که agility بالایی دارن مثل سیلوا نصری یووتیچ میشه مدافع رو با چرخیدن و تغییر جهت به موقع جا گذاشت.اسکیل مو ها رو هم فراموش کنید.
هوش مصنوعی مدافعان فوق العادست.در تیم من سیتی که همیشه باهاش بازی میکنم در هنگام حمله زابالتا از سمت راست و کلیشی از سمت چپ نفوذ میکنن و خیالم راحته که فرناندینیو و یایا توره اون منطقه رو پوشش میدن.کلا هوش مصنوعی بازیکنا فوق العادست و بخوبی همدیگه رو پوشش میدن.
سیستم بازی تیمهایی که هوش مصنوعی اونو هدایت میکنن خیلی متفاوته و دیگه همه تیمها تیکی تاکا بازی نمیکنن.مثلا میلان همیشه از توپهای هوایی مستقیم و پشت مدافعین استفاده میکنه تاتنهام بیشتر از گوشه ها سانتر میکنه و بارسا با پاسکاری های زیاد فضا سازی میکنه. ..
انیمیشنهای بازی هم بیشتر شدن مثل استپ کردن دور زدن پاس دادن و. .....
این فوتبال خیلی به واقعیت نزدیک شده و من اصلا انتظارشو نداشتم. ...
البته فقط نسخه دمو رو بازی کردم.

نسخه نهایی رو فردا بازی میکنم ولی امیدوارم بازی رو ساده تر نکرده باشن.

از نکات منفی هم بنظرم دوباره قدرت بدنی در درگیریها حرف اول رو میزنه.البته وجود بازیکنایی که بتونن حفظ توپ کنن در تیم از واجباته.مثل الشراوی پاستوره سیلوا رویس و. ....
فیزیک توپم که قربونش برم دیگه بادکنک نیست.اون صدای توپ هنگام پاسکاری هم که بعضی مواقع شنیده میشه تو حلقم.

من دموی pes رو هم بازی کردم.اونجا هم فیزیک بازیکنا و سنگینی توپ کاملا حس میشد ولی یه اشتباه خیلی بدی که انجام دادن این بود که هیچ فرقی در مورد حرکت بازیکنا بویژه سرعت در چرخیدن وجود نداشت یعنی یه بازیکن با چالاکی بالا مثل گوتزه با مولر فرقی نداشت ولی در فیفا تفاوت کاملا مشخصه و این باعث میشه بازیکنا به سه دسته کلی سرعتی ، قدرت بدنی و چالاکی تقسیم بندی بشن و وجود هر کدوم از اینها در تیم از لزومات باشه.

برای کسانی که این تفاوت رو درک نمیکنن برن با کومپانی پا به توپ بشن بعد با داوید سیلوا و سرعتشون در چرخش و مانور دادن با توپ رو مورد ارزیابی قرار بدن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر