FIFA 14 | Xbox 360

mehdi_ah

کاربر سایت
Dec 8, 2010
16
سلام
الان من اگه فیفا 14 کپی رو بگیرم میتونم رایگان آنلاین بزنم یا سی دی کی میخواد؟چه سرعت و پینگی میخواد؟
اگه سی دی کی بخواد من سی دی فیفا 14 کپی رو داشته باشم بن نمیشه؟

سی دی کی مال بازیای کامپیوتره اگه با ایکس باکس میخوای بازی کنی درایو دستگات یه اپدیت lt3 داشته باشه کافیه! واسه انلاین بازی کردن هم سی دی کی نمیخواد ولی اکانت گلد لایو باید داشته باشی.xbox live gold

batmanforever

کاربر سایت
Nov 15, 2013
99
نام
علیرضا
سی دی کی مال بازیای کامپیوتره اگه با ایکس باکس میخوای بازی کنی درایو دستگات یه اپدیت lt3 داشته باشه کافیه! واسه انلاین بازی کردن هم سی دی کی نمیخواد ولی اکانت گلد لایو باید داشته باشی.xbox live gold
اکانت گلد چند هست؟چه سرعت و پینگی میخواد؟یعنی بازی کپی باشه ولی گلد داشته باشم بن نمیشه؟راستی لایو شیلتره؟

- - -ویرایش - - -

اکانت گلد چند هست؟چه سرعت و پینگی میخواد؟یعنی بازی کپی باشه ولی گلد داشته باشم بن نمیشه؟راستی لایو شیلتره؟

mehdi_ah

کاربر سایت
Dec 8, 2010
16
نه شوولتر نیست! اره اکانت گلد یعنی یه پولی میدی مایکروسافت میزاره انلاین بازی کنی! سه ماهش ۶۰، ۷۰ تومنه فک کنم دقیق نمیدونم تو گوگل سرچ کن انلاین هم میفروشن! سرعت هم هرچی بالاتر پینگ هر چی پایینتر بهتر! بستگی به کیفیت اینترنتت داره ولی فک کنم ۱ مگ خوبه! پینگ هم که دیگه دست ما نیست.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان تو قسمت Career Mode وقتی میخوای یک بازیکن رو بخری نمیشه از جایی دید پیشرفتش چطوریه ؟
چون بعضی از بازیکن ها تو هر فصل ۴-۵ تا اورالشون میره بالا بعضی ها هم ۱۰ سال نگه میداری کلا شاید یکی دو تا افزایش داشته باشن :|

به غیر از اون مورد Flair چیز دیگه ای نیست ؟

mehdi_ah

کاربر سایت
Dec 8, 2010
16
دوستان تو قسمت Career Mode وقتی میخوای یک بازیکن رو بخری نمیشه از جایی دید پیشرفتش چطوریه ؟
چون بعضی از بازیکن ها تو هر فصل ۴-۵ تا اورالشون میره بالا بعضی ها هم ۱۰ سال نگه میداری کلا شاید یکی دو تا افزایش داشته باشن :|

کلاً من که ندیدم جایی بشه اورال بازیکنی که خیلی معروف نیست رو بشه دید نهایتاً میتونی اسکاوت بفرستی، اگه ۵ ستاره باشه استعداد یابت میتونی ability و attribute بازیکنا رو ( به زبون خودمون قدرتاشونو!) تو رنج کمتری بهت بگه مثلاً میگه سرعتش بین ۹۰-۹۳ یعنی تو همین رنجه و بالاتر یا پایینتر نیست
اگه میخوای ببینی کی خوب پیشرفت میکنه یا نه وقتی روی اسم یه بازیکن rs رو فشار بدی یه توضیحاتی راجع بهش مینویسه مثلاً: has a bright future یا
showing great potential یا has that special somthing این عبارتا یعنی بازیکن اینده داریه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
مرسی مهدی جان حالا من رو PS4 این مشکل رو دارم =>

آقا یه مشکل تو Career Mode دارم.
من میزنم Squad رو آپدیت میکنم.
بعد میرم که یک Career Mode شروع کنم. Squad Used هم میذارم رو حالت Download Latest (دانلود هم میکنه) ولی زمانی که ترکیب تیمم رو میاره ، میبینم که آپدیت نشده و قدیمی تر از ترکیبی هست که تو Kick Off قرار داره !

شما هم این مشکل رو دارید ؟ راه حلی چیزی داره ؟

رو X360 هم این مشکل وجود داره ؟

mehdi_ah

کاربر سایت
Dec 8, 2010
16
مرسی مهدی جان حالا من رو PS4 این مشکل رو دارم =>

رو X360 هم این مشکل وجود داره ؟
دلیلش اینه که squad update که برای قسمت کریر مود هست با اونی که واسه کیک اف هست و حتی اونی که مربوط به اولتیمیت میشه فرق داره و ما کاریش نمیتونیم بکنیم!
حالا شما بگو مشکل اروم شدن گیم پلی بازی رو روی ps داری یا نه؟

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv

میتونی از این سایت استفاده کنی Career Mode Search - FIFA 14 | Futhead
Potential و Growth رو واسه همه بازیکنا زده البته یه جور چیت حساب میشه و لذت Scout کردن رو میگیره .

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,700
کسانی که لایو بازی میکنید با خارجی ها مشکل ندارید؟من که از عید تا حالا یه دست هم نتونستم بازی کنم.اوایل دقیقه 60 چندتا لگ میخورد و بعد قطع میشد.چند نفر از دوستانمم دقیقا همین مشکل رو داشتن که دقیق 60 همین اتفاق میافتاد.الان چند روز که از شروع نیمه دوم هر چند دقیقه یکبار 30 ثانیه فریز میشه و درست میشه تا چند دقیقه بعد قطع هم نمیشه ولی تا آخر بازی همینطوریه.نیمه اول همه بازیها بدون مشکل و لگ هست ولی تا نیمه دوم شروع میشه اینطوری میشه

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
کشانی که لایو بازی میکنن با خارجی ها مشکل ندارن؟من که از عید تا حالا یه دست هم نتونستم بازی کنم.اوایل دقیقه 60 چندتا لگ میخورد و بعد قطع میشد.چند نفر از دوستانمم دقیقا همین مشکل رو داشتن که دقیق 60 همین اتفاق میافتاد.الان چند روز که از شروع نیمه دوم هر چند دقیقه یکبار 30 ثانیه فریز میشه و درست میشه تا چند دقیقه بعد قطع هم نمیشه ولی تا آخر بازی همینطوریه.نیمه اول همه بازیها بدون مشکل و لگ هست ولی تا نیمه دوم شروع میشه اینطوری میشه

من اخرین باری که چک کردم هفته پیش هنوز همین طور بود. البته از من اخره نیمه اول یا اول نیمه دوم قطع میشد کامل. تایتان فال و pvz هم که اکثرا مشکل دارن واسه همین سرور. همه بازی ها هم که ماله ea هستن و مشکل احتمال زیاد از سرورهاست

mehdi_ah

کاربر سایت
Dec 8, 2010
16
کسانی که لایو بازی میکنید با خارجی ها مشکل ندارید؟من که از عید تا حالا یه دست هم نتونستم بازی کنم.اوایل دقیقه 60 چندتا لگ میخورد و بعد قطع میشد.چند نفر از دوستانمم دقیقا همین مشکل رو داشتن که دقیق 60 همین اتفاق میافتاد.الان چند روز که از شروع نیمه دوم هر چند دقیقه یکبار 30 ثانیه فریز میشه و درست میشه تا چند دقیقه بعد قطع هم نمیشه ولی تا آخر بازی همینطوریه.نیمه اول همه بازیها بدون مشکل و لگ هست ولی تا نیمه دوم شروع میشه اینطوری میشه
کلاً فارغ از عیب و ایرادهای سرور های EA که حداقل بین ما ایرانیا معروفه، از شب عید تا حالا وضعیت کلی نت جالب نیست و بنا به دلایل نامعلوم!!! دچار اختلاله!

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
کلاً فارغ از عیب و ایرادهای سرور های EA که حداقل بین ما ایرانیا معروفه، از شب عید تا حالا وضعیت کلی نت جالب نیست و بنا به دلایل نامعلوم!!! دچار اختلاله!

البته درسته که بیشتر ایرانی ها مشکل دارن ولی از خارجی ها هم من زیاد دیدم که مشکل دارن هنوز با سرورهای ea

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دلیلش اینه که squad update که برای قسمت کریر مود هست با اونی که واسه کیک اف هست و حتی اونی که مربوط به اولتیمیت میشه فرق داره و ما کاریش نمیتونیم بکنیم!
حالا شما بگو مشکل اروم شدن گیم پلی بازی رو روی ps داری یا نه؟

ای بابا چرا خب باید فرق داشته باشه ؟ :D
رفیق من زیاد اهل آنلاین نیستم به خاطر همین مشکلات رو اعصاب ولی اگه بری تو فروم PS4 میبینی اکثر دوستان مشکل دارن با آنلاین !

میتونی از این سایت استفاده کنی Career Mode Search - FIFA 14 | Futhead
Potential و Growth رو واسه همه بازیکنا زده البته یه جور چیت حساب میشه و لذت Scout کردن رو میگیره .

آخه بدبختی از هیچ جایی نمیشه پتانسیل بازیکن رو فهمید ! Scout مگه میتونه پتانسیل رو بفهمه ؟

mehdi_ah

کاربر سایت
Dec 8, 2010
16
ای بابا چرا خب باید فرق داشته باشه ؟ :D
رفیق من زیاد اهل آنلاین نیستم به خاطر همین مشکلات رو اعصاب ولی اگه بری تو فروم PS4 میبینی اکثر دوستان مشکل دارن با آنلاین !

آخه بدبختی از هیچ جایی نمیشه پتانسیل بازیکن رو فهمید ! Scout مگه میتونه پتانسیل رو بفهمه ؟
همونطور گفتم اسکاوت واسه attribute بازیکناس و هیچ چیز خاصی واسه پتانسیلشون نیست به جز همون عبارتایی که گفتم با زدن rs توی اون کارت اطلاعات بازیکن مینویسه!

منم زیاد اهل انلاین نیستم راستشو بخوای اصلاً نیستم. بعد از fifa12 که به دیویژن یک رسیده بودم حتی یه دست هم تو ۱۳ و ۱۴ انلاین بازی نکردم! چون اعصابشو ندارم! ولی این مشکل اروم شدن بازیو تو حالت افلاین دارم!!! خنگ شدن بازیکنا کم شدن سرعتشون عکس العملای دیر و خنده دار!

میدونی چیه شاید چون فیفا منیجر بازی میکردی اینجوری بهت نمیچسبه! ولی از همون روشی که گفتم استفاده کن ولی من به شخصه حال نمیکنم برم و از سایت اطلاعات کسب کنم، لذت کشف کردن یه بازیکن گرچه یه کم هم شانسی باشه بهتره!!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر