FIFA 14 | Xbox 360

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
این تاپیک دیگه داره میشه اسپم خالص... 30 صفحس دوستان دارن فرق بین نسخه ی کامپلکس و ... می پرسه بقیشم که یکی میاد میگه بازی عالیه یکی میاد میگه یه آشغال کامله:| من می گم یکی بیاد این پست اول رو اپدیت کنه و اطلاعات لازم برای بازی رو بزاره یا یه تاپیک جداگانه واسه مشکلات و سوالات زده بشه اینجا فقط راجع به خود بازی و تجربیات و سوالات غیر از فرق این 2 نسخه چیه و چطوری اپدیت کنم پرسیده بشه:|

دقیقا باهات موافقم چند پست بالاتر گفتم اینقدر کار شناس بازی در نیارید از خود بازی بگید به دوستان کارشناس برخورد :|در کل در مورد بازی کسی حرفی نمیزنه یکی دوتا بازی میبره میاد میگه بهترین بازی دنیاس فرداش میبازه میگه آشغاله............. اصن یه وضی:))

KAKAX

کاربر سایت
Jul 20, 2012
15
بچه ها یه سوال میپرسم دقت کنید بعد جواب بدین...ماله شمام تو حالت شب استادیوم رنگ استوکای بازیکنا کمرنگ و تیره میشه؟؟؟؟یعنی استوک فسفری بیل میشه سبز لجنی کلا رنگ استوکا عوض میشه برید ببینید بهم بگین...replay برید بعد زوم کنید رو بازیکن استوکشو ببینید هر کی دیده بگه...علت داره که می پرسم مرسی
یعنی هیچ کس ندیده بابا یکی تست کنه بگه بم دیگهههههههههههههه...​

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
ببخشید دوستان متاسفانه در فیفا 14 تیم مورد علاقه من Aldershot town با توجه به اینکه از لیگ npower league 2 انگلیس به لیگ دسته پایین تر یعنی Conference Premier سقوط کرد.
اما من این لیگ رو لیست لیگ های فیفا 14 ندیدم ...
چطور میشه این تیم یا این لیگ دسته پایین رو اضافه کرد ؟ آیا راهی داره !؟؟
چطور میشه به قسمت career mode اضافه کرد ؟؟
[h=3][/h]

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
بچه ها یه سوال میپرسم دقت کنید بعد جواب بدین...ماله شمام تو حالت شب استادیوم رنگ استوکای بازیکنا کمرنگ و تیره میشه؟؟؟؟یعنی استوک فسفری بیل میشه سبز لجنی کلا رنگ استوکا عوض میشه برید ببینید بهم بگین...replay برید بعد زوم کنید رو بازیکن استوکشو ببینید هر کی دیده بگه...علت داره که می پرسم مرسی
یعنی هیچ کس ندیده بابا یکی تست کنه بگه بم دیگهههههههههههههه...​

دوست عزیز کچل کردی مارو.... انقدر چیز مهمیه؟ از کل بازی چسبیدی به رنگ استوک؟؟ باشه تست کردم بهت میگم:)

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
ببخشید دوستان متاسفانه در فیفا 14 تیم مورد علاقه من Aldershot town با توجه به اینکه از لیگ npower league 2 انگلیس به لیگ دسته پایین تر یعنی Conference Premier سقوط کرد.
اما من این لیگ رو لیست لیگ های فیفا 14 ندیدم ...
چطور میشه این تیم یا این لیگ دسته پایین رو اضافه کرد ؟ آیا راهی داره !؟؟
چطور میشه به قسمت career mode اضافه کرد ؟؟
داداش اگه به لیگ پایین افتاده باشه متاسفانه دیگه راهی نیست چون ea دیگه لیگ دست 3 رو نساخته
علتی داره به این تیم علاقه داری؟

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
داداش اگه به لیگ پایین افتاده باشه متاسفانه دیگه راهی نیست چون ea دیگه لیگ دست 3 رو نساخته
علتی داره به این تیم علاقه داری؟

بله این تیم برام خاطره انگیز و از فیفا 10 دارم با همین تیم در همه تورمنت ها و کاپ ها بازی می کنم ... چه بازیکن هایی خوبی هم باهاش میگرفتم .
واقعا راهی نیست ؟ من شنیدم تو Creation Centre میشه تیم رو اضافه کرد ! آیا تو career mode میاره ؟؟

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
سلام
بچه ها لطفا یه نفر به سوال من جواب بده من برا اولین بار میخوام آنلاین بازی کنم
من دستگاهم Slim هست و فکرم میکنم که jTag نباشه !
اگر بخوام آنلاین بازی کنم حتما باید Burner Max بخرم یا همون Lt3 هم جواب میده و میتونم آنلاین بازی کنم؟

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
شرمنده اسپم ميدم،شما كه انلاين بازى ميكنين حجم دانلودتون نامحدوده؟
داداش این بازی فوقش ساعتی 50 تا 100 مگ می گیره

- - -ویرایش - - -

سلام
بچه ها لطفا یه نفر به سوال من جواب بده من برا اولین بار میخوام آنلاین بازی کنم
من دستگاهم Slim هست و فکرم میکنم که jTag نباشه !
اگر بخوام آنلاین بازی کنم حتما باید Burner Max بخرم یا همون Lt3 هم جواب میده و میتونم آنلاین بازی کنم؟
داداش اگه بوت کنسولت زیر 10 ثانیه هست جی تگ نیست
برنرمکس بخری بهتره و همچنین باید گلد بخری

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
خب ما هم چند دست بازی کردیم... باید بگم تنها نکته مثبت بازی باگای کمش هست + فیزیک توبش... خوشبختانه بر خلاف فیفا 13.. باگاش خیلی کمه....
ولی متاسفانه گیم گلیش خیلی بد شده !! چرخش بازیکنا اگه دقت کنین شده مثل PES 11 و 12 ... گه دقیقا یکی از علل کوچ من از PES به فیفا در سال 2011 ، همین چرخشای مضخرف بازیکناش بود! :d
ایراد بزرگ دیگش دروازه باناش (یا حداقل چک) هستن! خیلی دیر عکس العمل نشون میدن !!
خلاصه ما هر چی میخواستیم به خودمون تلقین کنیم که بهتر از 13 ـه نشد... تا ببینیم بعدا با آبدیتا چیکار میکنن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر