FIFA 14 | Xbox 360

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
من این آپدیت ترکیبا رو زدم ولی این ارور رو میده هنگام ریختنش رو فلش:
http://upload7.ir/images/38019919867578937913.jpg
لطفا زود تر راهنمایی کنین
راستش منم منتظرم یکی بیاد و برام توضیح بده:(
منم سوالم اینه که با هاریزون تو کدوم پوشه باید کپی کنیم؟
بعدش تو ایکس باکس باید کجا کپیش کنیم؟
لطفا زود جواب مارو بدید

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
از صبح تا الان داشتم رو این آپدیت ترکیب کار می کردم
تو نت فقط آموزش برا جی تگ دارا بود
چون چندین کار رو با هم انجام دادم نمی دونم آموزشش دقیقا همین میشه یا نه ولی امیدوارم همین باشه
25009587629713213754.jpg

بعد Squad 1 خود فیفا رو از کنسول به مموری move کرده و به پی سی وصل و برنامه Modio رو باز کرده و Open a Save و Usb Stick و Explore Device و Content و فولدری که آخرش اسم پروفالتونه دبل کلیک و 454109C3 و 00000001 و بعد Squads 20130927025434 رو پاک کرده و اون فایل دانلودی که در عکس بالا درستش کردیم رو اینجا وارد می کنیم ( کلیک راست و Add File رو میزنیم )

فلش رو به 360 وصل و بعد Squad 1 رو موو می کنیم تو هارد و تمام.

هیچ تضمینی در مورد امنیت و کرش و ....... اینچیزا ندارم چون هنوز تست نکردم و آموزش برایه غیر جی تگ هم از خودم بوده

دوستانی که جواب گرفتن بگن که این پست اگه مفید بود بره اول تاپیک که همه سوال نکنن در موردش

اینم بگم که از بازی اصلا راضی نیستم
ارزش این همه وقت گذاشتن برای درست کردن ترکیب رو نداشت
و تایتل آپدیت رو هم می تونید از اینجا بگیرید marketplace.jqe360.com | Xbox 360 marketplace Database که شاید مشکلات عجیب غریب این بازی رو اندکی برطرف کنه

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
دوستان منم فیفا 14 رو بازی کردم.............خیلی سخت و واقعی تر شده.........من فقط اولتیمیت بازی میکنم..............دوستان اولتیمیت باز منو اد کنن ali cloop

دوستان اگر لطف کنن یه تایپک هم مخصوص اولتیمیت تیم بزنن ممنون میشم...................راستی این قسمت legendبازیکن های قدیمی که میگفتن کجاست

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
این تیم Tornado دیگه چه تیمیه ؟!!
داداش یولتیمیت تیم بازی می کنه

- - -ویرایش - - -

دوستان منم فیفا 14 رو بازی کردم.............خیلی سخت و واقعی تر شده.........من فقط اولتیمیت بازی میکنم..............دوستان اولتیمیت باز منو اد کنن ali cloop

دوستان اگر لطف کنن یه تایپک هم مخصوص اولتیمیت تیم بزنن ممنون میشم...................راستی این قسمت legendبازیکن های قدیمی که میگفتن کجاست
فقط چند تا مشکل هست و اونم این هست که چرخش ها افتضاح انگار داره تریلی دور میزنه
شوت های فنی هم باز دوباره آسون شده و بیشتر گل میشه

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
اینجا هر کس حق داره نظر بده حتی اگه بدش بیاد از بازی.عاشقان سینه چاک اگه ناراحت میشند نیاند تو تاپیک.
دوستان من کرنر رو نمی تونم مثل قبل با ls کات بدم.نمیشه کات داد یا فرق کرده؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
اینجا هر کس حق داره نظر بده حتی اگه بدش بیاد از بازی.عاشقان سینه چاک اگه ناراحت میشند نیاند تو تاپیک.
دوستان من کرنر رو نمی تونم مثل قبل با ls کات بدم.نمیشه کات داد یا فرق کرده؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4
آره داداش کلا نمیشه اون کات قدیم رو تو کرنر ها داد منم چند دست تو آنلاین اومدم کات بشم دیدم توپ اومد رو قوس محوطه

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
امیر جان بحث کوبیدن بازی نیست ...
نکات مثبت رو گفتیم ... توپ و فیزیک و شوت و ...
منفی ها رو هم بگیم . این ایرادات به حدی سادس که ادم به فکر فرو میره ...
بعضی وقتها یکی میاد میگه اقا فلان بازی بده چون من حال نمیکنم باهاش اما من واسه اینکه میگم بده دلیل دارم و اونها هم کم نیستن
این خیلی بده که من بازیهام و میبرم توی 14 اما لذت نمیبرم ... باور کن دست ادم درد میگیره میخواد این بازیکنها رو بچرخونه
حالا نمیگیم همشون رو ولی دیگه مسی و رونالدو و چند تا دیگه اصلا هنرشون همینه

منم که گفتم یه مقداری ایراد داره بازی ولی آخه حتی اگه بخوایم نمرات سایت های معروفم نگاه کنیم IGN , GAMESPOT هم به نسخه ی قبلی به ترتیب 8 و 9 دادن هم به این نسخه حالا چه جوری بعضیا میگن این نسخه افتضاحه نمیفهمم ...

دوستان کسی نمیدونه تو قسمت خرید بازیکن تو کریر باید چه کار کنی تا بازیکنا به ترتیب اورال مرتب شن ؟

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
این تاپیک دیگه داره میشه اسپم خالص... 30 صفحس دوستان دارن فرق بین نسخه ی کامپلکس و ... می پرسه بقیشم که یکی میاد میگه بازی عالیه یکی میاد میگه یه آشغال کامله:| من می گم یکی بیاد این پست اول رو اپدیت کنه و اطلاعات لازم برای بازی رو بزاره یا یه تاپیک جداگانه واسه مشکلات و سوالات زده بشه اینجا فقط راجع به خود بازی و تجربیات و سوالات غیر از فرق این 2 نسخه چیه و چطوری اپدیت کنم پرسیده بشه:|

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
دوستایی که آفلاین ترکیب رو آپدیت کنن نمی تونن ازین تغییرات تو کریر مود استفاده کنن ، بخاطر لیدربورد نمیزاره
خیلی مسخرست
اگه راهی پیدا کردید بگید

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
بچه ها یه سوال.. من بازیُ کامل نصب کردم ولی تو آنلاین یدفه هنگ میکنه؟ مشکل از دستگاه منه؟

...

بازی عالی شده.. فقط یکم وقت میبره تا عادت کنیم به این سبک .. دیگه نمیشه مثل13 با رونالدو دهنه همه رو سرویس کنی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر