Arctic Combat : MMOFPS

سلام!
قبل اینکه برم سر اصل مطلب عیدتونو تبریک میگم :-*
همون طور که از اسمش معلومه بازی اول شخص شوتر هست .
حتما الان ذهنتون میره سمت کانتر یا cod یا نهایتا جهاد 3 !
ولی اینطور نیست . کانتر رو کلا بیخیال شین ولی یه شباهت هایی به بازی های Call Of Duty داره
یه چند تا عکس هست میذارم خودتون در مورد گرافیکش متوجه میشین :
20121204SDS73Q99H71SP5ED.jpg

20121204UCVRR891XZSEKWZT.jpg

من خودم بازی های FPS زیاد انجام دادم و خیلی هم سخت یه بازی میتونه منو راضی کنه!
ولی این بازی تمام چیز هایی که یه بازی اول شخص شوتر باید داشته باشه رو تو خودش جا داده .
اولین چیزی که تو چنین بازی ای به چشم میاد گرافیکه که چیزی کمتر از CoD نداره! (شاید به جهاد نرسه)
توی این بازی هیچ نیازی به پول واقعی برای قوی شدن نیست . مهم ترین چیز مهارت بازیکنه . حتی اگر بهترین اسلحه رو هم داشته باشید ولی مهارت نداشته باشید (حتی اگه نوب نباشید معمولی باشید) باز هم شاید نتونین مثل خیلی بازی های دیگه قوی بشین . (مثل Crossfire که چند تا اسلحه داشت هر نوبی میگرفت همرو میکشت یا A.V.A که برای قوی شدن خیلی امکانات داشت!!!)
دومین چیز اسلحه ها هست . اسلحه ها تا جایی که بخواید جا برای Customize شدن داره و میتونین اسلحتون رو طوری طراحی کنین که باهاش راحتتر باشین .
بعدیش مپ های بازیه . مپ ها کاملا استاندارد طراحی شده و برای گیم مود های مختلف مناسب هست . طوری نیست که خیلی بزرگ باشه و یه بازی مدت زمان زیادی نیاز داشته باشه و همینطور خیلی هم کوچیک نیست که با چند قدم برداشتن دشمن جلوت باشه و زود بازی تموم شه! (بهترین مثال مپ های بازی Medal Of Honor هست)
همچنین بازی با Bot هم میشه انجام داد که برای یادگیری بازی خیلی مفیده!
یه چیز جالبم داره آخر هر بازی به دو نفر بصورت رندوم جایزه میده!
و اما چیز جدیدش اینه که میتونی با دیگران خرید و فروش کنی ....! اطلاعات زیادی ندارم ازش ولی خیلی جالب و جدیده

اینم لینک :
حجم دانلود 1.6 گیگ که نصب میکنی خیلی بیشتر از اینا میشه!
Free-to-play Online Tactical Shooter - Arctic Combat

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
زمان آلفا خیلی فرق داشت
چند تا از مود ها و مپ هارو نداشت . خیلی امکانات بصورت امتحانی بود . سیستم امنیتیش ضعیف بود در نتیجه چیتر داشت که الان میشه گفت اصلا نداره .
بعد cod رو اگه بخوای مقایسه کنی کلا فرق داره . از لابی بگیر تا اتفاقات قبل و بعد و داخل بازی! بیشتر باید با A.V.A مقایسه شه
یا مثلا سیستم کلن ها و کلن وار هاش هم خیلی عالیه (تو CoD همه اینها توافقی بود! یه روزه اسم کلن میذاشتی پشت اسمت یا کلن وار ها هم بصورت توافقی انجام میشد ولی اینجا همه چیز ثبت میشه و کلن ها رتبه بندی دارن)
کلا ارزششو داره حداقل میشه یه عید رو باهاش سرگرم شد!!!

vahidking

کاربر سایت
May 9, 2012
349
نام
مجید (وحید)
دوستان ترو خدا بگین من چطوری اینجا ثبت نام کنم

هر کاری می کنم ایمیل قبول نمی کنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر