آموزش آنلاین بازی کردن TOMB RAIDER ( نسخه کرک شده )

با سلام

TombRaider_Multiplayer.jpg

آموزش:

روش آنلاین بازی کردن با برنامه ی استیم:

1. اول بازی را نصب کرده.

2. کرک مولتی پلیر بازی را از لینک زیر بگیرید.
http://dimitrovgrad.dyndns.info/royalgamer06/TombRaider/TR.Steamworks.Fix.V2-Royalgamer06.rar

3. دانلود استیم و نصب آن:
http://cdn.steampowered.com/download/SteamInstall.msi

4. آخرین ورژن Greenluma را از لینک زیر گرفته و در پوشه استیم بریزید.
CS.RIN.RU - Steam Underground Community • View topic - GreenLuma 2.6.2

5. نیازی به نرم افزار تانگل نیست ولی برای پیدا کردن دوستان از روم بازی توی تانگل کمک بگیرید.

6.
از طریق Invite میتونید دوستاتون رو به بازی دعوت کنید.

من خودم هنوز بازی نکردم
تا یک چند وقت دیگه ردیفش میکنم و نتیجه رو همینجا میگم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,351
نام
مــاکــان
این کرک مال sniper ghost warrior 2 هست.برا tomb raider از کرک زیر+green luma که تو پست بالا هست استفاده کنین.
توجه: با این کرک از سیو بازی خودتون نمیتونین استفاده کنین.اگه میخواین به سیو خودتون برگردین از کرک بازی خودتون استفاده کنین.
کرک مولتی Steamworks v6

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
این کرک مال sniper ghost warrior 2 هست.برا tomb raider از کرک زیر+green luma که تو پست بالا هست استفاده کنین.
توجه: با این کرک از سیو بازی خودتون نمیتونین استفاده کنین.اگه میخواین به سیو خودتون برگردین از کرک بازی خودتون استفاده کنین.
کرک مولتی Steamworks v6

ميشه سيو سينگل رو بعد از ريختن كرك مولتي پلير منتقل كرد كه من اينجا آموزشش رو نوشتم. اينجا هم ID استيم ايراني هايي كه بازي ميكنن رو ليست كردم كه ميتونيد اد كنيد و با هم بازي كنيد.

خيلي راحت ميشه بازي كرد و دردسر نداره. مولتيشم نسبتا خوبه و TDM و Free for All و دو تا مد ديگه هم داره...

the Queen

کاربر سایت
Aug 8, 2013
1
نام
غزل
سلام
من تازه فهمیدم که میتونم با بقیه هم آنلاین بازی کنم ولی متاسفانه نمیتونم کسیو ADD کنم و فهمیدم که اگه یکی که میتونه برام درخواست ADD بفرسته مال منم فعال میشه واسه همین خواهش میکنم من رو هم اد کنین ک بتونیم باهم بازی هم کنیم :)
اسمم توی steam :
ghazalkitty
ممنون:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر