قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
بیاین یکبار هم که شده هوش اجتماعی داشته باشیم همه تا ارزون نشه نخریم:D هرچی بیشتر به فروشنده ها فشار بیاد قیمت منطقی تری میدن! خداروشکر تو زمانی که لانچ میشه بچه مدرسه ایا نیستن که گند بزنن به قیمتا
(یادم نمیره یه تابستون قیمتارو بردن بالا هردفه هم میرفتم بازار میدیدم بچه ـه با باباش کنسولو دو برابر قیمت میخریدن)

یه سری رو همین الان میشناسم لانچ دی کنسول بخرن شبش بیان فروم عکس کنسولشونو با نام کاربری واسه فخر فروشی بزارن دل ملت رو آب کنن:|
نکنید ، من خودم خدا رو شکر دارم اگه 4 تومن هم بشه بخرم ولی به مرگ خودم میدونم که این قیمتش نیست و این
دلال هستش که داره جیبش رو پر از مال حروم میکنه. با اینکه توشون آدم های خوبی پیدا میشه ولی خیلیا بدشون نمیاد ملت رو سرکیسه کنن.
دلال ها ببینن کنسولی که قیمت تموم شدش نهایتا 1500-1600 در میاد رو تو روز های اول بالای دو تومن میدن مشتریش کمه مطمئن باشید قیمت
هارو پایین میارن....

Super Steel

کاربر سایت
Aug 27, 2013
79
دلار دیگه همین 3 تومن ثابت شد رفت ... تغییری هم کنه پایین تر میاد ...

بالای 1500 - 1400 هیچ رقمه ارزش ندار دیگه

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
طبق گفته بانک مرکزی دلار کمتر از 2900 نخواهد شد.
کنسول هم کمتر از 1600 نخواهد شد. اونم نه روز لانچ. حداقل 3 ماه بعد. مگه اینکه شرایط تغییر کنه.
روز لانچ هم 2000-2500 خواهد بود.
در ضمن من یه نگاهی که انداختم به پستهای صفحات اخیر دیدم اکثر کاربرا رو تو دسته اریجینال باز ندیدم.
الان سوال من اینه از این دوستان :
شما که سر 300 -400 تومن دارین بحث میکنین اونم برای کنسول ، فردا با دیدن قیمت 250-350 تومنی بازی ها چیکار خواهید کرد ؟
تازه کنسول فقط یباره منتها بازی شاید تو ماه چند تا بیاد .

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
کنسول هم کمتر از 1600 نخواهد شد. اونم نه روز لانچ. حداقل 3 ماه بعد. مگه اینکه شرایط تغییر کنه.
در ضمن من یه نگاهی که انداختم به پستهای صفحات اخیر دیدم اکثر کاربرا رو تو دسته اریجینال باز ندیدم.
شما که سر 300 -400 تومن دارین بحث میکنین اونم برای کنسول ، فردا با دیدن قیمت 250-350 تومنی بازی ها چیکار خواهید کرد ؟

بازی 350 تومن رو دیگه از کجا در آوردید؟

بای های جدید که روی PS3 میان رو اگه نگاه کنید به محض ورود 230 تا 260 قیمتشونه و بعد از چند هفته پایین تر میاد!

قیمت کنسول هم همین الان 1700 هستش و مطمعنا تا عید پایین تر هم میاد.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,551
نام
حسین
قیمت ها همین الان حول و حوش 150 تا 200 میگیرده البته با گذشت کمی زمان از ریلیز قیمت
بازی رو هم به راحتی میشه فروخت یکی دیگه گرفت جدا شما انگار خوشتون میاد قیمت ها بالا باشه هاdcهمین الان ps4ریجن دو قیمت زده1600 +100 شما میگی 2500
399 دلاره 600 دلار که نیست با هزار تا کوفت و زهر مارم حسابش کنی به 2500 نمیرسه با این پول باید 2 تا کنسول بهت بدن

AlCapoN

کاربر سایت
Sep 17, 2012
497
نام
MEtti
حاجی مطمئنی فروشنده نیستی؟:))

Super Steel

کاربر سایت
Aug 27, 2013
79
یعنی بعد 66 صفحه هنوز به فروشنده بودن این یارو پی نبردید ؟!؟؟

همون روز لانچ هم ما بالای 1500 نمیخریم

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بانک مرکزی گفت باید آروم آروم قیمت بیاد پایین همین!

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
دلیل اون حرف بانک مرکزی درباره ی سبزی بخاطر تجار بود نه چیز دیگه ای!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان يه چيزي ميخواستم بگم
بعضي از اين اقايون كه ميان تو تاپيك چرندياتي ميبافن اينها از دي سي خريد كردن حالا هم اگه ما روز اول و يا حتي دوماه اول ps4 رو قطعا از 1700 كه دي سي گذاشته بود ارزونتر بگيريم اينها چنان اتيشي ميگيرن كه دودش كل ايرانو در بر ميگيره
من بايه نفر ديگه هم كه از دي سي خريد كرده بود حرف زدم اونم دقيقا همين چرندياتو گفت
انگار ما بغير از جنگ با فروشندگان با اينها هم بايد بجنگيم8-|

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ببينيد دوستان يكي مثل من دانشجو ام و يكي مثل همين مصطفي دانشگاه رو تموم كرده !
تو دانشگاه يه اصلي هست به اسم دو در كردن ! يعني ملت همه با هم تصميم مي گيرن دو در كنن خصوصا" اخر اسفند ! همه با هم قول ميذارن قرار ميذارن فلان روز نيان ! بعد اگر حتي از سر كنجكاوي بري ببيني اون روز كسي كلاس هست يا نه مي بيني اكثر كسايي كه مي گفتن نميايم و حتي نفرات اصلي اون دو در كردن رديف اول نشستن سر كلاس :|:d

اينجا هم همينه ملت شايد اينجا بگن نخريد اما اگر وامد چنان هايپي ميشن كه ميرن فرت ميخرن :|:d
ما از خدامونه بيا پايين ما هم روز اول بخريم اما فعلا" كه پولش همون 1400 قيمت درستش رو هم نداريم :|:d

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
بانک مرکزی گفت باید آروم آروم قیمت بیاد پایین همین!

وقتی بودجه رو ، رو 2500 بستن مطمئن باشین از 2900 کمتر نمیشه. مگه سالهای بعد که اونجا هم مذاکرات و شرایط جهانی تاثیر گذار خواهند بود.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

علاوه بر اینکه مطمئن شدم اکثر نیو یوزرها و کسایی که تو صفحات اخیر دارن از قیمت ناله میکنن اریجینال باز نیستن یا امانتی باز هستن ، به سن و سوادشون هم شک کردم. چون نتونستن پست منو کامل بخونن.:d

قیمتی که DC داده 2200 و 1700 برا 1-2 ماه بعد عرضه رسمی هستش.
قیمتی که من دادم برا روز لانچ هستش. اونم برا ریجن 1. چون مطمئنم روز عرضه گیر میاد ولی در مورد ریجن 2 نمیدونم.

در مورد قیمت بازی ها هم همین صدق میکنه. منتها احتمال میدم بازیهای PS4 بین 50-100 تومن گرونتر از PS3 باشن.

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
در مورد قیمت بازی ها هم همین صدق میکنه. منتها احتمال میدم بازیهای PS4 بین 50-100 تومن گرونتر از PS3 باشن.
الان رو چه اصلی اینو میگی ؟:|:-$:-/
قیمت هردو 60$ ـه پس اگه یه حساب دودوتا چارتا بکنی میفهمی قیمتشون یکی باید باشه تو بازار:|
البته اگه تو قیمتو همینجوری نچپونی تو حلق ما=;

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر