قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
بر فرض که الان 2 , 3 ماه گذشته از لانچ قیمتا عادی شده یه چندتا مغازه ی درست حسابی میگین تو تپخونه که ما از انجاها بگیریم؟:D
مگه مغازه درست حسابی هم داره...؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
دقیــــــــــــــقا:D
به همین پی برده بودم اما آخه این دی سیم که پول خون باباشو میگیره:D (کلا همه دزدن :D)
از کجا بخریم پس؟:|:D

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
به همین پی برده بودم اما آخه این دی سیم که پول خون باباشو میگیره:D (کلا همه دزدن :D)

سلام....عزیزه من همرو که ادم مثل هم نمیبینه همه جا ادم خوب بد هست عزیزم من خودم گشتم چنتا مغازه خوب پیدا کردم تو این چند سال بد رو به روی دزد بزرگ DC یه مغازه با سابقه 40 ساله هست ماله آرش حسن زادگان صاحب تهریریه بازی رایانه اون ادم منصف سالم

با شخصیت ارم راست گو بی شیله پیلست........:bighug:

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,426
سلام....عزیزه من همرو که ادم مثل هم نمیبینه همه جا ادم خوب بد هست عزیزم من خودم گشتم چنتا مغازه خوب پیدا کردم تو این چند سال بد رو به روی دزد بزرگ DC یه مغازه با سابقه 40 ساله هست ماله آرش حسن زادگان صاحب تهریریه بازی رایانه اون ادم منصف سالم

با شخصیت ارم راست گو بی شیله پیلست........:bighug:
داداش این حرفت تعریف بود یا تیکه انداختن؟جدی

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
داداش این حرفت تعریف بود یا تیکه انداختن؟جدی

راست گفتم داداشم من که تو این سال ها ایشون رو این طوری دیدم و با من برخورد کرده فکنم همه تایید کنن ایشون رو............:d

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد

داداش دارم میگم توپ خونه پاساژ لباف پیش همایون
4 پنج ساله از ایشان کنسول میخرم هم خودم هم دوستام.خیلی پسر خوبیه

Great.Armin

کاربر سایت
Sep 21, 2013
6
نمیدونم واقعا چرا اینقدر حرص قیمت رو میخورین!یک ماه اول قیمت رو فروشنده ها میذارن،ولی بعد از اون قیمت تحت تاثیر بازار هستش.اگر ارز روی همون حدودا 3000-3100 بمونه،قیمت های زیر رو میشه پیش بینی کرد:
اساس تخمین قیمت،قیمت کالاهایی با قیمت مشابه توی بازار دنیا و ایران هستش.مثلا ایپد4 16 گیگ-وای فای،499 دلار هستش که مشابه ایکس باکس جدید خواهد بود.
ایکس باکس 1700
پلی استیشن 1400

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
اولا باید یه چند ماه صبر کنید چون معلوم نیست چی میشه بازم ممکنه جریان پنل بازی چراغ بازیو هزار تا کوفت زهر مار بیاد وسط این قضیه اولش که باعث میشه من نخرم. دوم اینکه ایرانیا کلا جو گیرن. اگر کمی حوصله کنید مطمئنا قیمت تموم شده برای خود دستگاه میاد پایین و به دست ما هم قیمت پایین تر میرسه. به دلیل غیر قانونی بودن و نداشتن پشتیبانی فکر کنم بهتره درست انتخاب کنیم که پولی سوخت نره

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقا كسي يادشه اون زمان كه دي سي پيش فروش كرده بود دلار چند بود؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
یک مقدار صبر کنید دوستمون بره NY. اگر همه چیز خوب پیش برده همین دلار 2900 ی میشه 1200 یا کمتر. برای خریدن عجله نکنید.
دوستتون هم رفت ny و گند زد به نرخ دلار .. قطعن روند صعودی دلار ادامه داره ...
بهترین راه شکست قیمت ps4 تو ایران نخریدنش در همون روزهای اول هست که حساب دست این فروشنده های بی انصاف بیاد.
به خدا لیلاقتمون این نیست عین چی تو پاچمون بکنند!
حداقل تو این مورد برخلاف برنج و گوشت و مرغ عمل کنید و وقتی میدونید قیمت یه محصول غیرواقعی بدستتون میرسته نخرید!

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
بعضی ها انگار کنسول خریدن تو روز لانچ براشون مهم تر از توهین به شعورشونه:|
حتی اگه پولشم دارین نخرین تا این فروشنده ها دستشون بیاد:bighug:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بیاین یکبار هم که شده هوش اجتماعی داشته باشیم همه تا ارزون نشه نخریم:D هرچی بیشتر به فروشنده ها فشار بیاد قیمت منطقی تری میدن! خداروشکر تو زمانی که لانچ میشه بچه مدرسه ایا نیستن که گند بزنن به قیمتا
(یادم نمیره یه تابستون قیمتارو بردن بالا هردفه هم میرفتم بازار میدیدم بچه ـه با باباش کنسولو دو برابر قیمت میخریدن)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر