Crysis 3: Multiplayer | pc

Screen-Shot-2013-01-23-at-10.54.26-AM-618x347.png

درود
تمام بحث راجب Multiplayer بازی از این به بعد در این تاپیک مطرح میشه
بازی حدودا 21روز دیگه منتشر میشه

یک خبر که حتمالا اکثر طرفداران هم می دونند این هست که نسخه بتای Crysis 3 در تاریخ 29 ژانویه 2013 (سه شنبه 10 بهمن ماه 1391) عرضه خواهد شدو حدودا 2 هفته برای ما باز میشه و می تونیم درکنار هم تجربه اش کنیم تا عرضه بازی
توی بتا ی بازی 2 تا mapبرای شما درنظر گرفته شده 1:فرودگاه 2 موزه
همچنین 2 تا مد هم توی بتا در نظر گرفته شد !
Hunter Mode

This multiplayer game mode is all about the survival of the fittest. There are two teams, initially comprised of two permanently cloaked “Hunters”, and up to fourteen CELL troopers awaiting extraction. Each trooper slain respawns on the Hunter team to prey on their former allies, building to a frenetic climax. If any of the troopers survive the round, the hunters lose. Whichever way you play, Hunter Mode delivers a heart-pounding test of strategy and survival

Crash Site Mode

This multiplayer game mode is the ultimate King of the Hill type experience. An Alien dropship deploys a pod at random around the map. Players on each team must remain near the dropped pod in order to capture the zone and accumulate points. Each alien pod holds two shields players can utilize defensively as weapons. In addition, each Crash Site map will have a “Pinger”, a CEPH-constructed walking weapon of mass destruction. But be careful, other players can hijack the Pinger while you’re inside of it!

این هم سیستمی که برای بتا لازم دارید
Minimum

• Betriebssystem: Windows Vista, Windows 7 oder Windows 8
  • Grafikkarte: DirectX 11-Grafikkarte mit 1 GB Grafikspeicher
  • CPU: Dual-Core-Prozessor
  • Arbeitsspeicher: 2 GB Arbeitsspeicher (3 GB bei Vista)
Empfohlen

• Betriebssystem: Windows Vista, Windows 7 oder Windows 8
  • Grafikkarte: DirectX 11-Grafikkarte mit 1 GB Grafikspeicher
  • CPU: Quad-Core-Prozessor
  • Arbeitsspeicher: 4 GB Arbeitsspeicher

پست اول ابدیت می شود
.............................................................
دوستان اگر تمایل دارن اسم idشون را بدهند برای اد شدن
اگر 2 نفر هم می خواههند با همدیگر بازی کنند هر دو نسخه دمو را اجرا کرده هر 2 باید اکنت جدا داشته باشید و تو بازی برای همدیگر درخواست دوستی می فرستید و بعد هر 2 ی سروز را باید انتخاب کنید در اخر هم JOINمی کنید !

آخرین ویرایش:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
آه.. بتا خوش بگذره! :d

من فعلا PC ـیم در دسترس نیست، پس احتمالا با غنسولم میام! :(:|

من که C2 رو راحت با پینگ بالای 300 بدون لگ بازی میکردم ! :biggrin1: موشکل و دوشواری هم نداشت . :p

پینگ 300؟ :|

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
حجم بتا چقدره؟ الان در دسترس برای دانلود هست؟
فردا بتا میاد ! حجمش هنوز مشخص نیست .
-
حمید@
بازی تو اوریجین اکتیو میشه اما مولتی پلیر تحت MyCrysis و GameSpy ـه ! :D باید تو MyCrysis - The Official Crysis Community اکانت بسازی و با استفاده از سیدی کی مولتی بزنی . :D درست عین Crysis 2 .
-
پ.ن : پویا جان شما چطور یک سایت دیدی 230 میفروشه ؟ من یکجا میشناسم 120 تومن میده ، خواستی برات سایتشو پ.خ میکنم که تبلیغ نشه .. ولی بازم میگم پیش خرید نکنین بازیای اوریجین اولش الکی گرونن ! بعد میریk میخرین 1 ماه بعدش میبینین 40-50 تومن کم شد میسوزین . :| از ما گفتن بود .

آخرین ویرایش:

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
نسخه مولتی ؟!
سیدی کی رو میخری ، تو اکانت اوریجینت اکتیوش میکنی ، بازیرو دانلود میکنی .
بتا رو نمیدونم .
منظورم نسخه بتا بود که شامل مولتی پلیر میشه.( چون نسخه بتا فقط مولتی پلیرش قابل دسترس خواهد بود. )

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
منظورم نسخه بتا بود که شامل مولتی پلیر میشه.( چون نسخه بتا فقط مولتی پلیرش قابل دسترس خواهد بود. )
نمیدونم بابا بذارین عرضه بشه ! :| از الان تمامی ویژگی های بتا رو میخواین بدونین ! صبر کنین فردا میاد دیگه .

martin_3200

کاربر سایت
Nov 1, 2010
165
سلام دوستان من بتای alpha رو که 2 ماه پیش بهم داده بود عالی بود من خیلی باهاش حال کردم روز اخر هم تیرکمان داد که با یه تیر مینداخت پینگ عالی بود 200 بدون تخیر میزدم.
دوستانی که هم بازی رو میخوان بگیرن بهم پیام بدن من 25 -30 این ماه میخوام حواله بفرستم برای پیش خرید در ضمن کسانی که پیش خرید کنند crysis 1 رو هدیه دریافت میکنند که الان از crysis 2 گرون تر میفروشن من نسخه اروپای بازی رو با قیمت عالی میدم که بگفته دوستمون بعدا که ارزون شود هنوز شما سود کرده باشید نسخه اروپای رو من بهتون 170 میدم با قیمت بالای ارز الان من الان 10 باید پیش خرید کنم کسی خواست بگید درضمن بتای من چیزی نمیخواست با ip ایران مشکل نداشت هرکی میخواد بگه نسخه دوستمون هم که 120 گفتن مولتی زبان هست که با این حال روس هست مثل مدال افتخار باز هرکی خواست بگه بهم
مرسی

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
نمیدونم بابا بذارین عرضه بشه ! :| از الان تمامی ویژگی های بتا رو میخواین بدونین ! صبر کنین فردا میاد دیگه .
ممنون دوست عزیز الان رفتم سایت CRYSIS خودش گفته بود باید از طریق Origin دموی مولتی رو دانلود کرد.
MEGA-X91
بازی فردا ساعت 11.30 قابل دریافت خواهد بود.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر