Crysis 3: Multiplayer | pc

Screen-Shot-2013-01-23-at-10.54.26-AM-618x347.png

درود
تمام بحث راجب Multiplayer بازی از این به بعد در این تاپیک مطرح میشه
بازی حدودا 21روز دیگه منتشر میشه

یک خبر که حتمالا اکثر طرفداران هم می دونند این هست که نسخه بتای Crysis 3 در تاریخ 29 ژانویه 2013 (سه شنبه 10 بهمن ماه 1391) عرضه خواهد شدو حدودا 2 هفته برای ما باز میشه و می تونیم درکنار هم تجربه اش کنیم تا عرضه بازی
توی بتا ی بازی 2 تا mapبرای شما درنظر گرفته شده 1:فرودگاه 2 موزه
همچنین 2 تا مد هم توی بتا در نظر گرفته شد !
Hunter Mode

This multiplayer game mode is all about the survival of the fittest. There are two teams, initially comprised of two permanently cloaked “Hunters”, and up to fourteen CELL troopers awaiting extraction. Each trooper slain respawns on the Hunter team to prey on their former allies, building to a frenetic climax. If any of the troopers survive the round, the hunters lose. Whichever way you play, Hunter Mode delivers a heart-pounding test of strategy and survival

Crash Site Mode

This multiplayer game mode is the ultimate King of the Hill type experience. An Alien dropship deploys a pod at random around the map. Players on each team must remain near the dropped pod in order to capture the zone and accumulate points. Each alien pod holds two shields players can utilize defensively as weapons. In addition, each Crash Site map will have a “Pinger”, a CEPH-constructed walking weapon of mass destruction. But be careful, other players can hijack the Pinger while you’re inside of it!

این هم سیستمی که برای بتا لازم دارید
Minimum

• Betriebssystem: Windows Vista, Windows 7 oder Windows 8
  • Grafikkarte: DirectX 11-Grafikkarte mit 1 GB Grafikspeicher
  • CPU: Dual-Core-Prozessor
  • Arbeitsspeicher: 2 GB Arbeitsspeicher (3 GB bei Vista)
Empfohlen

• Betriebssystem: Windows Vista, Windows 7 oder Windows 8
  • Grafikkarte: DirectX 11-Grafikkarte mit 1 GB Grafikspeicher
  • CPU: Quad-Core-Prozessor
  • Arbeitsspeicher: 4 GB Arbeitsspeicher

پست اول ابدیت می شود
.............................................................
دوستان اگر تمایل دارن اسم idشون را بدهند برای اد شدن
اگر 2 نفر هم می خواههند با همدیگر بازی کنند هر دو نسخه دمو را اجرا کرده هر 2 باید اکنت جدا داشته باشید و تو بازی برای همدیگر درخواست دوستی می فرستید و بعد هر 2 ی سروز را باید انتخاب کنید در اخر هم JOINمی کنید !

آخرین ویرایش:

Doug

کاربر سایت
Aug 14, 2014
48
نام
مـــــمّـــد
پر چیتر ـه
یک چیت داره NightmareTX یوزر سایت MPGH ساختش، همه از اون استفاده میکنن undetected هم هست

Doug

کاربر سایت
Aug 14, 2014
48
نام
مـــــمّـــد
زکی پس ما گفتیم اگه بگیریم تعداد پلیر هاش کمه حالا چیتر هم داره !
مولتیش چیز خاصی هم نیست، من خودم سوپر فن این سری هستم ولی مولتیش رو قبول ندارم به هیچ وجه. بتل رو ترجیح می‌دم به این.

Doug

کاربر سایت
Aug 14, 2014
48
نام
مـــــمّـــد
خب بتل امکانات اینو نداره من فکر میکردم خیلی جالب باشه مولتیش !
به نظر شما نگیرم ؟
:| امکانات چی ؟ نامرئی شدن ؟ titanfall که داره! در عوض بتل کلی امکانات داره که این نداره!
نه نگیر پولتو حروم می‌کنی.

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
خب بتل امکانات اینو نداره من فکر میکردم خیلی جالب باشه مولتیش !
به نظر شما نگیرم ؟
دیوانه شدی برادر؟
هیچ کدومم نگرفتی نگیر..این یکی که کلا مولتیش مرده...
البته خوبه من خوشم میاد ولی بازیکن کم و سرورهای خلوت مشکل اصلیش هست..

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
چیتر میتر زیاد توش نیست؟؟؟

من شنیدم کلا سری کرایسیس مالتیش خفن
چیتر داره....

بازيي پيدا نميكني كه نداشته باشه ولي خب كم و زياد داره كه اين خيلي كمه توش ولي واقعا خوب طراحي كردن بخش چند نفره اين بازي رو به همه طرفدارن prophet پيشنهاد ميكنم ...

Sent from my HTC Phone using Tapatalk

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
خب همین دیگه !
تحقیق کردم دیدم خیلی کسی بازی نمیکنه سرور هاش هم خلوت شده
پس کلا ولش میکنم

سروراي اين بازي مثل زمان اوليه بازي بازيكن به همون تعداد داره . بيخودي اطلاع رساني نكنيد

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
پس آخر چطوره !
یکی میگه خوبه یکی میگه بد ...

داداش گل اين بازي از هر نظر هيچ ايرادي نداره و سروراش dedicate هستن يعني lobby نيست كه مشكل دار بشه . مدهاي بازي هم واقعا قشنگن مپاشم كه حرف ندارن يكن . چيتر هم توش خيلي خيلي كمه چون بازي بلد باشي با تيركمون نياز به چيت نداري يعني دقت تيراندازي accuracy نيازه و بس .
در كل اگر بازي هاي فضايي خوشت مياد بگير پشيمون نميشي گرچه تيم مد cell vs rebel رو بازي كني همه آدمن ديگه خبري از nano suite نيست حالا خود داني:)

Frost-94

کاربر سایت
Sep 4, 2014
90
Oh
پس ما گفتیم دیگه الان فایده نداره بگیرم
دوستان هم گفتن چیتر داره یه جایی هم دیدم حدود ۲۰۰ نفر کاربر آنلاین داره فکر کردم دیگه به درد نمیخوره ...
اینجور که شما تعریف میکنی خیلی باید جالب باشه
به بازی های فضای اصلا علاقه ندارم مثل Mass Effect و اینا ولی کرایسیس به نظرم فضایی نیست خیلی هم جالبه همون Farcry پیشرفته شده
الان شما هنوز بازی میکنید !
پینگ و سرعت بازی پیدا کردن و اینا چطوره ؟

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
Oh
پس ما گفتیم دیگه الان فایده نداره بگیرم
دوستان هم گفتن چیتر داره یه جایی هم دیدم حدود ۲۰۰ نفر کاربر آنلاین داره فکر کردم دیگه به درد نمیخوره ...
اینجور که شما تعریف میکنی خیلی باید جالب باشه
به بازی های فضای اصلا علاقه ندارم مثل Mass Effect و اینا ولی کرایسیس به نظرم فضایی نیست خیلی هم جالبه همون Farcry پیشرفته شده
الان شما هنوز بازی میکنید !
پینگ و سرعت بازی پیدا کردن و اینا چطوره ؟

من بازي ميكنم ؟! هه ! اين بازي از favorite هاي منه عاشق اين بازيم پينگت 300 هم باشه ميتوني بازي كني لگم نيست حتي يه ذره . سرعت جوين شدن جيك ثانيست . اين حرفارو ميزني يواش يواش فكر ميكنم به cevat yerli شك داري ها . بابا اون پسر كاري نميكنه كه بره زير سوال .
اين سوالارو بايد در مورد كالاف جديد و بتل جديد بپرسي نه ازين غول بي شاخ و دم . حله؟:D

Sent from my HTC using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر