بهترین عنوان استراتژی که تجربه کردید

Free Gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2012
12
استراتژیکی

بازی که خیلی زیاد هست استراتژیکی یکی همین age of empire خیلی خفن بود یکی هم وارکرافت 3 تاج و تخت یخ زده مود ال استارز جنگ های صلیبی (هنوز بازیش میکنم )Company of heroes با کیفیت ترین بازی تی اچ کیو اخرین استراتژیکی هم که بهم چسبید ناپلیون توتال وار بود دیگه متاسفانه کامپیوترم همین ناپلیون رو هم به زور اجرا کرد خدا رحم کنه به روم 2 اخ راستی روم رو هم یادم رفت خیلی خفن بود ولی بهترین بازی استراتژیکی فقط جنگ های صلیبی

saeed871

کاربر سایت
Jul 29, 2012
25
بهترین بازی که ۱ سال تمام بازی میکردمش lord of the rings the battle for middle earth 1 and 2 and سومیشو یادم نمیاد ها rise of witch king که واقعا بهترین بازی در سبک بازی های باستانی بود مخصوصا کماندار های الفش که خدای تیراندازی بودند و اون قسمت که خودت هیرو می ساختی هم باحال بود.
warcraft3 هم که بحثی روش نیست

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
یعنی هیچ کدوم از شما اسم Rise & Fall Civilization at war رو نشنیدید . تو این بازی هم می تونیم اکشن بازی کنیم هم استراتژیک .
وقتی Hero لول 2 می شه می تونی با زدن کلید Q به حالت اکشن بری و با لشکری که تو حالت استراتژیک ساختی به اینور و اونور حمله کنی .

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
یعنی هیچ کدوم از شما اسم Rise & Fall Civilization at war رو نشنیدید . تو این بازی هم می تونیم اکشن بازی کنیم هم استراتژیک .
وقتی Hero لول 2 می شه می تونی با زدن کلید Q به حالت اکشن بری و با لشکری که تو حالت استراتژیک ساختی به اینور و اونور حمله کنی .

بله دوست عزیز,بنده بازی کردم و یکی از ضعیف ترین بازیهای اون موقع بود!!

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
100% بهترین بازی استراتژی برای من age of mythology بود :x هنوز هم که بهش فکر میکنم کیف میکنم !!! همینطور بسته الحاقیش ، Titan هم عالی بود !

البته Warcraft III هم خیلی خوب بود ، البته بیشتر از نظر داستانی دوستش داشتم . . .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر