تشکیل کلن 64 نفره برای بازی B.F.3

تاپيك تجمع TDM & Recon باز ها در بازی B.F.3 & B.F.4

سلام دوباره خدمت تمامی دوستان . من میخوام اگه خدا بخواد معنی واقعی کلن رو توو ایران پیاده کنم برای بازی چون تعداد زیادی player برای این بازی داریم در ایران فکر کنم بالای 1000 نفر بشن ولی مشکل اینه که اکثرا پراکندن و واسه خودشون بازی میکنن واین امر باعث باشه دوستان دور هم جمع شیم و با هم match بذاریم با کلنای روسی و آلمانی یا هر چیb-) ... البته بعد اساتید محترم . خوب فقط لطفا کسانی که حداقل هفته ای 3 بار میان در کلن عضو شن /:) . اگه خدا بخواد به زودی کلن رو ردیف کنیم تا بتونیم نام ایران رو در لیست بهترین کشور های عرصه گیم مهر کنیم :> . من خودمم هستم خوب تابلو بود فکر کنم:d اما بدلیل اینکه بعضی از دوستان محترم که در اوریجین اصلا بازی ای ندارند حتی Free to play میان request میدن که دوستی قبول کنیم)x فرداشم میبینیم جناب محترم دیگه اصلا نمیان که بازی ای بخرن یا دان کنن Gamer tag اوریجین رو هرکی خواست pm میکنم .

نام کلن در نظر گرفته شده در بازی : {*Mercy*}

اعضای فعلی کلن : سرپرست کلن D.K

xXVahidkinGXx
kia_sia
0scream0
reyhani74
milad22
bomberzzz

makaof2020

attachment.php

Attachments

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    43.1 KB · مشاهده: 357
آخرین ویرایش:

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
خوب عزیز گفتم همه ولی خوب اشتباه نوشتاری بود شرمنده الان ردیفش میکنم
خو راستی من گفتم 1000 اونم تقریبا شایدم خیلی بیشتر خب 500 نفرش مال اونا 200 نفرم کلنای کوچیک 300 نفر بعدی چی میشن سرشون بی کلاه میمونه l-) بازم ممنون به نکته ظریفی اشاره کردی

آخرین ویرایش:

HadiMSC

کاربر سایت
Feb 14, 2012
175
با این وضع delay میشه بازی کرد یا مچ گذاشت !
به نظر من که خیلی مسخره هست
چون من با این delay اصلا بهم سازگار نیست چه برسه به خیلیا که lag هم دارن !

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
با این وضع اینترنت و امنیت مسخره ارویجین اصلا نمیشه بازی کرد من که فعلا دور بازی های اوریجین رو خط کشیدم رفتم تو کار استیم ولی اگر سیستم مثل استیم بذاره منظورم گارد هست باز بر میگردم به اوریجین ولی خوب فعلا ارزش نداره.

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
---------- نوشته در 11:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:46 PM ارسال شده بود ---------
با این وضع delay میشه بازی کرد یا مچ گذاشت !
به نظر من که خیلی مسخره هست
چون من با این delay اصلا بهم سازگار نیست چه برسه به خیلیا که lag هم دارن !

خوب عزیز delay مربوط میشه به اینترنت که بله 60 درصد یوزرای اینترنت مشکل دارن ولی در بازی معنی چندانی نداره مثلا دوست من با پینگ 250 با سرور آلمان که خودشم از هر 5 sent , دو تا timed out داره راحت بازی میکنه زیاد سخت نگیر خود منم با پینگ 140 با همون سرور با 1 timed out از هر 25 sent راحت بازی میکنم o:-)

---------- نوشته 09-01-2013 در 12:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 08-01-2013 در 11:47 PM ارسال شده بود ----------

با این وضع اینترنت و امنیت مسخره ارویجین اصلا نمیشه بازی کرد من که فعلا دور بازی های اوریجین رو خط کشیدم رفتم تو کار استیم ولی اگر سیستم مثل استیم بذاره منظورم گارد هست باز بر میگردم به اوریجین ولی خوب فعلا ارزش نداره.

خوب عزیز به نکته جالبی اشاره کردی میدونی مشکل بعضی از ما ایرانی چیه البته جسارت نشه به حضرا : ما میخوایم با پول بسیار کم صاحب بازی بشیم خوب اینکار میشه همون خریدن اکانت دست دوم بازی ها مثلا همین بازی به قیمت 10 تومن که یه نفر داره میفروشه این موارد صاحب اکانتش یعنی همون کسی که بازی redeem کرده معلوم نیست کیه خب ما هم فکر میکنیم با عوض کردن یه ایمیل و پسورد و اسم میتونیم صاحب اکانت بشیم >:d< نه عزیز اینجوری نیست l-)بلکه مستلزم اینه که شما بیای request بدی به support همون کمپانی اونم با گرفتن اطلاعات اظافی مانند تاریخ تولد و... بیاد امکان تغییر همین موارد رو بهت بده اونم مستلزم مسلط بودن بر زبان انگلیسی هست که با support در تماس باشی نه اینکه بعضی از دوستان فکر میکنن بگن hello change my date please soon :)) نه عزیز اینجوری نیست باید دلیل قانع کننده ای داشته باشی خب حالا اصلا این به کنار این کار خودش 1 ماه مورد تست و بررسی زیر نظر قسمت پشتیبانی کمپانی قرار میگیره تا ثبت بشه . پس شما نباید به امنیت origin یا امثال اون شک داشته باشی چون مشکل ازونا نیست بلکه از نوع خرید user هاست . بازم ممنون بابت درد و دلت#:-s;)

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
کی میگه پراکنده ایم؟!!! همین الانم 2 تا کلن بزرگ داریم با 250 300 نفر عضو! :|

عضو ها رو میگی :D پلاتون ها ؟

باید پلیر های فعالشون رو ببینی ( مثلا روزی حداقل 2 ساعت بازی رو دارند ) ( حالا چه پرو په نوب )

-

قربون آواتات خوشجلت برم D.K ما هم هستیم یوزر بکوب بیاد :D !

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
بچه های ایرانی نسبت به اوایل که بازی اومده بود کمتر بازی می کنند تا جایی که من دیدم. این هم بخاطر شرایط اینترنتشون ه. الان هم دو تا کلن فعال داریم و بقیه کلن ها حالت عمومی ندارند و بیشتر شامل تعداد محدود و مشخص هستند و حال و هوای رسمی ندارند! دلیلشم اینه که همه ی ایرانی ها همزمان بازی نمی کنند و کلا یه عده با بقیه ایرانی ها بازی نمی کنند. حتی اگه 2000 نفر پلیر داشته باشیم بازم جمع کردنشون دور هم کار سختی ه. مثلا الان تیم اسپیک ی که داریم ، داخل کلن Persian Soldiers بالای 200 عضو داره ولی خوب بیشتر از 20 نفر همزمان و با هم بازی نمی کنند هیچ وقت! و در شلوغ ترین حالت 20 نفر داخل تیم اسپیک داریم که دارن بتل 3 بازی می کنند!
یا مثلا سرور . من از اول سرور گرفتم ، و هنوز هم دارم. از 16 نفره بگیرید تا 64 نفره! ولی خیلی کم پیش میاد همزمان همه ی ایرانی ها سرور بازی را پر کنند ! الان سرور 24 نفره بچه ها بازی می کنند گه گاه و خوب دیگه بیشتر از 32 نفر ه به نظر من لازم نیست!
شما هم اگر تصمیم به جمع کردن بازی کن ها دارید به نظر من بهتره که به جای تشکیل کلن دیگه همه ی بازی کن ها را یه جا جمع کنیم! بگم که منظور من کلن رسمی برای ایرانه! در غیر اینصورت در زدن کلن آزادید. در کل بگم شاید تعداد زیاد باشه ولی بازی کن های کمی پیدا خواهید کرد دائما بازی کنند!
یه مورد دیگه تفکیک کنم ، بین عضو کلن تا عضو فعال فرق میکنه! اگر مثلا ما 200 یا بیشتر عضو داریم عضو فعالمون که هر روز بازی کنند به نسبت کمتره.
تجربه خود من اینه، از روز اول که بازی اومد بازی کردم و بیشتر ایرانی ها رو تویه این بازی می شناسم. الان حتی غیر از این کلن ها یک تیم از بهترین بازیکن های بتل 3 را مشخص کردیم. و خوب اسم تیم هم Iranian National Team گذاشتیم که از کلن های مختلف ایرانی کسایی که بهترین بازی را داشتند سعی کردیم انتخاب کنیم و خوب تعداد اونها 20 الا 25 نفر بیشتر نیست. الان هم آماده مسابقه هستند! ولی مشکل که خود من با بیشتر این افراد دارم تویه اینترنتشون هست. اینترنتی که دارند برای مسابقات با خارجی ها اصلا خوب نیست! نمونش مسابقه با کشور اسرائیل بود که خوب از نتیجش حرف نرنیم بهتره!

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
بچه های ایرانی نسبت به اوایل که بازی اومده بود کمتر بازی می کنند تا جایی که من دیدم. این هم بخاطر شرایط اینترنتشون ه. الان هم دو تا کلن فعال داریم و بقیه کلن ها حالت عمومی ندارند و بیشتر شامل تعداد محدود و مشخص هستند و حال و هوای رسمی ندارند! دلیلشم اینه که همه ی ایرانی ها همزمان بازی نمی کنند و کلا یه عده با بقیه ایرانی ها بازی نمی کنند. حتی اگه 2000 نفر پلیر داشته باشیم بازم جمع کردنشون دور هم کار سختی ه. مثلا الان تیم اسپیک ی که داریم ، داخل کلن Persian Soldiers بالای 200 عضو داره ولی خوب بیشتر از 20 نفر همزمان و با هم بازی نمی کنند هیچ وقت! و در شلوغ ترین حالت 20 نفر داخل تیم اسپیک داریم که دارن بتل 3 بازی می کنند!
یا مثلا سرور . من از اول سرور گرفتم ، و هنوز هم دارم. از 16 نفره بگیرید تا 64 نفره! ولی خیلی کم پیش میاد همزمان همه ی ایرانی ها سرور بازی را پر کنند ! الان سرور 24 نفره بچه ها بازی می کنند گه گاه و خوب دیگه بیشتر از 32 نفر ه به نظر من لازم نیست!
شما هم اگر تصمیم به جمع کردن بازی کن ها دارید به نظر من بهتره که به جای تشکیل کلن دیگه همه ی بازی کن ها را یه جا جمع کنیم! بگم که منظور من کلن رسمی برای ایرانه! در غیر اینصورت در زدن کلن آزادید. در کل بگم شاید تعداد زیاد باشه ولی بازی کن های کمی پیدا خواهید کرد دائما بازی کنند!
یه مورد دیگه تفکیک کنم ، بین عضو کلن تا عضو فعال فرق میکنه! اگر مثلا ما 200 یا بیشتر عضو داریم عضو فعالمون که هر روز بازی کنند به نسبت کمتره.
تجربه خود من اینه، از روز اول که بازی اومد بازی کردم و بیشتر ایرانی ها رو تویه این بازی می شناسم. الان حتی غیر از این کلن ها یک تیم از بهترین بازیکن های بتل 3 را مشخص کردیم. و خوب اسم تیم هم Iranian National Team گذاشتیم که از کلن های مختلف ایرانی کسایی که بهترین بازی را داشتند سعی کردیم انتخاب کنیم و خوب تعداد اونها 20 الا 25 نفر بیشتر نیست. الان هم آماده مسابقه هستند! ولی مشکل که خود من با بیشتر این افراد دارم تویه اینترنتشون هست. اینترنتی که دارند برای مسابقات با خارجی ها اصلا خوب نیست! نمونش مسابقه با کشور اسرائیل بود که خوب از نتیجش حرف نرنیم بهتره!

عزیز مونده بازیکن خوب به چی بگی یه اکانت دست دوم 100 نفر میگرده بعدشم هر کی یه 10 تا لول آپ کنه کافیه دیگه بازیکن به کسی میگن میگن که بازیش خوب باشه نه لول البته الان اینجوریه ها خودشم توو ایرن وااله کلا از لول یه نفر میشه تجربه شخص رو فهمید ولی خب دیگه جسارت نشه ها یه وقت بازم ممنون:>

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
عزیز مونده بازیکن خوب به چی بگی یه اکانت دست دوم 100 نفر میگرده بعدشم هر کی یه 10 تا لول آپ کنه کافیه دیگه بازیکن به کسی میگن میگن که بازیش خوب باشه نه لول البته الان اینجوریه ها خودشم توو ایرن وااله کلا از لول یه نفر میشه تجربه شخص رو فهمید بازم ممنون:>
نه دوست خوبم! ما از لول کسیو نمیگیم بازی کن خوب یا حرفه ای! تمام این افراد از اول بتل 3 بودند! و خوب بهتره بگیم از Bad company 2 ! کلن ها خودشون معرفی کردند و همشون در یک زمینه تویه لیدربورد جهانی رنک دارند ، از رنک تانک بگیر تا .... کلا با توجه به شناخت از بازیشون در یک زمینه انتخاب شدند! و خوب تویه مسابقاتی که تا حالا دادیم شناختیمشون، البته نمیشه گفت بهترین ها ! چون هنوز بعضی از ایرانی ها رو نمی شناسیم و خوب نمیشه در مورد بازیشون نظر داد. کلا کسایی که تویه این لیستند بالای 400 ساعت دست کم ! بازی دارند و خوب کار خودشون بوده نه 100 نفر ;)

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
من که دارم میرم چرا حلم میدین :))

---------- نوشته در 01:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:11 AM ارسال شده بود ----------

نه دوست خوبم! ما از لول کسیو نمیگیم بازی کن خوب یا حرفه ای! تمام این افراد از اول بتل 3 بودند! و خوب بهتره بگیم از Bad company 2 ! کلن ها خودشون معرفی کردند و همشون در یک زمینه تویه لیدربورد جهانی رنک دارند ، از رنک تانک بگیر تا .... کلا با توجه به شناخت از بازیشون در یک زمینه انتخاب شدند! و خوب تویه مسابقاتی که تا حالا دادیم شناختیمشون، البته نمیشه گفت بهترین ها ! چون هنوز بعضی از ایرانی ها رو نمی شناسیم و خوب نمیشه در مورد بازیشون نظر داد. کلا کسایی که تویه این لیستند بالای 400 ساعت دست کم ! بازی دارند و خوب کار خودشون بوده نه 100 نفر ;)

خوب عزیز حله با این شرایط ما دربست مخلصیم:-*

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
اگه آقا مهدی واقعا کلنو تشکیل بدی منم برای بار چهارم بازی رو میخرم و میام در خدمتت ( البته باید اول نت آشغالمو عوض کنم )
و اقلا روزی 2 ساعتو هم بازی میکنم ...

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
اگه آقا مهدی واقعا کلنو تشکیل بدی منم برای بار چهارم بازی رو میخرم و میام در خدمتت ( البته باید اول نت آشغالمو عوض کنم )
و اقلا روزی 2 ساعتو هم بازی میکنم ...

ok مرسی داش آره میخری بخر خواستی منم میفروشم cd key رو دوستم با paypal میخره من خودمم ازون خریدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر