مشكل در مراحل Splinter Cell

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
سلام
آقا من تو مرحله 2 گیر کردم بعد از اینکه روی همه جعبه ها رادار گذاشتی چیمیشه یعنی باید چی کار کنم.
بسیار ممنونم.
به بالترین نقطه ی کشتی برو بعدش اونجا یه اتاق تاریک هست و یه نفر پای کامپیوتره از اون حرف بکش و ... (امیدوارم اشتباه نکرده باشم)

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
برو به اتاق ههدایت کشتی
یه نفر هست که یه کلاه داره اون از پشت بگیر ولی نکش . همونطور که گرفتی اون یکی که تو اتاق هست رو با کلت بکش . از یارو کلاه داره حرف بکش . بعد بکشش . بیا بیرون هر چی نردبون هست برو بالا تا به یه در برسی و بیا بیرون . مرحله تمومه

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
مرحله Battery <-->سپلینتر سل

سلام
من در مرحله battery گیر کردم الان من یکی از موشکها رو که بین زمین و هوا بود فرستادم تو یه تونلی کنه توش چراغ قرمز روشنه! حالا نمیدونم چی کار باید بکنم؟!:confused:
راهنمایی کنید ممنون میشم!;)

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
همون جا یه ریل هست که موشک روش حرکت میکنه . یه چیزیه مثل یه لوله . اونجا یه کامیون هم هست . بپر روی کامیون بعد اون لوله رو بگیر و مستقیم تا آخرش برو . بعدشم دیگه معلومه
اگه نفهمیدی واسم عکس بگیر بذار بیشتر توضیح بدم برات

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
خیلی ممنون از راهنمایت! اون قسمت و خودم شناسی پیدا کردم و رد کردم حالا بعد اون که دو تا موشک هم خنثی کردم نمیدونم کجا برم!!:(( از یه طرف میرسه سقف اسانسور از یه طرف هم میرسم به یه اتاق که یه مرده وسطش بود و کلی کامپیوتر.... .

mordof

کاربر سایت
Jun 10, 2006
58
نام
mohammad
سلام
من تو اسپلينترسل 2 گير كردم اونجايي هست كه مي ره تو فرودگاه بهش مي گن كه همه تروريست ها رو بكش من می کشمشون آخريشون هم يه يارو توپوليه بعد ميرم تو اتاق بعدي كه كنفراس دارن
همه رو بي هوش مي كنم بعد ميرم بيرون با اون دوربين اشعه ايكس همه رو نگاه مي كنم 3 تا قرمزن اونا رو چكار كنم اسانسوراي پاينم كار نميده لطفا كمك كنيد

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سازنده که یو بی سافت هست!
در ایران شرکت تکین-مدرن-سرزمین و.... دادن بیرون من که از تکین خریدم سالم بود البته الان دیگه کرک شده و مشکلی نداره.
در ضمن 1 دی وی دی هست و اگه اشتباه نکنم 5 سی دی!

iran_11

کاربر سایت
Jul 12, 2006
6
splinter cell 3

سلام چگونه می توان اسکن گرفت و
من در مرحله ای که در japon است گیر افتاده ام نمی دونم بعد از اینکه میکروفن در تلفنها گذاشتم چه کار کنم نمی دونم باید اون مرده که به دست اون مرده کشته می شود باید زنده بماند یا نه
بعد از اینکه مرده کشته شد می روم در مکانی که نقشه با مربع قرمز نزدیک یکی از اون ماشین شبیه پاترول نشان داده ولی وقتی من به آن مکان می روم اتفاقی نمی افتد من نمی دونم چه کار کنم لطفا کمکم کنید.
خداحافظ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر